Προς το περιεχόμενο

Street Fighter 6 [PC] 👊


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Το έκανε leak η Capcom Playstation(?) Taiwan και έτσι έπρεπε να το ρίξει η Capcom πιο νωρίς, αλλιώς το βλέπαμε στις 6 το απόγευμα Ελλάδος. 🤣

Leaks συνέχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας ξέσκισε λέμε. Εφεραν το παλικάρι μου πίσω! Γιατί ρε παιδιά μου το κάνετε αυτό; Τώρα πρέπει να το πάρω το κωλοπαίχνιδο και επίσης να πληρώσω έξτρα για το jukebox διότι με την νορμάλ μουσική του 6 θέλω να κολλήσω τα αφτιά μου με κερί και κόλλα. 

Πάντως δείχνει τρελός ο τύπος. Απίστευτος σχεδιασμός και το animation είναι απλά αλλού. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα μουσικά κομμάτια τα αγοράζεις με drive tickets που σου τα δίνει το παιχνίδι με challenges, το ίδιο και τα stages.Δεν χρειάζεται να πληρώσεις τίποτα.Παρε το base game από το Steam με 30 ευρώ και σε 5-10 ημέρες αγοράζεις με drive tickets το soundtrack που θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν στο season 3 έχουν πάλι 2 χαρακτήρες της snk πάμε σίγουρα για capcom vs snk remake.Δεν φαντάζομαι να κάθονται 2 χρόνια να κάνουν development έναν χαρακτήρα και να μην τον χρησιμοποιούν και σε Δεύτερο παιχνίδι αφού έχουν την ευκαιρία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, GhostRiderLSOV είπε

Capcom vs SNK στην RE Engine; Όλα τα λεφτά! :D

 

1 ώρα πριν, sironoui είπε

Εάν στο season 3 έχουν πάλι 2 χαρακτήρες της snk πάμε σίγουρα για capcom vs snk remake.Δεν φαντάζομαι να κάθονται 2 χρόνια να κάνουν development έναν χαρακτήρα και να μην τον χρησιμοποιούν και σε Δεύτερο παιχνίδι αφού έχουν την ευκαιρία.

Δεν μπορώ να περιμένω! 

Επεξ/σία από Chaos3X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...