Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Έπεσαν οι πωλήσεις φαίνεται..

Νομίζω ότι είχαν ανακοινώσει τις free days σχεδόν με το καλημέρα.

 

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Το shoot house το έβγαλαν ;

Μιλάμε φτύνω αίμα εκεί πέρα...τρώω άπειρο ξύλο. Μόνο στον τρελό @7nisiotisαρέσει εκεί!

Πότε θα γίνουμε party να πάμε να τους γαζώσουμε ρε σεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Ο 7nisios μπαίνει τις μεγάλες ώρες και εσένα δεν σε πετυχαίνω συχνά.

Prime time gamer είναι αυτός ρε! Να μαλώνει με όλη την Ευρώπη θέλει!

Έχω να μπω καμία βδομάδα γιατί δουλεύω βραδινά. Από σήμερα οκ θα με βρίσκετε νορμάλ ώρες τύπου 9-10 το βράδυ μέχρι 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω όρεξη τελευταία γενικώς, αλλά εκτός αυτού είναι και το feeling με το παιχνίδι αυτό λόγω ui, unlock system και περίεργου όχι τόσο smooth movement (δεν εννοώ το καρκινιαρικο slide cancel). Καμία σχέση με του 19. Δε το χαίρομαι το παιχνίδι, καθόλου απλά παίζω λόγω του ότι δεν έχω κάποιο άλλο αντίστοιχο mp να παίξω. Με τον Psycho τα έχουμε συζητήσει. Για το άλλο δεν θα κάθομαι πλέον αργά γιατί έχω χαλάσει το πρόγραμμα μου.

Μόνο Shoot House παίζω γιατί μου θυμίζει νοσταλγικά το mw19. Αυτό και το Shipment. Από τα του φετινού τίτλου μόνο η Farm 18 μαρεσει περισσότερο από τις άλλες (καλή όμως είναι και το Ξενοδοχείο+El Asilo) και εκείνη με το Μουσείο που τελικά την αφαίρεσαν λόγω πνευματικών δικαιωμάτων. 

@Psycho_Warhead @xtrmsnpr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αν εξαιρέσεις το ui που πρέπει να το έκλεψαν από κάνα φρι παιχνίδι

τα άλλα σιγά σιγά τα συνηθίζω.

μου αρέσει γενικά. και βέβαια δεν εχει σύγκριση με βο και βανγκαρντ

άρα να κανονίσουμε σαν παρέα γιατί έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον.

και το νέο μοντέλο raid παίζει μόνο με πάρτι αλλιώς δεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Δεν έχω όρεξη τελευταία γενικώς, αλλά εκτός αυτού είναι και το feeling με το παιχνίδι αυτό λόγω ui, unlock system και περίεργου όχι τόσο smooth movement (δεν εννοώ το καρκινιαρικο slide cancel). Καμία σχέση με του 19. Δε το χαίρομαι το παιχνίδι, καθόλου απλά παίζω λόγω του ότι δεν έχω κάποιο άλλο αντίστοιχο mp να παίξω. Με τον Psycho τα έχουμε συζητήσει. Για το άλλο δεν θα κάθομαι πλέον αργά γιατί έχω χαλάσει το πρόγραμμα μου.

Μόνο Shoot House παίζω γιατί μου θυμίζει νοσταλγικά το mw19. Αυτό και το Shipment. Από τα του φετινού τίτλου μόνο η Farm 18 μαρεσει περισσότερο από τις άλλες (καλή όμως είναι και το Ξενοδοχείο+El Asilo) και εκείνη με το Μουσείο που τελικά την αφαίρεσαν λόγω πνευματικών δικαιωμάτων. 

@Psycho_Warhead @xtrmsnpr

πάλι καλά την έβγαλαν αυτή. Δεν ήταν πίστα cod, για bf καλή ήταν :P τόσο μεγάλη που ήταν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ βγήκε σε προσφορά από battle net στα 59.99 και vault edition 79.99

 

αν βέβαια κάποιος είχε αγοράσει με 69.99 και θέλει να πάει σε vault πάλι ζητάει 30....ενώ τώρα θες 20 άκυρο τελείως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/12/2022 στις 8:25 ΜΜ, 7nisiotis είπε

Δεν έχω όρεξη τελευταία γενικώς, αλλά εκτός αυτού είναι και το feeling με το παιχνίδι αυτό λόγω ui, unlock system και περίεργου όχι τόσο smooth movement (δεν εννοώ το καρκινιαρικο slide cancel). Καμία σχέση με του 19. Δε το χαίρομαι το παιχνίδι, καθόλου απλά παίζω λόγω του ότι δεν έχω κάποιο άλλο αντίστοιχο mp να παίξω. Με τον Psycho τα έχουμε συζητήσει. Για το άλλο δεν θα κάθομαι πλέον αργά γιατί έχω χαλάσει το πρόγραμμα μου.

Μόνο Shoot House παίζω γιατί μου θυμίζει νοσταλγικά το mw19. Αυτό και το Shipment. Από τα του φετινού τίτλου μόνο η Farm 18 μαρεσει περισσότερο από τις άλλες (καλή όμως είναι και το Ξενοδοχείο+El Asilo) και εκείνη με το Μουσείο που τελικά την αφαίρεσαν λόγω πνευματικών δικαιωμάτων. 

@Psycho_Warhead @xtrmsnpr

Και μενα δεν μαρεσει και πολύ το παιχνιδι, αλλα αμα εχει ranked αγοραζω το mp και παμε πολεμο 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συνταγή του MW2019 ήταν άψογη και δεν έπρεπε να πειράξουν τίποτα, μόνο να φτιάξουν τα dev errors που έτρωγαν πολύ, να είχαν επιθετική πολιτική με τους cheaters και να έβαζαν νέο καλό map στυλ Verdansk.

Αντί αυτού, έβγαλαν μια downgraded έκδοση του παιχνιδιού. GG.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε το μαπ καλό είναι πήγαν απότομα να "σοβαρεψουν" την CoD φόρμουλα και δεν πρόκειται να λειτουργήσει για τους περισσότερους αυτό έτσι ωμά. Μέσα σε αυτούς και γω. Θα μπορούσαν να το σχεδιάσουν διαφορετικά.  Κάνω διάλειμμα αυτό το διάστημα ίσως συγκεντρώσω κάποια πράγματα και τα ρίξω σε ένα μεγάλο ποστ-σεντονι ή short video αν έχω όρεξη ως "ex battlefield παίχτης" που επίσης είχα να παίξω και CoD "φανατικά " από το 11. Του 2019 ο τίτλος ήταν όντως ξεχωριστός για μένα που δεν με τράβηξαν τα προηγούμενα (Black Ops 1 το τελευταίο που μαρεσε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά στην παρέα!

Σήμερα μου κλάπηκε το account μου στην battle.net. Ο χάκερ άλλαξε email (έβαλε ένα disposable email) κ psw. Άνοιξα ticket στο support της Blizzard. Έχει κανένας σχετική εμπειρία; Απαντούν ή δεν δίνουν σημασία;

Μόλις μια βδομάδα πριν είχα αγοράσει κ το MW2...

Είμαι οριακά off-topic και ζητώ συγγνώμη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...