Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

👀🤣 (το οποίο υποτίθεται είχε φτιαχτεί πριν μερικές εβδομάδες σε "συνεργασία" των δύο τους ) - έχω να παίξω μισ εβδομάδα - δε ξέρω αν ξεκίνησε να κρασαρει το παιχνίδι, εγώ δεν είχα θέμα in game μόνο μια φορά πριν τρέξει το benchmark κρασαρε για κάποιο λόγο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 30/11/2022 στις 1:30 ΠΜ, 7nisiotis είπε

Τώρα ξέρουμε γιατί είναι έτσι σχεδιασμένο αυτό το αηδιαστικοοοο μενού! (+ μικρότερο κόστος$). Κοινή σιχαμαρα

 

 

την ιδια σαχλαμάρα που έκανε η Microsoft με τα windows phone και Windows 8 tiles και κουραφεξαλα.

όταν είσαι νέος και νομίζεις ότι επειδή παίζεις στο κινητό και έμαθες προγραμματισμό θα κάνεις ίδιο τον υπολογιστή με το κινητό κάνεις μόνιμα σάχλες.αλλα όλα έτσι πάνε και τα φόρουμ σαιτς και λοιπά βάση κινητού

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προγραμματιστές από το Hulu πήρανε, παίζει και το θεματικό έτοιμο να το είχαν σε τίποτα προσχέδια. "Φτιάξτε ένα να είναι σαν tv /tv box/ smartphone ui" εξάλλου θα πληρώσουν τα κορόιδα και στα κινητά που θέλουμε να εδραιωθουμε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο mw2 εχει καινουρια προοδο ή μπορεις να εχεις ξεκλειδωμενα οτι ειχες ξεκλειδωσει και στο προηγουμενο απο οπλα κτλπ? 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Στο mw2 εχει καινουρια προοδο ή μπορεις να εχεις ξεκλειδωμενα οτι ειχες ξεκλειδωσει και στο προηγουμενο απο οπλα κτλπ? 

Νέο παιχνίδι, νέα πρόοδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πιο ολοκληρωμένος οδηγός γραφικών ρυθμίσεων για το παιχνίδι, μέσα από στοιχεία όπως side - by - side comparison/benchmarks/μετρήσεις και συγκρίσεις side by side. 

Αποκλειστικά για το MP*

Πολλά εξ αυτών επιβεβαιώνω ότι είναι σωστά και τα χρησιμοποιώ κ εγώ μέσα και από προσωπική έρευνα εδώ και ένα μήνα κυκλοφορίας του παιχνιδιού (mw2). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Athanasios2104 είπε

έχουν βάλει Hardcore mode;

ναι κατέβα βρες το tier 1

εμένα με χάλασε. δεν καταλάβαινα ποτέ και από που με τρώνε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...