Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, alexx είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Μιά χαρά πέρασε το masterkey, γλύτωσα 25 €υροπουλάκια !!!!

 

Δεν είναι ότι δε περνάει, είναι ότι κλειδώνει ο λογαριασμός σε κάποιους. Θα το μάθεις στις 28 του μήνα αυτό υποθέτω.

47 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Το 72GB δεν είναι τίποτα, το MW1 με το Warzone μαζί πριν τα ξεχωρίσουν έπιαναν 200+ κάποια περίοδο..

Ισχύει, το είχα ξεχάσει αυτό!

Δε πονάω πια, το παίρνω πίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

 

  Απόκρυψη περιεχομένων

*Intel Promo* Call of Duty: Modern Warfare II PC Game *EUROPE

ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ, δε ξέρω καν τι φάση ο πωλητής! Καλή τύχη!

image.png.ca586792cdad9f0bf2cdd6d2deb9b25b.png

 

 

 

--------------------------------------------

Call of Duty: Modern Warfare 2 Official PC System Requirements

COD-Modern-Warfare-2-PC-requirements.jpg

Πονάω!

 

Για λίγο δε πρόλαβε να το πάρει και ένας φίλος μου. Α έλα ρε ο ίδιος είναι, απ'αυτόν που βρήκα τις προάλλες και πήρε @kinitos και ο @Psycho_Warhead

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 7nisiotis είπε

Για λίγο δε πρόλαβε να το πάρει και ένας φίλος μου. Α έλα ρε ο ίδιος είναι, απ'αυτόν που βρήκα τις προάλλες και πήρε @kinitos και ο @Psycho_Warhead

Ο οποίος όταν του ζήτησα τις αποδείξεις σε περίπτωση που φάω lock, μου είπε ''δεν τις δίνω τώρα, αν στις ζητήσει η Intel στείλε μου''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι έγινε με την δική μου περίπτωση αγοράς με το "κόλπο" του Promo/Bundle Key.

Εγώ το πήρα λίγο πιο ακριβά (50€) από Αμερικανό λίγες ημέρες πριν την BETA. Συνοπτικά θα πω ότι ο δικός μου λογαριασμός είχε κλειδωθεί. Αρχικά δεν το κατάλαβα αλλά μου ήρθε ένα ενημερωτικό μέιλ από την Ιντελ να συνδεθώ στο λογαριασμό μου καθώς έχω λάβει κλειδί για early access beta που περιλαμβάνεται μαζί με το promotion. Συνδέθηκα λοιπόν και βρέθηκα μπροστά σε ένα μήνυμα ότι τα κλειδιά και καλά έχουν τελειώσει και ότι θα πρέπει να επικοινωνήσετε με την υποστήριξη. Έπειτα στέλνοντας ένα μήνυμα ενημερώθηκα ότι σε κάποιες περιπτώσεις κλειδώνεται ο λογαριασμός για λόγους ασφαλείας. Θυμάμαι ότι ψάχνοντας πληροφορίες σχετικά με το promotion/bundle εντός της σελίδας αναγράφεται ότι ίσως χρειαστεί να έχετε τα αποδεικτικά στοιχεία αγοράς του προϊόντος που αγοράσατε. Από ότι μπορείτε να δείτε η λίστα περιλαμβάνει σχεδόν όλο το Alder Lake lineup, κάρτες γραφικών και νομίζω καλύπτει και αγορά λάπτοπ με Ιντελ επεξεργαστή.

Απαντάω στην υποστήριξη εφόσον είχα τα αποδεικτικά ( ο δικός μου πωλητής έτυχε να είναι και γρήγορος και πολύ εξυπηρετικός στέλνοντας μου ότι στοιχεία του ζήτησα και με το παραπάνω κρατώντας επικοινωνία μαζί μου διαρκώς αν επιλύθηκε το πρόβλημα ) σε 2 μέρες ήμουν έτοιμος. Το κλειδί της δικής μου early access beta (είχα αγοράσει και ένα πριν βγει 1.30€) έγινε χάρισμα σε παιδί στο φόρουμ εδώ.

 

18 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Ο οποίος όταν του ζήτησα τις αποδείξεις σε περίπτωση που φάω lock, μου είπε ''δεν τις δίνω τώρα, αν στις ζητήσει η Intel στείλε μου''.

Ναι καλό είναι να τον πρήξετε λίγο με ευγενικό βαθμό βέβαια γιατί ίσως χρειαστούν - λέω ίσως γιατί ποτέ δε ξέρεις -. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 7nisiotis είπε

Ναι καλό είναι να τον πρήξετε λίγο με ευγενικό βαθμό βέβαια γιατί ίσως χρειαστούν - λέω ίσως γιατί ποτέ δε ξέρεις -. 

Μου είπε ότι δεν θα εξαφανιστεί και ότι μπορώ να ηρεμήσω βλέποντας το feedback του(Το 100% positive εννοεί i guess).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα τελευταίο βήμα έμεινε.

📤 Περιμένουμε 28 Οκτωβρίου να έρθει, κάνουμε log in στην ίδια σελίδα (κατηγορία dashboard) και το κλειδί θα έχει εμφανιστεί εκεί κάνοντας "κλικ" πάνω στο bundle ( Call of Duty MwII )

 

Έπειτα redeem ενεργοποίηση στον battlenet app client ή στη σελίδα του λογαριασμού τον κωδικό αυτό, μαζευόμαστε και παίζουμε.

 

Να σημειωθεί ότι δεν θα έχουμε preload εμείς εννοείται. Επίσης δεν γνωρίζω τι ώρα θα είναι διαθέσιμο το κλειδί. Όποιος το δει πρώτος ας το γράψει.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Τελικά πόσοι το πήραν ή θα το πάρουν για να μπούμε MP στις 28 ;

Γω ναι, με ξεκλείδωτο account και σας περιμένω! Έχω και ρεπό 28-29, να ελπίζουμε ότι θα μπορούμε να μπούμε 😛 

Σας έφτιαξα και κανάλι στους ζηλιαρηδες discord
https://discord.gg/ut6KgGuxUU  use freely! (σε όλα)

Πιστολέρο ζηλιάρηδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Μου είπε ότι δεν θα εξαφανιστεί και ότι μπορώ να ηρεμήσω βλέποντας το feedback του(Το 100% positive εννοεί i guess).

ωωωχχοουυ!
Εμένα πάλι καλά το κατάστημα που το πήρα μου τα έδωσε όλα, είχαμε καθημερινή επικοινωνία με emails, παίζει να τους ζάλισα, ίσως φοβόντουσαν και το refund

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...