Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τερμάτισα ξανά το campaign του MW 2019, έχει τη σωστή χρωματική παλέτα που δείχνει αληθοφάνεια χωρίς χαζοχαρούμενα χρώματα κλπ. Δυστυχώς απ' την BETA του MW2 είδαμε ότι χάλασε αυτό.

Περιμένω να δω το campaign του MW2 αλλά και τα maps στην τελική μορφή.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Τερμάτισα ξανά το campaign του MW 2019, έχει τη σωστή χρωματική παλέτα που δείχνει αληθοφάνεια χωρίς χαζοχαρούμενα χρώματα κλπ. Δυστυχώς απ' την BETA του MW2 είδαμε ότι χάλασε αυτό.

Περιμένω να δω το campaign του MW2 αλλά και τα maps στην τελική μορφή.

το 2019 εχει φοβερα στρωτα γραφικα, κ τρεχει φοβερα καλα.

ομως το multiplayer του ειναι πολυ δυσκολο, πιο ευκολο ειναι να μαθεις κινεζικα παρα να μη σε τρωνε κατευθειαν.

ενω το multiplayer tou cold war black ops ειναι παρα πολυ καλο, αφου το μαθεις, 

μετα απο κανα μηνα 

το multiplayer cold war ειναι κλασεις ανωτερο απο καθε campain , 

ειτε cold war ,eite mwarfare 2019

αν βρεις ενα ευκολο multiplwyer,σχεδον  δεν υπαρχει επιστροφη σε solo games ξανα

οχι οπως τα warzone, mw 2019 που ειναι πολυ δυσκολα κ θελουν τρελη εξασκηση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο MW1 υπάρχει θέμα με VRAM leak πάντως αν βάλεις high textures και μετά από κάποια ώρα gameplay αρχίζουν τα stutters. Αυτό το πρόβλημα υπάρχει από το launch και δεν φτιάχτηκε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. 

Έχω να ασχοληθώ με CoD από το Black Ops, ενώ είχαμε λιώσει με τον αδερφό μου το Modern Warfare II όταν ήταν στα πάνω του πριν πολλά χρόνια.

Τώρα ψηνόμαστε να ξαναμπούμε στο Modern Warfare II 2022 για χαλαρά sessions. Όσοι έχουν παίξει και στη Beta, το προτείνετε? Είναι καλό entry για κάποιον που έχει να ασχοληθεί πάνω από 10 χρόνια?

Να σημειωθεί πως δεν είμαστε ιδιαίτερα competitive, αν και γνωρίζω τι εστί CoD community...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει ανταγωνισμός αφού το BF 2042 πήγε άπατο, άρα από αυτή την έννοια για όποιον θέλει ένα καλό FPS shooter, αξίζει. Επίσης πλέον υπάρχει anti-cheat(Ricochet) οπότε δεν γίνεται party από cheat-έρια. Κατά τα άλλα το 70άρι πονάει, βέβαια αν έχεις σκοπό να παίξεις αρκετά MP θα τα βγάλει τα λεφτά του.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Δεν υπάρχει ανταγωνισμός αφού το BF 2042 πήγε άπατο, άρα από αυτή την έννοια για όποιον θέλει ένα καλό FPS shooter, αξίζει. Επίσης πλέον υπάρχει anti-cheat(Ricochet) οπότε δεν γίνεται party από cheat-έρια. Κατά τα άλλα το 70άρι πονάει, βέβαια αν έχεις σκοπό να παίξεις αρκετά MP θα τα βγάλει τα λεφτά του.

Το 70άρι πονάει μεν, αλλά όπως είπες τα βγάζει τα λεφτά του. Έτσι κι αλλιώς έχουμε σκοπό να παίζουμε για μήνες. Αν και τα anticheat systems είναι καλά, τότε ελπίζω πως δεν θα φάμε φόλα τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να το πάρω και εγώ. 

Απλά εκεί που γράφει ότι θέλει να δώσεις το νούμερο του κινητού σου και να μην είναι pre paid. Τι εννοεί. Να μην είναι καρτοκινητο; Επειδή το δικό μου είναι καρτοκινητο wind f2g. Θα έχω πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Don't get compromised..

Μια χαρά φαίνεται η χρωματική παλέτα και στο MW2 campaign. Πότε θα πιάσουμε το επίπεδο του CGI που δείχνει στα cutscenes όμως, τα σπάει άγρια ο φωτορεαλισμός.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, nikos010101 είπε

Τελικά το πήρα και εγώ. Ξέρει κανείς αν θα μπορούμε κάνουμε preload το campaign και πότε;

Αν το αγοράσεις digitally, θα μπορείς να παίξεις μόνο το Campaign στις 20.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...