Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγορά εκτυπωτή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, επειδή είμαι άσχετος με εκτυπωτές, ενδιαφέρομαι για αγορά εκτυπωτή για γύρω στις 50 άντε 100 σελίδες το μήνα. Παλιά είχα inject, αλλά δεν άξιζε γιατί χαλούσε. Έχω δει αυτόν κι επειδή δεν έχω χώρο, ούτε μπορώ να τραβάω καλώδια, μου αρέσει που έχει wifi. Το ερώτημα είναι αξίζει;

Xerox B230V/DNI Ασπρόμαυρος Εκτυπωτής Laser με WiFi και Mobile Print | Skroutz.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ ωραία. Είσαι προνομιούχος, διότι οι μονόχρωμοι laser είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί στο χώρο των εκτυπωτών. Το μηχάνημα που διάλεξες δείχνει ΟΚ, μόνο που προς το παρόν δεν πολυκυκλοφορούν ευρέως συμβατά. ΚΑΛΗ αντίστοιχη πρόταση και με ποιοτικά συμβατά τόνερ γύρω στα 20€ είναι ΚΑΙ αυτός ο BROTHER: https://www.skroutz.gr/s/5786612/Brother-HL-1210W-Ασπρόμαυρος-Εκτυπωτής-Laser-με-WiFi-και-Mobile-Print.html

Επεξ/σία από georgeole
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον B230 δεν υπαρχουν συμβατα ακομα, μεχρι τον 210/215 εχουν βγει απ'οσο ξερω. Αλλα για 50-100 σελιδες το μηνα που λες, το μαμα τονερ θα σου τελειωσει σε κανα χρονο, οποτε ειναι πολυ πιθανο (δε στο λεω βεβαια 100%) να εχουν βγει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...