Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer για το Avatar: The Way of Water


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

20 ώρες πριν, basilis5 είπε

Ποια παγιδα, ηθελες δεν ηθελες ολες 3d ηταν

Θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι ήμουν ανάμεσα σε Samsung 46C650 και 40C750 και παίζει και η δεύτερη να ήταν ελάχιστα ακριβότερη.
Προτίμησα τις έξτρα ίντσες της 46C650 (που την έχω ακόμα κι όλας) από την 40C750 με 3D και γυαλιά και δεν το μετάνιωσα ΠΟΤΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, redhotstef είπε

2024..2026..2028... 

Μου φαίνεται χαζό να έχουν χρονοδιάγραμμα , λες και ξέρουν ότι δεν θα προκύψει κάτι στο μεσοδιάστημα, αν θα πεθάνει κανένας σκηνοθέτης πχ η παραγωγος. 

Φτιάξε το σίκουελ και μην το διαφημίζεις δύο χρόνια πρίν. Φτιάξτο, και όταν το έχεις έτοιμο ρίξε τη διαφήμιση 6 μήνες πριν, το πολύ. 

Το avatar μου άρεσε πολύ όταν το είδα. Μετά είχα διαβάσει σε σχόλια ότι η ταινία έμοιαζε πολύ με τη Ποκαχόντας. Τη Ποκαχόντας δεν την είχα δει ποτέ. Το avatat 2 θα μου αρέσει επίσης πολύ, αλλά δεν καίγομαι να τη δω, ξέρω ότι θα είναι σαν το 1. 

Μας αρέσουν πάντα οι πρώτες ταινίες, το πρώτο Jurassic park, το πρώτο matrix, το πρώτο alien, κπλ κλπ. Δεν καιγομαστε για τα σίκουελ. Προτιμάμε να βλέπουμε κάθε φορά διαφορετικά σενάρια. 

Τα έχει γυρίσει όλα ήδη μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sarisn είπε

Δεν ήταν σκηνοθέτης ο Cameron σε αυτήν... μαζί με άλλους 4 έγραψαν την ιστορία.

Σωστα, ηταν παραγωγος. Το αρχικο ποστ ζητουσε παραγωγη του Καμερον που δεν ηταν επιτυχια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω να μην είναι το ίδιο σενάριο με τη διαφορά πως στο πρώτο η δράση ήταν στον ουρανό ενώ στο δεύτερο θα είναι στο νερό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Avatar: The Way of Water πρόκειται να κάνει πρεμιέρα στις κινηματογραφικές αίθουσες στις ΗΠΑ στις 16 Δεκεμβρίου του 2022 ενώ στην Ευρώπη και σε άλλες χώρες θα κάνει πρεμιέρα δύο ημέρες νωρίτερα, στις 14 Δεκεμβρίου.

Wut? Εχει ξαναγίνει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, whoever81 είπε

το Avatar: The Way of Water πρόκειται να κάνει πρεμιέρα στις κινηματογραφικές αίθουσες στις ΗΠΑ στις 16 Δεκεμβρίου του 2022 ενώ στην Ευρώπη και σε άλλες χώρες θα κάνει πρεμιέρα δύο ημέρες νωρίτερα, στις 14 Δεκεμβρίου.

Wut? Εχει ξαναγίνει αυτό;

Ναι πολλές φορές ειδικά με blockbuster ταινίες. Μην με ρωτήσεις σε ποιες ταινίες όμως γιατί δεν θυμάμαι! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/5/2022 στις 2:49 ΜΜ, tsarouc είπε

Μάλιστα. Θεωρείς ότι είπες εξυπνάδα τώρα. Οπότε λογικό μου φαίνετε όλο το σκηνικό. Μπράβο σου !

Προς αποφυγή οποιασδήποτε παρεξήγησης, ότι σου έγραψα είναι γεγονός. Τόσο για το αν η ταινία είναι επιτυχία, όσο και για το πώς είδα την συγκεκριμένη ταινία.

Και για του λόγου το αληθές:

 

Το Terminator Dark Fate έχει τον αέρα μιάς straight-to-VHS ταινίας, και αυτό είναι άκρως απελευθερωτικό, διότι δεν έχεις τύψεις αν την παρακολουθείς σε μεγάλη οθόνη, σε μικρή, στο τάμπλετ κλπ. Πλένοντας πιάτα, σιδερώνοντας, αν είσαι στην τουαλέτα. Περνάει ευχάριστα η ώρα σε κάθε περίπτωση.

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, panther_512 είπε

Προς αποφυγή οποιασδήποτε παρεξήγησης, ότι σου έγραψα είναι γεγονός. Τόσο για το αν η ταινία είναι επιτυχία, όσο και για το πώς είδα την συγκεκριμένη ταινία.

Και για του λόγου το αληθές:

 

Το Terminator Dark Fate έχει τον αέρα μιάς straight-to-VHS ταινίας, και αυτό είναι άκρως απελευθερωτικό, διότι δεν έχεις τύψεις αν την παρακολουθείς σε μεγάλη οθόνη, σε μικρή, στο τάμπλετ κλπ. Πλένοντας πιάτα, σιδερώνοντας, αν είσαι στην τουαλέτα. Περνάει ευχάριστα η ώρα σε κάθε περίπτωση.

Ήταν τόσο άθλια και ελεεινή, προσβολή στην ιστορία και μύθο του Terminator, που πρέπει να καούν και να εξαϋλωθούν όλα τα αντίτυπα της σε όλον τον πλανήτη, να σβήσει τελείως από τη μνήμη της ανθρωπότητας. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...