Προς το περιεχόμενο

Αναδρομικά έξτρα επιδοτήσεων μικρομεσαίων επιχειρήσεων, φούρνων, αγροτικών τιμολογίων (Φεβρουάριος - Νοέμβριος 2022)


IBAGASA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου έστειλαν ενημερωση στο taxis ενημερωση οτι τα στοιχεια της επιχείρισης μου αναζητήθηκαν απο τη ΔΕΗ

1357852067_.png.cb932cc1a1cd85cfbf865720d9894ca1.png

Υπάρχει περίπτωση αυτή η αναζήτηση να έγινε για τις επιδοτήσεις ΤΕΜ ? 

ΥΓ. η επιχειριση είναι κλειστή απο το 2021.Αλλα ο λογαριασμος δεη ηταν στο ονομα μου ως τον μαρτιο του 2023

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 423
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έστειλα χθες τα δικαιολογητικά στη volton και σήμερα με πήραν και μου λενε ότι η ηχογράφηση πως αποδέχομαι είναι αντί υπογραφής χωρίς να μου χουν στείλει πρώτα τα έγγραφα. Τους λέω πρώτα υπογράφω και μετά διαβάζω τι υπέγραψα; Έτσι κάνουν; Θα μου τα στείλουν είπαν το απόγευμα και θα ξαναμιλήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ANTONIOS67 είπε

Σε 15 εργάσιμες είναι η δέσμευση τους να γίνει η πίστωση .

Χα χα, εδώ γελάμε! Ρε συ αυτοί είναι οι Top απατεώνες όλων των εταιρειών! Η Elpedison είναι η επικεφαλής της συμμορίας! Μετά έπονται οι υπόλοιπες εταιρείες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντηση καρμπόν με τις προηγούμενες του ΗΡΩΝΑ μέσα στο έτος, «είμαστε στην τελική φάση υπολογισμού και θα σας πιστώσουμε το συντομότερο δυνατόν»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/1/2024 στις 1:31 ΜΜ, ANTONIOS67 είπε

Λόγω του ότι η πίστωση έγινε σε παροχή που πλέον δεν είναι ενεργή σε αυτούς εστάλη φόρμα επικοινωνίας για πίστωση του ποσού σε τραπεζικό λογαριασμό 

Εμένα μου ήρθε ένας πιστωτικός λογαριασμός με το ποσό.

Η παροχή μου είναι ακόμα σε αυτούς αλλά με άλλο νούμερο πλέον (έκανα μείωση ισχύος από 35 σε 15kva). Τί κάνω σε αυτήν την περίπτωση, υπάρχει περίπτωση να μου τα συμψηφίσουν με την τωρινή παροχή ή να κυνηγήσω με iban κλπ;

Γνωρίζει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδιά μου ήρθε αυτό απο το τμήμα Μάρκετινγκ της ΔΕΗ.. τι σημαίνει;; Δεν καταλαβαίνω...

Doc1.pdf

Λογικά θα πάρω εξι ευρω επιστροφή κάπου; Που; Πρέπει να κάνω κάποια υπ.δήλωση;;;; Είχα απλά ατομική επιχείρηση που άλλαξε εδρα πο τότε.
Νμζω όχι..

Μου ήρθε μία πίστωση σε έναν έναντι της ελπέντισον μετά απο το γράμμα:

image.png.20aef349d8af0382d19608523ce23829.png

Αλλα δεν είναι 6,32.. και είναι σε άλλη οικιακή παροχή.. λέτε να είναι αυτό ή ασχετο;
 

Επεξ/σία από Cmg__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Cmg__ είπε

Αλλα δεν είναι 6,32.. και είναι σε άλλη οικιακή παροχή.. λέτε να είναι αυτό ή ασχετο;

άσχετο

13 λεπτά πριν, Cmg__ είπε

Λογικά θα πάρω εξι ευρω επιστροφή κάπου; Που; Πρέπει να κάνω κάποια υπ.δήλωση;;;; Είχα απλά ατομική επιχείρηση που άλλαξε εδρα πο τότε.

θα σου στείλει η ΔΕΗ έκτακτο , σε καλή μεριά , μην τα φας όλα μαζί 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, korakios είπε

άσχετο

θα σου στείλει η ΔΕΗ έκτακτο , σε καλή μεριά , μην τα φας όλα μαζί 😁

ευχαριστώ. πρέπει να κάνω υπ δήλωση για να παραλάβω την περιουσία μου;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Cmg__ είπε

ευχαριστώ. πρέπει να κάνω υπ δήλωση για να παραλάβω την περιουσία μου;;;

σύμφωνα με την ΚΥΑ όχι μιας και είναι σιωπηρή αποδοχή , δλδ αν δεν τα δικαιούσαι ,τότε μόνο πρέπει να κάνεις ενέργειες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, korakios είπε

σύμφωνα με την ΚΥΑ όχι μιας και είναι σιωπηρή αποδοχή , δλδ αν δεν τα δικαιούσαι ,τότε μόνο πρέπει να κάνεις ενέργειες

και εγώ αυτό υποψιάζομαι (διαβάζοντάς το 5 φορές)... αφού δεν είμαι εννιαία ή αγροτική δν νμζω να κάνεις. Ε αμα είναι να μην κάνω τίποτα τι μου στέλνουν γραμμα!!!!! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα λάβει mail από τον Ήρωνα ότι η επιδότηση για την παροχή μου εκτιμάται στα 1.000€. Είχα στείλει και την υδ. Βγήκε έκτακτος με επιδότηση 25€ ! Σε επικοινωνία μέσω chat είπαν πως μάλλον τόσο το επανεκτιμήσουν και ότι αφού το αμφισβητώ θα γίνει επανέλεγχος. 
 

Έχει συμβεί σε άλλον ; Πόσο είναι χοντρικά η επιδότηση ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά εμένα λίγα μου φαίνονται.... Δεν θα φάνε κι ένα 10% αυτοί?
Σε καλή μου μέρια, τα οικονόμησα!

Screenshot_18.jpg

Επεξ/σία από IBAGASA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...