Προς το περιεχόμενο

Νέα λειτουργία: Achievements


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, giodoul είπε

Δεν ειπαμε να παιζουν πρωτευοντα ρολο αλλα να μην ειναι και στο αναθεμα και να μετρανε οι συμμετοχες στο μπλα-μπλα ας πουμε!!!Επισης η διαβαθμιση που υπαρχει τωρα,αποσο με ενημερωσαν ειναι 10 αγγελιες για achievment και μετα στις 100!Ε δεν ειναι λιγο λαθος?Επισης καποιος που πουλαει πραγματα και εχει συνεχως αγγελιες σημαινει πως ειναι γενικοτερα ενεργος στο φορουμ και αναλογα καποιος θα ελεγε γιατί να παιρνουν μπονους τα μελη με πολλα ετη στο φορουμ!?Θα πρεπει να υτπαρξει μια ισορροπια αλλα βεβαια και που θελει να δωσει βαση το σαϊτ.

Τι να σου πω τώρα δεν ξέρω. 

Η προσωπική μου άποψη ειναι ότι ένας που γράφει στο μπλαμπλά είναι πιο "involved" στο forum απότι ένας που κυρίως έχει account για να πουλήσει και με αυτό έρχομαι στο δεύτερο συμπέρασμα σου που λες ότι για να πουλάει πολύ ειναι αρκετά ενεργό μέλος.. 

Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμη πάντως κατα καιρούς έβλεπα κάτι account στις αγγελίες με αρκετές αξιολογήσεις που πρώτη φορά  τα είδα σε αγγελίες όχι κάπου αλλού στο forum οπότε υποθέτω έχουν κυρίως account στο insomnia (και αλλού) για να σηκώνουν αγγελίες μπορεί να κάνω λάθος τι να πω. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αρκετα χρονια μελος στο Insomnia  Μπράβο καλή συνέχεια και εδώ θα ήμαστε να επικροτούμε αλλά και να κρίνουμε Καλοδεχούμενες οι αλλαγές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με τις αγγελιες...τωρα το προβλημα δεν ειναι τα achievments αλλα οτι πρακτικα δεν υπαρχει αρνητικη...

Στον αγοραστη δεν θα επρεπε να μπαινει αρνητικη γιατι ετσι οπως ειναι το συστημα ειναι τιμωρια ξεκαθαρη.

Πουλαω κατι...αρχικα μπορω να μη σε βαλω στην αγγελια...σε βαζω..δικιο η αδικο μου βαζεις αρνητικη...σου βαζω και εγω μετα...μπραβο τι εγινε...

Θα επρεπε να αλλαξει τελειως το συστημα αλλα ξερω το ινσομνια ειναι forum οχι site με αγορες/πωλησεις κλπ.

Επεξ/σία από Nos20VT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Insomnia Πιστευω  είναι από τα καλυτέρα sait που υπάρχουν αυτή την στιγμή στην Ελλάδα και βελτιώνεται συνεχώς. Μπράβο σε όλους για την εξαιρετική  δουλειά που γίνεται!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GNIK13 είπε

Το Insomnia Πιστευω  είναι από τα καλυτέρα sait που υπάρχουν αυτή την στιγμή στην Ελλάδα

γιαυτο κλεισαμε 15 ετια ,νομιζω δικαιουμαι και συνταξη εστω και μειωμενη...😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, blackhill66 είπε

γιαυτο κλεισαμε 15 ετια ,νομιζω δικαιουμαι και συνταξη εστω και μειωμενη...😜

Και εγω πιστευω μαζι με το στρατο βγαινω ανετα!!!😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2022 στις 7:47 ΜΜ, basilis_k6 είπε

δεν σας βλέπω καν γατάκια 😎

 

Στις 3/5/2022 στις 7:57 ΜΜ, AtiX είπε

Καλά, εγώ που ξαφνικά έφτασα στα 15/15? 😜

Εγώ ρε αρκούδια γιατί είμαι ακόμα στο 10; Τι στην ευχή δεν κάνω καλά; 🤔 🤔 🤔

Στις 4/5/2022 στις 12:34 ΜΜ, KyloRen είπε

Καλή φάση αυτό με τα γαλόνια όποιος δεν συμμετέχει είτε κάνει καμία μαλ@κ#α του ξηλώνουν τα γαλόνια και πέφτει βαθμούς 😀

Αίσχος αίσχος! φασισμός! Μη σου πω μαζί και προδοσία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/5/2022 στις 10:30 ΠΜ, Dimitris_1 είπε

Αγαπάμε και στηρίζουμε insomnia και σίγουρα οι πρώτες βελτιώσεις είναι εμφανέστατες εδώ και καιρό και αναμένουμε τις επόμενες!

Σαφως η desktop εκδοχή πολύ καλύτερη σε χρήση συγκριτικά με τη mobile αλλά και πάλι αξιοπρεπέστατη!

(ενα επίμονο bug έχω παρατηρήσει μετά το γενικό update στο interface: στο mobile προσπαθώντας να πατήσω το κουμπί για επομενη σελίδα στην ενότητα αγγελιών με πετάει ξανά ψηλά στην ίδια σελίδα - στην ουσία δε μ’ αφήνει να σκρολαρω στο τέλος της σελίδας, αλλά ίσως το κάνει σε μένα μόνο (?) )

Keep on την όλη προσπάθεια, διότι ζούμε σε μια εποχή που οι περισσότεροι εγκαταλείπουν!

Το ίδιο μου κάνει κι εμένα.

Άλλο ένα που θα ήθελα να αλλάξει στο mobile , είναι το σημειο που βρίσκεται η αποσυνδεση , γιατι καποιες φορες που παταω για να δω τις ειδοποιησεις μου , εχει τύχει να πατησω κατά λάθος δύο φορές,  και με αποσυνδεει. 

Κατά τα άλλα σουπερ , συνεχίστε έτσι. Ίσως το πληρέστερο φόρουμ.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμορφες αλλαγές, εύχομαι πάντα τέτοια!

Θα συμφωνήσω με την απόκρυψη των βημάτων για να κερδίζουμε κατατάξεις και achievements, καθώς έτσι θα είχαμε πολύ spam, θεωρώ.

Και καλύτερα που είναι έτσι μπερδεμένο, αναφέρομαι σε αυτά που λένε τα παιδιά στις προηγουμενες σελίδες. Αν μας εξηγήσουν επακριβώς τι γίνεται, θα βγουν συμπεράσματα και μετά θα ξεκινήσει ένα grindάρισμα από ένα ποσοστό χρηστών, για να βελτιώσουν το rank τους. Μάλιστα, είχα στείλει κι εγώ ο ίδιος PM στον Hal9000, γιατί δεν είχα προσέξει καν τι σοι ηταν αυτές οι κατατάξεις και μου γεννήθηκε η απορία, πώς αλλάζει, χωρίς να έχω κάνει κάτι εμφανές.

Τέλος, ο καθένας νομίζω μπορεί να ξεχωρίσει μόνος του αν κάποιο μέλος συμμετέχει κλπ και αν βοηθάει όντως. Δεν χρειάζεται να κρίνει απαραίτητα μόνο από ένα rank.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, troi.g είπε

Άλλο ένα που θα ήθελα να αλλάξει στο mobile , είναι το σημειο που βρίσκεται η αποσυνδεση , γιατι καποιες φορες που παταω για να δω τις ειδοποιησεις μου , εχει τύχει να πατησω κατά λάθος δύο φορές,  και με αποσυνδεει.

Το έχω πάθει κι εγώ και συμφωνώ.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/5/2022 στις 7:24 ΜΜ, Doubt είπε

Το έχω πάθει κι εγώ και συμφωνώ.

 

Παθών και εδώ. Μερικές φορές κολλάει το burger menu και εν τέλει το ξανα πατάω και με αποσυνδέει. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...