Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να αντισταθμίσω σε προσπάθεια να επανορθώσω, εγώ θα αναφέρω ότι είχα λιγότερα θέματα με AMD drivers στα κοντά 8 χρόνια που είχα την κάρτα, από ότι με nvidia σε λιγότερο από χρόνο 🤔

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DDU σε NVIDIA μεριά τουλάχιστον καλό είναι να χρησιμοποιείς όταν αλλάζει το branch(550.xx -> 555.xx π.χ). Εγώ επειδή δεν βαριέμαι το χρησιμοποιώ πάντα και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ μανουρα κανετε ρε παιδια και χωρις λογο θα ελεγα.Απο το 2010 μονο AMD αγοραζω (αν και η 5850 εγραφε πανω ΑΤΙ 😂),ποτε δεν χρησιμοποιησα DDU και λοιπες αλχημειες.5850-7970 Ghz Edition,R9 290 και τωρα η 7900 GRE,δεν ειχα ποτε το παραμικρο θεμα και παντα εκανα απλα απεγκατασταση τον παλιο driver και μετα απλα εγκατασταση τον καινουργιο.Βεβαια κανα χρονο στην αρχη,μετα αλλαζα driver μια φορα το 6μηνο αλλα ποτε δεν ειχα το παραμικρο θεμα.Τοσο τυχερος να ειμαι?Δεν ξερω,παντως ολες οι καρτες ηταν Sapphire,οχι οτι λεει κατι αυτο αλλα τεσπα.

Επεξ/σία από LouCi4er
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ειστε σοβαροι? Εχουμε περναμε drivers πανω απο τον αλλο εδω και 3 χρονια και πολλες φορες κανω install ενω εχω καποιο βιντεο youtube παιζει σιγα μην τον χαϊδεψω κιολας για να περασω gpu driver. Μονο DDU σε αλλαγη εταιριας. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Ναι, έτσι, αυτά να γράφετε, να μπαίνει να σχολιάζει ο κάθε τυχάρπαστος αφήνοντας εδώ το πράσινο φαρμάκι του.

 

Πετραν χρονια πολλα ρε ,οτι επιθυμεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Σας ευχαριστώ για τις ευχές. Υγεία και χαρά για όλους.

Χρονια πολλά Πέτρο! κάθε χρόνος που περνάει να γίνεσαι και σοφότερος και να έρθεις στην δεξιά μεριά σου εύχομαι αδερφέ μου

  • Thanks 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Σας ευχαριστώ για τις ευχές. Υγεία και χαρά για όλους.

Α χρονια πολλα αδερφε Καρκινος και εσυ και εγω σε καμια 20αρια μερες. Συναισθηματιας θα εισαι δεν μπορει 😛. A και λιγο την γκρινια πες την εχουμε ετσι δεν φταιμε εμεις ομως το ζωδιο το ζωδιο 😛  

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Arkin said:

Α χρονια πολλα αδερφε Καρκινος και εσυ και εγω σε καμια 20αρια μερες. Συναισθηματιας θα εισαι δεν μπορει 😛. A και λιγο την γκρινια πες την εχουμε ετσι δεν φταιμε εμεις ομως το ζωδιο το ζωδιο 😛  

Πετρου και Παυλου σήμερα Γιωργαρα μου. 

Χρονια πολλά και απο μενα αδερφε @Πέτρος

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, scorpion8283 είπε

Πετρου και Παυλου σήμερα Γιωργαρα μου. 

Χρονια πολλά και απο μενα αδερφε @Πέτρος

Ααα γιορτη ναι χαθηκα και εγω αρα δεν εχει γενεθλια. Οπως και να εχει χρονια πολλα και παλι για τη γιορτη φιλε πετρο. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Psycho_Warhead said:

DDU σε NVIDIA μεριά τουλάχιστον καλό είναι να χρησιμοποιείς όταν αλλάζει το branch(550.xx -> 555.xx π.χ). Εγώ επειδή δεν βαριέμαι το χρησιμοποιώ πάντα και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Ακριβώς. Ούτε 5 λεπτά διαδικασία δεν παίζει να είναι. Τα ίδια και γω. DDU>νέος driver

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...