Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

βαλε κανα alan wake η κανα avatar  και αν δεις 2900 στον πυρηνα τρυπα μου την μυτη :P

εκτος αν παιζεις σε 1080p 

 

λαθος quote εκανα :lol:

fg σε farming simulatior :lol:

Μην αγχώνεσαι Χρήστο το έπιασα το νόημα .

Μπορεί να μην ξέρω τα λόγια αλλά ξέρω την μουσική 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

44 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Ούτε 400 δε φτάνεις σε max φορτίο πάντως και το be quiet είναι καλό τροφοδοτικό … 

μια χαρά τη σηκώνει άνετα 

Ξέρω ξέρω ρε και εγώ για 4070τι πήγαινα , και τσουπ! Για κακή μου τύχη εμφανίστηκε μια 4090 :P

Εν τέλει είδα ότι το κιτρινομάγαζο έχει βάλει την 6800 στα 449, αρα θα περιμένω μέχρι την κυριακή για κανένα crazy, διαφορετικά θα την χτυπήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, emiliosk είπε

Εν τέλει είδα ότι το κιτρινομάγαζο έχει βάλει την 6800 στα 449, αρα θα περιμένω μέχρι την κυριακή για κανένα crazy, διαφορετικά θα την χτυπήσω.

Ρε συ στο best price έχει 7800xt με 500… κρίμα είναι για ένα 50αρι να πάρεις αρκετά υποδεέστερη κάρτα 

και 550 4070 που θες για rt 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Ρε συ στο best price έχει 7800xt με 500… κρίμα είναι για ένα 50αρι να πάρεις αρκετά υποδεέστερη κάρτα 

και 550 4070 που θες για rt 

Με την προυπόθεση να περιμένω τουλάχιστον 3 εβδομάδες για την παραλαβή. (Δεν το θέλω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

670 η 4070 super από το foxstore:

MSI GeForce RTX 4070 Super Ventus 2X OC 12GB GDDR6X (foxstore.gr)

(έπρεπε να βάλω το σχόλιο στο άλλο θέμα)

Επεξ/σία από emiliosk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, John_on_PC είπε

Μπήκε το fsr 3 και στο Talos Principle 2:

https://steamcommunity.com/app/835960/discussions/0/6208842141366576776/

Έχει και DLSS3 αυτό; Να δούμε κάνα συγκριτικό από Daniel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

2 hours ago, emiliosk said:

Με την προυπόθεση να περιμένω τουλάχιστον 3 εβδομάδες για την παραλαβή. (Δεν το θέλω)

Δεν και καθόλου σίγουρο ότι θα στη φέρουν..εγώ περίμενα δύο φορές απο 2 μηνες στο παρελθον (2080 και 5700 xt) και φαίνεται ότι αυτά τα site με τις πολύ φτηνές τιμές δεν είναι αξιόπιστα.. ίσως κάποιο να είναι..  εγώ την νίτρο την πήρα 625 και ένας φίλος που τσαντίστηκε πήγε πλαίσιο 788 !

Επεξ/σία από exor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, exor said:

 

Δεν και καθόλου σίγουρο ότι θα στη φέρουν..εγώ περίμενα δύο φορές απο 2 μηνες στο παρελθον (2080 και 5700 xt) και φαίνεται ότι αυτά τα site με τις πολύ φτηνές τιμές δεν είναι αξιόπιστα.. ίσως κάποιο να είναι..  εγώ την νίτρο την πήρα 625 και ένας φίλος που τσαντίστηκε πήγε πλαίσιο 788 !

788 την 7800xt???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, exor είπε

Ναι από plaisio..788.. άσε παραλίγο να την πάρω και γω ..αλλά περίμενα τελικά 10 μέρες και την πήρα από σκρουτζ 625

Μπορούσε τα +150€ να τα επενδύσει σε οποιουδήποτε είδους άλλο hardware. Θες μνήμες, οθόνη, ηχεία...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, exor said:

Ναι από plaisio..788.. άσε παραλίγο να την πάρω και γω ..αλλά περίμενα τελικά 10 μέρες και την πήρα από σκρουτζ 625

Αυτό είναι τρελά ρε συ. Εγώ 620€ την πήρα απτό πλαίσιο μαζί με το Avatar και 20€ κουπόνι. Και είχε και την pulse 570€.

Ακόμα και το Amazon είχε με 600€ διάφορα μοντέλα 7800xt. Και το eshop την είχε ρίξει 570€ κάποια στιγμή αλλά χωρίς παιχνίδι.

Εδώ με 800€ παίρνεις 7900xt, τι 7800xt.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, just_a_dude said:

Πάντως η 7800ΧΤ υπάρχει και άμεσα διαθέσιμη στο skroutz κάτω από 600, αν κάποιος δεν θέλει να περιμένει ένα μήνα. 579 η hellhound.

Δεν θα παίρνα power color.. έχω δοκιμάσει στο παρελθόν και δεν είχαν καλό bios .γενικά saphire δεν μου έχει χαλάσει ποτέ..  αλλά ίσως είναι καλή δε λέω..δεν έχω εμπειρία από τελευταίες καρτες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, exor είπε

Δεν θα παίρνα power color.. έχω δοκιμάσει στο παρελθόν και δεν είχαν καλό bios .γενικά saphire δεν μου έχει χαλάσει ποτέ..  αλλά ίσως είναι καλή δε λέω..δεν έχω εμπειρία από τελευταίες καρτες

Δεν ξέρω, δεν είχα ποτέ, αλλά η hellhound στη 7800ΧΤ είναι αν όχι η καλύτερη, μέσα στις καλύτερες υλοποιήσεις. Τι εννοείς δεν είχε καλό bios;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...