Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, Armoral είπε

Εντάξει όχι ότι δεν παίζουν οι κάρτες. Παίζουν και είναι και ανταγωνιστικές στην πλειονότητα των τίτλων. Αλλά σε PT δε μπορούν και σε FULL RT δυσκολεύονται.

Για το Full RT/ PT λεω, σε Raster και Light RΤ παιζουν μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά, νομίζω έχει χαθεί το νόημα, το οποίο κατά τη γνώμη μου είναι ότι οι τιμές των αξιόλογων καρτών γραφικών έτσι ώστε να παίξεις 1440p σε καλή ποιότητα ξεκινούν από 450 ευρώ (θα έβαζα σαν μινιμουμ 4060ti/7700xt/6800).

Ο λόγος που παρακολουθώ το νήμα είναι ότι φτιάχνω μετά από χρόνια pc για gaming μεταξύ άλλων, από το 0, έχοντας ένα συνολικό μπάτζετ 2000, και περίπου 1500 για τον πύργο. Πέρα από το αρχικό σοκ που έπαθα με τη μόδα του undervolting σε gpus k cpus (κάποτε τα ανεβάζαμε, τώρα τα κατεβάζουμε? γιατί να μην έρθουν καλύτερα ρυθμισμένες?? ξέρω, silicon lottery, κυνήγι μέγιστων επιδόσεων με διαφορές 5%, και άλλα ωραία), τις cpu-θερμάστρες, και την ανεκδιήγητη ανομοιομορφία των ips οθονών με high refresh rate, είδα ότι θα ξεπερνάω για λίγο τις επιδόσεις των κονσολών 4ετίας με μία κάρτα γραφικών που κοστίζει τα ίδια λεφτά με αυτές. 

Επίσης για κάποιο λόγο έπρεπε να βάλουμε ai? για να δημιουργεί frames? στις κάρτες γραφικών αντί να εξελίξουμε την υπάρχουσα τεχνολογία. Λογικό, αν σκεφτείς τις επενδύσεις σε ai r&d και τις πολύ σημαντικότερες εφαρμογές παντού. Κάνουν επενδύσεις οι εταιρείες, βολεύει να τα προσθέσουμε και στις gpus.

Προφανώς όλα αυτά είναι εντυπώσεις από μια απλή έρευνα αγοράς ενός μήνα και έχοντας χρόνια να ασχοληθώ με το αντικείμενο, και σίγουρα μου διαφεύγουν πολλά, αν και θα ήθελα να ακούσω τη γνώμη σας. Η ερώτηση μου είναι η εξής: Νομίζω ότι δε με νοιάζει το RT , τα προσεγμένα γραφικά τα ευχαριστιέσαι ούτως ή άλλως, εκτός και αν έχεις δίπλα ένα δεύτερο πιο ακριβό pc να συγκρίνεις (δεν έχω). Και να μου άρεσε, πάνω από 500 ευρώ δε θα δώσω ποτέ για gpu - καλύτερα on board γραφικά για office και μία κονσόλα.

Με budget 450 ευρώ, καλά δεν κάνω και κοιτάζω 6800 - 7700χτ? Εκτός και αν πετύχω καμία 6800χτ - 7800χτ σε τιμές bf?

Επεξ/σία από vag1989
edit
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, vag1989 είπε

Καλησπέρα παιδιά, νομίζω έχει χαθεί το νόημα, το οποίο κατά τη γνώμη μου είναι ότι οι τιμές των αξιόλογων καρτών γραφικών έτσι ώστε να παίξεις 1440p σε καλή ποιότητα ξεκινούν από 450 ευρώ (θα έβαζα σαν μινιμουμ 4060ti/7700xt/6800).

Ο λόγος που παρακολουθώ το νήμα είναι ότι φτιάχνω μετά από χρόνια pc για gaming μεταξύ άλλων, από το 0, έχοντας ένα συνολικό μπάτζετ 2000, και περίπου 1500 για τον πύργο. Πέρα από το αρχικό σοκ που έπαθα με τη μόδα του undervolting σε gpus k cpus (κάποτε τα ανεβάζαμε, τώρα τα κατεβάζουμε? γιατί να μην έρθουν καλύτερα ρυθμισμένες?? ξέρω, silicon lottery, κυνήγι μέγιστων επιδόσεων με διαφορές 5%, και άλλα ωραία), τις cpu-θερμάστρες, και την ανεκδιήγητη ανομοιομορφία των ips οθονών με high refresh rate, είδα ότι θα ξεπερνάω για λίγο τις επιδόσεις των κονσολών 4ετίας με μία κάρτα γραφικών που κοστίζει τα ίδια λεφτά με αυτές. 

Επίσης για κάποιο λόγο έπρεπε να βάλουμε ai? για να δημιουργεί frames? στις κάρτες γραφικών αντί να εξελίξουμε την υπάρχουσα τεχνολογία. Λογικό, αν σκεφτείς τις επενδύσεις σε ai r&d και τις πολύ σημαντικότερες εφαρμογές παντού. Κάνουν επενδύσεις οι εταιρείες, βολεύει να τα προσθέσουμε και στις gpus.

Προφανώς όλα αυτά είναι εντυπώσεις από μια απλή έρευνα αγοράς ενός μήνα και έχοντας χρόνια να ασχοληθώ με το αντικείμενο, και σίγουρα μου διαφεύγουν πολλά, αν και θα ήθελα να ακούσω τη γνώμη σας. Η ερώτηση μου είναι η εξής: Νομίζω ότι δε με νοιάζει το RT , τα προσεγμένα γραφικά τα ευχαριστιέσαι ούτως ή άλλως, εκτός και αν έχεις δίπλα ένα δεύτερο πιο ακριβό pc να συγκρίνεις (δεν έχω). Και να μου άρεσε, πάνω από 500 ευρώ δε θα δώσω ποτέ για gpu - καλύτερα on board γραφικά για office και μία κονσόλα.

Με budget 450 ευρώ, καλά δεν κάνω και κοιτάζω 6800 - 7700χτ? Εκτός και αν πετύχω καμία 6800χτ - 7800χτ σε τιμές bf?

Εφοσον το Pc ειναι Gaming και διαθετεις 2000€ θα σου προτεινα τουλαχιστον τα μισα να πανε στη GPU γιατι αυτη παιζει το πρωτο και τον τελευταιο ρολο.
Υπαρχουν λυσεις με  cpu/motherboard/32gb ddr5 6000 περιπου στα 600-650€ και τα υπολοιπα για case, psu, δισκο. 
Aν παλι εχεις "κλειδωσει" στα 450-500€ παρε μια 7800xt.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζεται γενικά, γιατί αν και οι 6800/7700 είναι εμφανώς πιο γρήγορες σε non-RT από την αντίστοιχη πρόταση της Nvidia (4060ti), δεν έχουν dlss, το οποίο σε αυτό το price range και σε 1440p αργά ή γρήγορα θα το ανοίξεις.

Οπότε αν δεν σε πειράζει η χειρότερη εικόνα του fsr2 τότε πας και AMD χωρίς πρόβλημα, και στη χειρότερη αν δεν θες να ανοίξεις fsr ρίχνεις settings σε πιο βαριά παιχνίδια (πάλι εννοείται θα είσαι καλύτερα από κονσόλα).

30 minutes ago, vag1989 said:

Με budget 450 ευρώ, καλά δεν κάνω και κοιτάζω 6800 - 7700χτ? Εκτός και αν πετύχω καμία 6800χτ - 7800χτ σε τιμές bf?

Γενικά είμαστε στην ίδια φάση εσύ κι εγώ με GPU, περιμένω black Friday να πατήσω τη σκανδάλη, με μπάτζετ βαριά τα 500. Ιδανικά θέλουμε και οι δύο 4070 αλλά επειδή έχει ήδη ανέβει το μπάτζετ από τα 400 αρχικά, δεν με παίρνει η τσέπη μου να ανεβάσω και άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, BlurayMoviesGreece said:

Εφοσον το Pc ειναι Gaming και διαθετεις 2000€ θα σου προτεινα τουλαχιστον τα μισα να πανε στη GPU γιατι αυτη παιζει το πρωτο και τον τελευταιο λογο.
Υπαρχουν λυσεις με  cpu/motherboard/32gb ddr5 6000 περιπου στα 600-650€ και τα υπολοιπα για case, psu, δισκο. 
Aν παλι εχεις "κλειδωσει" στα 450-500€ παρε μια 7800xt.

Σωστή η άποψη σου, προφανώς και παίζει το μεγαλύτερο ρόλο. Ήθελα future proof πλατφόρμα και έπαιξα με am5 μαζί με το fractal north οπότε ξέφυγε αναγκαστικά, αν λάβεις υπόψη DDR5 και καλο psu. Για να μην αναφέρω πληκτρολόγιο οθόνη και όλα τα γύρω γύρω. 7800xt στα 500 αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει στην ελλάδα, πέρα από το κατάστημα που αναφέρθηκε κάποιες σελίδες πριν και θα ήθελα να αποφύγω. μόνο από άμαζον αν είμαι τυχερός νομίζω. Η γνώμη μου πάντως για το κόστος του σύγχρονου pc building είναι αυτή που έγραψα από πάνω, αν και έχω παραδέχομαι ότι έχω κλειδώσει περισσότερο από πείσμα παρά από αυστηρό μπάτζετ.

2 minutes ago, just getting started said:

Παίζεται γενικά, γιατί αν και οι 6800/7700 είναι εμφανώς πιο γρήγορες σε non-RT από την αντίστοιχη πρόταση της Nvidia (4060ti), δεν έχουν dlss, το οποίο σε αυτό το price range και σε 1440p αργά ή γρήγορα θα το ανοίξεις.

Οπότε αν δεν σε πειράζει η χειρότερη εικόνα του fsr2 τότε πας και AMD χωρίς πρόβλημα, και στη χειρότερη αν δεν θες να ανοίξεις fsr ρίχνεις settings σε πιο βαριά παιχνίδια (πάλι εννοείται θα είσαι καλύτερα από κονσόλα).

Γενικά είμαστε στην ίδια φάση εσύ κι εγώ με GPU, περιμένω black Friday να πατήσω τη σκανδάλη, με μπάτζετ βαριά τα 500. Ιδανικά θέλουμε και οι δύο 4070 αλλά επειδή έχει ήδη ανέβει το μπάτζετ από τα 400 αρχικά, δεν με παίρνει η τσέπη μου να ανεβάσω και άλλο.

Κοίταξε, το gaming pc ξεκίνησε σαν επιλογή για να πετάξω το λάπτοπ, να μην πάρω κονσόλα νέας γενιάς, και να ξαναπαίξω rocksmith που μου έχει λείψει και δεν το σηκώνει η ενσωματωμένη του ultrabook. Πράγματι η τεχνολογικά αποδεκτή επιλογή είναι η 4070 για τέλη 2023. Αντί να δώσουμε 750 ευρώ όμως, βάζουμε τα μισά έκαστος και παίρνουμε ένα ps5 και ένα series s και τα εναλλάσσουμε κατά βούληση. 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vag1989 είπε

Σωστή η άποψη σου, προφανώς και παίζει το μεγαλύτερο ρόλο. Ήθελα future proof πλατφόρμα και έπαιξα με am5 μαζί με το fractal north οπότε ξέφυγε αναγκαστικά, αν λάβεις υπόψη DDR5 και καλο psu. Για να μην αναφέρω πληκτρολόγιο οθόνη και όλα τα γύρω γύρω. 7800xt στα 500 αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει στην ελλάδα, πέρα από το κατάστημα που αναφέρθηκε κάποιες σελίδες πριν και θα ήθελα να αποφύγω. μόνο από άμαζον αν είμαι τυχερός νομίζω. Η γνώμη μου πάντως για το κόστος του σύγχρονου pc building είναι αυτή που έγραψα από πάνω, αν και έχω παραδέχομαι ότι έχω κλειδώσει περισσότερο από πείσμα παρά από αυστηρό μπάτζετ.

Κοίταξε, το gaming pc ξεκίνησε σαν επιλογή για να πετάξω το λάπτοπ, να μην πάρω κονσόλα νέας γενιάς, και να ξαναπαίξω rocksmith που μου έχει λείψει και δεν το σηκώνει η ενσωματωμένη του ultrabook. Πράγματι η τεχνολογικά αποδεκτή επιλογή είναι η 4070 για τέλη 2023. Αντί να δώσουμε 750 ευρώ όμως, βάζουμε τα μισά έκαστος και παίρνουμε ένα ps5 και ένα series s και τα εναλλάσσουμε κατά βούληση. 

Κατα τη γνωμη μου futureproof πλατφορμα δεν υπαρχει, οταν ερθει η ωρα να αλλαξεις επεξεργαστη θα εχουν βγει νεα Pci-e , νεα USB, νεες DDR μνημες κτλ. οποτε το να μεινεις στη παλια μητρικη που δεν τα υποστηριζει για να γλιτωσεις 100-150€ νομιζω οτι δεν αξιζει το κοπο.
Και εγω 7800x3D θα σου προτεινα, οχι γιατι ειναι futureproof πλατφορμα αλλα γιατι σαν cpu θα σου κρατουσε περισσοτερο στο gaming απο οποιοδηποτε αλλο υπαρχει στην αγορα αυτη τη στιγμη, εφοσον μιλαμε για pc μονο για Gaming και δεν τρεχεις τιποτα σε multithread.
Σε 2-3 χρονια θα εχει βγει AM6 που θα παιζει με DDR5 12000+ ή DDR6.
Εγω αν θα μοιραζα τα 2000€ θα επαιρνα
μια Zotac 4080 με 1200€
Ενα 13400F+B760+32gb ddr5 6000 450€
Corsair RM850x Shift 850W 140€
Lian Li Lancool 216 RGB  105€
Deepcool AG620 BK ARGB 50€
Kingston nvme 250gb για το λειτουργικο 24€
Κingston nvme 1TB για games 44€

Θα παιξεις 4Κ αντι για 1440p με τα ιδια χρηματα και σε 3 χρονια αν θες να παιζεις σε 4Κ και δεν συμβιβαζεσαι με 1440p που θα εχει καταληξει , θα τα αλλαξεις και τα 2 συστηματα για ΑΜ6/ 16/17th gen και νεα GPU.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Κατα τη γνωμη μου futureproof πλατφορμα δεν υπαρχει, οταν ερθει η ωρα να αλλαξεις επεξεργαστη θα εχουν βγει νεα Pci-e , νεα USB, νεες DDR μνημες κτλ. οποτε το να μεινεις στη παλια μητρικη που δεν τα υποστηριζει για να γλιτωσεις 100-150€ νομιζω οτι δεν αξιζει το κοπο.
Και εγω 7800x3D θα σου προτεινα, οχι γιατι ειναι futureproof πλατφορμα αλλα γιατι σαν cpu θα σου κρατουσε περισσοτερο στο gaming απο οποιοδηποτε αλλο υπαρχει στην αγορα αυτη τη στιγμη, εφοσον μιλαμε για pc μονο για Gaming και δεν τρεχεις τιποτα σε multithread.
Σε 2-3 χρονια θα εχει βγει AM6 που θα παιζει με DDR5 12000+ ή DDR6.
Εγω αν θα μοιραζα τα 2000€ θα επαιρνα
μια Zotac 4080 με 1200€
Ενα 13400F+B760+32gb ddr5 6000 450€
Corsair RM850x Shift 850W 140€
Lian Li Lancool 216 RGB  105€
Deepcool AG620 BK ARGB 50€
Kingston nvme 250gb για το λειτουργικο 24€
Κingston nvme 1TB για games 44€

Θα παιξεις 4Κ αντι για 1440p με τα ιδια χρηματα και σε 3 χρονια αν θες να παιζεις σε 4Κ και δεν συμβιβαζεσαι με 1440p που θα εχει καταληξει , θα τα αλλαξεις και τα 2 συστηματα για ΑΜ6/ 16/17th gen και νεα GPU.

Πρέπει να πάρει και οθόνη ξέρεις με αυτά τα λεφτά, που είναι και το πιο σημαντικό απ' όλα imho.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chrisde είπε

Πρέπει να πάρει και οθόνη ξέρεις με αυτά τα λεφτά, που είναι και το πιο σημαντικό απ' όλα imho.

Μα με γνωμονα την καρτα θα παρεις και την οθονη. Η GPU ειναι το Α και το Ω οπως και να το κανεις τωρα. Αν εχει μπατζετ 500 θα ελεγα να παρει απο σκρουτζ την πιο φθηνη 7800 που εχει 530 που λεει εως 10 μερες. Δεν αξιζει να πεσει αλλο σε καρτα για 30 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 hours ago, BlurayMoviesGreece said:

Κατα τη γνωμη μου futureproof πλατφορμα δεν υπαρχει, οταν ερθει η ωρα να αλλαξεις επεξεργαστη θα εχουν βγει νεα Pci-e , νεα USB, νεες DDR μνημες κτλ. οποτε το να μεινεις στη παλια μητρικη που δεν τα υποστηριζει για να γλιτωσεις 100-150€ νομιζω οτι δεν αξιζει το κοπο.
Και εγω 7800x3D θα σου προτεινα, οχι γιατι ειναι futureproof πλατφορμα αλλα γιατι σαν cpu θα σου κρατουσε περισσοτερο στο gaming απο οποιοδηποτε αλλο υπαρχει στην αγορα αυτη τη στιγμη, εφοσον μιλαμε για pc μονο για Gaming και δεν τρεχεις τιποτα σε multithread.
Σε 2-3 χρονια θα εχει βγει AM6 που θα παιζει με DDR5 12000+ ή DDR6.
Εγω αν θα μοιραζα τα 2000€ θα επαιρνα
μια Zotac 4080 με 1200€
Ενα 13400F+B760+32gb ddr5 6000 450€
Corsair RM850x Shift 850W 140€
Lian Li Lancool 216 RGB  105€
Deepcool AG620 BK ARGB 50€
Kingston nvme 250gb για το λειτουργικο 24€
Κingston nvme 1TB για games 44€

Θα παιξεις 4Κ αντι για 1440p με τα ιδια χρηματα και σε 3 χρονια αν θες να παιζεις σε 4Κ και δεν συμβιβαζεσαι με 1440p που θα εχει καταληξει , θα τα αλλαξεις και τα 2 συστηματα για ΑΜ6/ 16/17th gen και νεα GPU.

Πολύ ενδιαφέρουσα η πρόταση σου! Σημειωνω οτι το  PC δε θα είναι μόνο για gaming, απλά σκοπεύω να παίξω κάποια απο τα νεώτερα παιχνιδια που δεν υποστηρίζονται στο Xbox one και ότι προλαβω από την υπάρχουσα συλλογή που έχω ήδη. Το ροκσμιθ που ανέφερα προηγουμένως προφανώς και παίζει και με μια 6600 η χαμηλότερη, απλά ήταν η αφορμή για το προτζεκτ.

1 hour ago, geomrk said:

Μα με γνωμονα την καρτα θα παρεις και την οθονη. Η GPU ειναι το Α και το Ω οπως και να το κανεις τωρα. Αν εχει μπατζετ 500 θα ελεγα να παρει απο σκρουτζ την πιο φθηνη 7800 που εχει 530 που λεει εως 10 μερες. Δεν αξιζει να πεσει αλλο σε καρτα για 30 ευρω

Μια σκέψη που είχα κάνει σχετικά με την οθόνη είναι , γνωριζοντας ότι δε θα τιναξω την μπάνκα στον αέρα για gpu, να πάρω μια 32αρα ή 27αρα 4κ. Μάλλον 27αρα για να είναι πιο ξεκούραστη. 

Το σκεπτικό θα ήταν ότι μάλλον θα χρειαζόταν να ρίξω την ανάλυση σε full hd στους περισσότερους τίτλους - όπου το 4κ την υποστηρίζει τελεια , ενω ταυτόχρονα θα έχω 4κ οθόνη για όλες τις υπόλοιπες εργασίες με ότι αυτό συνεπαγεται. 

 

 

Edit: Να σημειώσω ότι έχουν αγοραστεί τα μισά πάρτς και ακόμα όχι η κάρτα γραφικών και μόνιτορ . Με πείσατε και νομίζω ότι θα πάω για 7800xt εφόσον βρω κάποια καλή προσφορά και πλησιάζει bf. Αν και σε αντίθεση με τα ριβιους που υποστηριζουν ότι η 7800χτ εχει 20% καλύτερη απόδοση για το 10% των παραπανω χρημάτων από 7700xt , στην πράξη η οικονομική διαφορά είναι μεγαλύτερη καιλογικοτερη. Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές 

Επεξ/σία από vag1989
Προσθηκη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, akoinonitos είπε

Screenshot_20231103_003019_Gmail.jpg.c4ab896bdd587a24f55c18450e6a707f.jpg

Νομίζω έχει πλέον πολύ μεγάλη διαφορά στο AW2 με τους νέους οδηγούς.+ΦΠΣ

2Κ High Native

image.jpeg.f20bf89b6296917b4f45eda5b0a72b51.jpeg

Και με FSRQ 77 το χαμηλότερο που είδα δάσος. 2K High FSRQ

image.jpeg.87373d3a956d4eb5cace1c63fe4924bc.jpeg

Επεξ/σία από Aris-leme
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, chrisde είπε

Πρέπει να πάρει και οθόνη ξέρεις με αυτά τα λεφτά, που είναι και το πιο σημαντικό απ' όλα imho.

Ενα οικονομικο 4κ 28" monitor ξεκιναει απο τα 220€ και με 500€ υπαρχουν τα Gigabyte M28U,Samsung G7A (ΙPS 1ms 144Hz HDR G-Sync).
Παιζεις στη TV και το αγοραζεις μετα ή παιζεις στο παλιο σου 1080p αν υπαρχει και το αγοραζεις μετα.
Ετσι θα κερδιζε χρονο και ισως καταφερνε να ανεβασει το budget για κατι καλυτερο.
Eφοσον ομως τα περισσοτερα τα εχει παρει και εχει μεινει μονο monitor και GPu τοτε ξεχναμε το 4Κ.
Θα παει σε 7800xt και καποιο 1440p οπως το Gigabyte G27Q (IPS HDR 27" 144Hz 1ms)

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Aris-leme είπε

Νομίζω έχει πλέον πολύ μεγάλη διαφορά στο AW2 με τους νέους οδηγούς.+ΦΠΣ

2Κ High Native

image.jpeg.f20bf89b6296917b4f45eda5b0a72b51.jpeg

Και με FSRQ 77 το χαμηλότερο που είδα δάσος. 2K High FSRQ

image.jpeg.87373d3a956d4eb5cace1c63fe4924bc.jpeg

Δεν ειχες τον driver που ειχε βγει για  το παιχνιδι γιαυτο ειδες διαφορα. Δοκιμασε και 4K fsr performance στο δασος. Νομιζω ειναι καλυτερο απο 1440p quality οπτικα ,θα πεσεις βεβαια λιγο κατω απο 60 σε λιγα σημεια αλλα στο περισσοτερο θα εισαι οκ

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...