Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, akoinonitos είπε

Εχεις ανοιχτο το fsr? ισως γιαυτο και σε μπουκαλιαζει η cpu.

Εγω λιγο που επαιξα με εκνευρισε το game play του και το εκλεισα. 

Οχι ξανατσέκαρα μήπως με το απντειτ το ενεργοποίησε.

Spoiler

image.jpeg.a7b46514d6b546e57d6c8ec6254ea525.jpegimage.jpeg.931f6c190934e8801aeb5961a1d9f842.jpegimage.jpeg.7013e27b981a2473a0229a54bbc565b4.jpeg

Στα σκριν είμαι σε κίνηση και πάλι  περισσότερο είναι στο 80 μέχρι 95% η κάρτα από φπς δεν έχει θέμα 80αρια κρατάει. Να κόβει πλέον τόσο το CPU??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aris-leme είπε

Οχι ξανατσέκαρα μήπως με το απντειτ το ενεργοποίησε.

  Απόκρυψη περιεχομένων

image.jpeg.a7b46514d6b546e57d6c8ec6254ea525.jpegimage.jpeg.931f6c190934e8801aeb5961a1d9f842.jpegimage.jpeg.7013e27b981a2473a0229a54bbc565b4.jpeg

Στα σκριν είμαι σε κίνηση και πάλι  περισσότερο είναι στο 80 μέχρι 95% η κάρτα από φπς δεν έχει θέμα 80αρια κρατάει. Να κόβει πλέον τόσο το CPU??

ναι αλλα δεν σε νοιαζει αφου βγαζεις το 60αρι ανετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

ναι αλλα δεν σε νοιαζει αφου βγαζεις το 60αρι ανετα

Με σειρά 7000 είσαι οκ. Πετάει η 3060 με τον 7600x. Ανάσανε το σύστημα. Τώρα πάμε για κάρτα γραφικών να το τερματίσουμε.

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Armoral είπε

Με σειρά 7000 είσαι οκ. Πετάει η 3060 με τον 7600x. Ανάσανε το σύστημα. Τώρα πάμε για κάρτα γραφικών να το τερματίσουμε.

χτυπα μια 7800xt :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Armoral είπε

Και να ήθελα δε μπορώ, θα με κυνηγάει ο @dimoskoutr που τον πείσαμε να πάρει 4070.

😂Το πορτοφόλι μου με έπεισε την μέρα που αποφάσισα. Φυσικά αν ήξερα ότι τελικά θα έχω αυτή την ταλαιπωρία με το πήγαινε έλα της asus dual Αγγλία παίζει να πήγαινα στο σκυλί της κολάσεως τον ερωτά μου. Από την στιγμή που πήρα όμως 4070 τέλος εκεί θα πήγαινε και η δεύτερη ευκαιρία για το γαμώτο. Εξού και η gaming oc.

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimoskoutr είπε

😂Το πορτοφόλι μου με έπεισε την μέρα που αποφάσισα. Φυσικά αν ήξερα ότι τελικά θα έχω αυτή την ταλαιπωρία με το πήγαινε έλα της asus dual Αγγλία παίζει να πήγαινα στο σκυλί της κολάσεως τον ερωτά μου. Από την στιγμή που πήρα όμως 4070 τέλος εκεί θα πήγαινε και η δεύτερη ευκαιρία για το γαμώτο. Εξού και η gaming oc.

Αστειεύομαι με τον @akoinonitos. Αυτόν πρέπει να κυνηγάς κανονικά, στην έφερε με τρόπο και τσίμπησε το τουμπανάκι.:D

Και οι δύο κάρτες είναι μία χαρά για τη χρήση τους, αποδίδουν καλά για την κατηγορία τιμής τους και έχουν τα συν και τα  πλην τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου να αγοράζεις κάρτα που λέγεται 'Κολασμένο Κυνηγόσκυλο' ή 'Κόκκινος Διάολος ή Αρρενωπός Gallardo', να ανοίγεις παιχνίδι τύπου portal/κυβερνοπανκ/whatever και να πάει με 6fps.

Μην παρεξηγείτε, δεν το λέω για τις κάρτες, απλά για τα σουρεάλ ονόματα αναφέρομαι. Δεν είναι λίγο ανόητα όλα αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, this.is.elia είπε

Φαντάσου να αγοράζεις κάρτα που λέγεται 'Κολασμένο Κυνηγόσκυλο' ή 'Κόκκινος Διάολος ή Αρρενωπός Gallardo', να ανοίγεις παιχνίδι τύπου portal/κυβερνοπανκ/whatever και να πάει με 6fps.

Μην παρεξηγείτε, δεν το λέω για τις κάρτες, απλά για τα σουρεάλ ονόματα αναφέρομαι. Δεν είναι λίγο ανόητα όλα αυτά;

Tsiouaoua 7800xt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Tsiouaoua 7800xt

Εσυ blu ανάμεσα στην 7800χτ hellhound και την 4070 Μάγια η Μελίσσα ξέρω ποια θα έπαιρνες 😛

Επεξ/σία από Tambas91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Εσυ blu ανάμεσα στην 7800χτ hellhound και την 4070 Μάγια η Μελίσσα ξέρω ποια θα έπαιρνες 😛

Aκομα και Single fan 4070 με κινεζικα γραμματα παντου παρα AMD.
Eχω καλο airflow στο case :P

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...