Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Εγώ ξύπνησα στις 5:30, πήγα εκδρομή, γύρισα στις 17:00, έλιωσα κάνα 4ωρο και σε λίγο πάω για μπύρα/ες :P Όλα τα προλαβαίνεις 

Που έγινε η εκδρομή αν επιτρέπεται φίλτατε; Δώσε να ζηλέψουμε λιγάκι. Άντε και καλές μπυρες εύχομαι!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

20 hours ago, dimoskoutr said:

Που έγινε η εκδρομή αν επιτρέπεται φίλτατε; Δώσε να ζηλέψουμε λιγάκι. Άντε και καλές μπυρες εύχομαι!

Spoiler

Σε ένα χωριό λίγο έξω από Καρδίτσα (Καταφύγιο λέγεται) και πέρασα λίγο και από Λ. Πλαστήρα. Ευχαριστώ!!

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Aris-leme είπε

 

αυτο που λεει με την ταση στους νεους drivers το παρατηρησα και εγω ,θελεις  10-20 παραπανω mv απο οτι ηθελες πριν για να εισαι stable

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έριξα καμιά ωρίτσα σταρφιελτ και είδα πολύ χαμηλά την κάρτα σε usage. Δεν πρόσεξα όλη την ώρα που έπαιζα(82φπς μέσο όρο) αλλά είδα την κάρτα στο 80% αρκετή ώρα και 92% είδα μόνο σε ομιλία(σκρινσοτ). Μπορεί να έτυχε δεν κοιτούσα συνέχεια. image.png.3d109577a5db687e6c5cfe63f0cf2594.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Aris-leme είπε

Εγώ έριξα καμιά ωρίτσα σταρφιελτ και είδα πολύ χαμηλά την κάρτα σε usage. Δεν πρόσεξα όλη την ώρα που έπαιζα(82φπς μέσο όρο) αλλά είδα την κάρτα στο 80% αρκετή ώρα και 92% είδα μόνο σε ομιλία(σκρινσοτ). Μπορεί να έτυχε δεν κοιτούσα συνέχεια. image.png.3d109577a5db687e6c5cfe63f0cf2594.png

Αυτός είναι κούκλα σε κάποιο μαγαζί του κόσμου του starfield ή ζωντανός χαρακτήρας του παιχνιδιού; Ψιλοχάλι φαίνεται γραφικά μιλώντας. Έτσι μου δείχνει στην φωτό πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Aris-leme είπε

Κανονικός χαρακτήρας είναι. image.jpeg.774aaff112543ca1252e68ec12b52eb0.jpeg

image.jpeg.bd94cd6059af5eb811b05d54d769be8c.jpeg

Τι έχεις συνηθίσει. Εμένα μια χαρά με φαίνονται:D

Η επάνω μια χαρά η κάτω λιγάκι ψεύτικη δεν μοιάζει; Τεσπα ίσως μου φαίνεται έτσι στην φωτογραφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Η επάνω μια χαρά η κάτω λιγάκι ψεύτικη δεν μοιάζει; Τεσπα ίσως μου φαίνεται έτσι στην φωτογραφία.

Δίκιο έχεις. Είναι πολύ πίσω και στον τομέα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Η επάνω μια χαρά η κάτω λιγάκι ψεύτικη δεν μοιάζει; Τεσπα ίσως μου φαίνεται έτσι στην φωτογραφία.

Τα προσωπα μου θυμιζουν ενα παιδικο του 80 που ειχε να κανει με το σωμα του ανθρωπου και σου ειχε φατσες ακομα και για τα μικροβια. 😂🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Τα προσωπα μου θυμιζουν ενα παιδικο του 80 που ειχε να κανει με το σωμα του ανθρωπου και σου ειχε φατσες ακομα και για τα μικροβια. 😂🤣

Με τον Παπού να έχει μούσια μέχρι το πάτωμα και τα αντισώματα σε στυλ μικρών διαστημοπλοίων. Που το θυμήθηκες αυτό;😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Aris-leme είπε

Εγώ έριξα καμιά ωρίτσα σταρφιελτ και είδα πολύ χαμηλά την κάρτα σε usage. Δεν πρόσεξα όλη την ώρα που έπαιζα(82φπς μέσο όρο) αλλά είδα την κάρτα στο 80% αρκετή ώρα και 92% είδα μόνο σε ομιλία(σκρινσοτ). Μπορεί να έτυχε δεν κοιτούσα συνέχεια. image.png.3d109577a5db687e6c5cfe63f0cf2594.png

Εχεις ανοιχτο το fsr? ισως γιαυτο και σε μπουκαλιαζει η cpu.

Εγω λιγο που επαιξα με εκνευρισε το game play του και το εκλεισα. 

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

New AMD Fluid Motion Frames Driver enables HDR support, improves frame pacing and image quality

Καθόλου ικανοποιημένος ο Tim απ' το AFMF.

 

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...