Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ άμα ήταν για 100 ευρώ διαφορά το ρίσκαρα το συγκεκριμένο μαγαζί. Όταν πήρα την 4070 όμως η διαφορά ήταν 18 ευρώ σε σχέση με ένα άλλο με 4-10 εργάσιμες και προτίμησα το δεύτερο (που μάλιστα την έφερε σε 2 εργάσιμες).

Επεξ/σία από just_a_dude
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Psycho_Warhead said:

Ναι τι μου ποστάρεις ; 60FPS με το ζόρι κρατάει η 4090 χωρίς DLSS σε native 1440P..Και μιλάμε για παιχνίδια που δεν έχουν ίχνος RT..Ε ρε κλάμα που θα πέσει..

Καινούργια μηχανή και το Fort Solis χρησιμοποιεί και Lumen, έτσι έγινε και με τα πρώτα UE4 παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμμμμ...είναι το 3ο? Το 4ο νήμα που γίνεται "συζήτηση" για το συγκεκριμένο μαγαζί και την όλη αντίστοιχα κατάσταση?

Να το κόψουμε, οριστικά, εδώ και να συζητάμε τουλάχιστον για 50% offtopic?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Aris-leme είπε

Γιατί γίνεται πάντα το ίδιο όταν μιλάμε για κάρτες??

Ναι αλλά στο τάδε γκειμ μπορεί να σέρνετε, ενας που δεν ψάχνετε κιόλας θα πει πω η κάρτα όντως δεν είναι αυτό που ψάχνω. Εγώ ήθελα σταρφιλτ να πετάει η κάρτα το κάνει για πλάκα αλλά το ίδιο κάνει και στο 99% τον γκειμς αν βρεθεί κάτι που θα τη ζορίσει οκ δε θα τρελαθούμε κιόλας. Είπαμε ο πέτσινος είπε όσο αγοράζεις εξοικονομείς αλλά εδώ νομίζω είμαστε να λέμε σε παιδιά που δεν λιώνουν στο ψάξιμο 5 πράγματα λογικά. Θέλει κάποιος να παίζει COD και ΑΡΜΑ τι τον νοιάζει π.χ. αν σέρνεται στο Cyber Path tracing????

Δηλαδή αν πετούσε η Arc A770 σε αυτό θα αγόραζες Intel;

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Το σιγουρο ειναι οτι δεν μπορεις να βγαζεις τον αλλο απατεωνα και κλεφτη με υποθεσεις ,οταν μαλιστα εχεις εξυπηρετηθει κανονικα.

 Δεν είμαι βέβαιος για κάποιον (και επομένως δεν τον προτιμώ) δεν σημαίνει πως τον αποκαλώ απατεώνα. Είμαστε υπεύθυνοι για όσα γράφουμε και όχι για όσα καταλαβαίνεις.

Μα τι φοβερές άκρες έχει το μαγαζί και πουλά τα πάντα φτηνότερα, θαύμα.

Επεξ/σία από fotaras76
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fotaras76 είπε

 Δεν είμαι βέβαιος για κάποιον (και επομένως δεν τον προτιμώ) δεν σημαίνει πως τον αποκαλώ απατεώνα. Είμαστε υπεύθυνοι για όσα γράφουμε και όχι για όσα καταλαβαίνεις.

 

1 ώρα πριν, fotaras76 είπε

To JMC tech δεν έχει την επιλογή της αντικαταβολής και έχει με διαφορά τις φτηνότερες τιμές σε όλα. Και ποιος με βεβαιώνει πως αν μαζέψει πολύ κασέρι δεν θα κλείσει ξαφνικά ; Στην καλύτερη περίπτωση κρατά τα λεφτά των πελατών και τα επιστρέφει μετά από καιρό λέγοντας ότι τελικά δεν έχει το προϊόν ή ότι θα καθυστερήσει πολύ οπότε γίνονται ακυρώσεις, δες τι γράφουν οι πελάτες στις αξιολογήσεις. Το να παραλάβεις πάντως το προϊόν είναι το λιγότερο πιθανό σενάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Armoral είπε

Δηλαδή αν πετούσε η Arc A770 σε αυτό θα αγόραζες Intel;

Οχι μόνο και μόνο γιατί παίζω και αρκετά παλιά γκειμς που ακόμη δεν έφτασε σε καλό επίπεδο. Αν στα επόμενα μοντέλα στα παιχνίδια που θέλω είναι οκ τότε νο προμπλεμ. Δηλ αν τα ντραιβερς ωριμάσουν αρκετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BlurayMoviesGreece είπε

 

Φίλε με κουράζεις όπως και σε άλλο θέμα παλαιότερα και χάνω τζάμπα το χρόνο μου. Το τι καταλαβαίνεις από όσα γράφω είναι δικό σου θέμα και δεν με αφορά. Τέλος συζήτησης γιατί είμαστε και off topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Εχμμμμ...είναι το 3ο? Το 4ο νήμα που γίνεται "συζήτηση" για το συγκεκριμένο μαγαζί και την όλη αντίστοιχα κατάσταση?

Να το κόψουμε, οριστικά, εδώ και να συζητάμε τουλάχιστον για 50% offtopic?

Το συγκεκριμενο καταστημα εχει τις καλυτερες τιμες στην Ελλαδα.
Ακομα και αν δεν το εμπιστευεται καποιος για τους δικους του λογους, αναγκαζει τα υπολοιπα καταστηματα να ριξουν τις τιμες για να το πλησιασουν.
Aν δεν θελουμε στο μελλον να βλεπουμε 10 "πλαισιο" στο skroutz και στο bestprice να τις πουλανε +200€ πανω, οφειλουμε να στηριξουμε τετοια καταστηματα.
Οταν λοιπον στο νημα οι 9/10 γκρινιαζουν για τις τιμες στην Ελλαδα και ψαχνουν να φερουν GPU ακομα και απο τα νησια Φιτζι για να γλιτωσουν 20€ δεν ειναι κακο να γινεται συζητηση αρκει να μη ξεφευγει σε υποθεσεις,κατηγοριες και δυσφημιση.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Το συγκεκριμενο καταστημα εχει τις καλυτερες τιμες στην Ελλαδα.
Ακομα και αν δεν το εμπιστευεται καποιος για τους δικους του λογους, αναγκαζει τα υπολοιπα καταστηματα να ριξουν τις τιμες για να το πλησιασουν.
Aν δεν θελουμε στο μελλον να βλεπουμε 10 "πλαισιο" στο skroutz και στο bestprice να τις πουλανε +200€ πανω, οφειλουμε να στηριξουμε τετοια καταστηματα.
Οταν λοιπον στο νημα οι 9/10 γκρινιαζουν για τις τιμες στην Ελλαδα και ψαχνουν να φερουν GPU ακομα και απο τα νησια Φιτζι για να γλιτωσουν 20€ δεν ειναι κακο να γινεται συζητηση αρκει να μη ξεφευγει σε υποθεσεις,κατηγοριες και δυσφημιση.

Δεκτά, γενικά, όλα αυτά, αλλά ξεφεύγει σε σελίδες και όχι μόνο σε αυτό το νήμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Το συγκεκριμενο καταστημα εχει τις καλυτερες τιμες στην Ελλαδα.
Ακομα και αν δεν το εμπιστευεται καποιος για τους δικους του λογους, αναγκαζει τα υπολοιπα καταστηματα να ριξουν τις τιμες για να το πλησιασουν.
Aν δεν θελουμε στο μελλον να βλεπουμε 10 "πλαισιο" στο skroutz και στο bestprice να τις πουλανε +200€ πανω, οφειλουμε να στηριξουμε τετοια καταστηματα.
Οταν λοιπον στο νημα οι 9/10 γκρινιαζουν για τις τιμες στην Ελλαδα και ψαχνουν να φερουν GPU ακομα και απο τα νησια Φιτζι για να γλιτωσουν 20€ δεν ειναι κακο να γινεται συζητηση αρκει να μη ξεφευγει σε υποθεσεις,κατηγοριες και δυσφημιση.

Δεκτά όλα αυτά που λες και εγώ μαζί σου και στο να τον υποστηρίξουμε. Αλλά ρε φίλε μου βάζεις Paypal και το εκτιμώ και μπράβο. Μου παίρνεις 4,5% επι της τιμής για να σε πληρώσω Paypal και να είμαι και εγώ καλυμμένος;;;; Αλήθεια;;;; Δηλαδή εσυ σαν κατάστημα θες να καλυφθείς και δεν βάζεις αντικαταβολή, εγώ σαν πελάτης να μην καλυφθώ;;;;
 

Μαγκιά σου να φέρεις τις καλύτερες τιμές. Αν θες να σε πάρει σοβαρά ο άλλος είτε βάλε Paypal χωρίς κάποια έξτρα χρέωση είτε αντικαταβολή. Αλλιώς η καχυποψία των περισσότερων είναι απολύτως κατανοητή στους καιρούς που είμαστε και με τις άπατες που έχουν συμβεί τελευταία και στο Σκρουτζ.

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Aten-Ra είπε

Γιατί δεν ανοίγετε ένα καινούριο τοπικ να μιλάμε για τα μαγαζιά ??

Κάτσε στο τέλος θα μάθουμε και τη τρώει το μεσημέρι ο μαγαζάτορας ποτε πηγαίνει τουαλέτα και την ομάδα αίματος του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...