Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι τι μου ποστάρεις ; 60FPS με το ζόρι κρατάει η 4090 χωρίς DLSS σε native 1440P..Και μιλάμε για παιχνίδια που δεν έχουν ίχνος RT..Ε ρε κλάμα που θα πέσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποίος παίζει εντελώς unoptimized παιχνίδια ας κλάψει για την κάρτα γραφικών του. Δεν πειράζει. Πάει με το unoptimized παιχνίδι το κλάμα παρέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Δεν κοιταω ποιο καταστημα ειναι, ψαχνω στο site και μου βγαζει τις τιμες.
Το τελευταιο διαστημα τυχαινει να ειναι το JMC ( που μια χαρα προκοπη βρηκα με τη 4080).

To JMC tech δεν έχει την επιλογή της αντικαταβολής και έχει με διαφορά τις φτηνότερες τιμές σε όλα. Και ποιος με βεβαιώνει πως αν μαζέψει πολύ κασέρι δεν θα κλείσει ξαφνικά ; Στην καλύτερη περίπτωση κρατά τα λεφτά των πελατών και τα επιστρέφει μετά από καιρό λέγοντας ότι τελικά δεν έχει το προϊόν ή ότι θα καθυστερήσει πολύ οπότε γίνονται ακυρώσεις, δες τι γράφουν οι πελάτες στις αξιολογήσεις. Το να παραλάβεις πάντως το προϊόν είναι το λιγότερο πιθανό σενάριο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Οποίος παίζει εντελώς unoptimized παιχνίδια ας κλάψει για την κάρτα γραφικών του. Δεν πειράζει. Πάει με το unoptimized παιχνίδι το κλάμα παρέα.

Άντε βρες καινούργιο παιχνίδι που να είναι optimized όμως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, fotaras76 είπε

To JMC tech δεν έχει την επιλογή της αντικαταβολής και έχει με διαφορά τις φτηνότερες τιμές σε όλα. Και ποιος με βεβαιώνει πως αν μαζέψει πολύ κασέρι δεν θα κλείσει ξαφνικά ; Στην καλύτερη περίπτωση κρατά τα λεφτά των πελατών και τα επιστρέφει μετά από καιρό λέγοντας ότι τελικά δεν έχει το προϊόν ή ότι θα καθυστερήσει πολύ οπότε γίνονται ακυρώσεις, δες τι γράφουν οι πελάτες στις αξιολογήσεις. Το να παραλάβεις πάντως το προϊόν είναι το λιγότερο πιθανό σενάριο.

από το 2006 είναι το μαγαζί, ε δεν νομίζω να κλείσει ξαφνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί γίνεται πάντα το ίδιο όταν μιλάμε για κάρτες??

Ναι αλλά στο τάδε γκειμ μπορεί να σέρνετε, ενας που δεν ψάχνετε κιόλας θα πει πω η κάρτα όντως δεν είναι αυτό που ψάχνω. Εγώ ήθελα σταρφιλτ να πετάει η κάρτα το κάνει για πλάκα αλλά το ίδιο κάνει και στο 99% τον γκειμς αν βρεθεί κάτι που θα τη ζορίσει οκ δε θα τρελαθούμε κιόλας. Είπαμε ο πέτσινος είπε όσο αγοράζεις εξοικονομείς αλλά εδώ νομίζω είμαστε να λέμε σε παιδιά που δεν λιώνουν στο ψάξιμο 5 πράγματα λογικά. Θέλει κάποιος να παίζει COD και ΑΡΜΑ τι τον νοιάζει π.χ. αν σέρνεται στο Cyber Path tracing????

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Άντε βρες καινούργιο παιχνίδι που να είναι optimized όμως. 

Λίγα και καλά. Αν είναι να χρειάζεται 4080 και 4090 για να παίξω σε 1440p όχι ευχαριστώ πολύ δεν θα πάρω. Θα βρω να παίξω να περάσω ευχάριστα την ώρα μου κάποιο άλλο game που με ικανοποιεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

από το 2006 είναι το μαγαζί, ε δεν νομίζω να κλείσει ξαφνικά.

το ιδιο λεγαμε και για το multicopter καποτε :P

Spoiler

κι εγω μαζι 

 

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

το ιδιο λεγαμε και για το multicopter καποτε :P

  Απόκρυψη περιεχομένων

κι εγω μαζι 

 

Έπρεπε να πάρω εγώ από εκεί και μετά να κλείσει η ότι άλλο έχει κάνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, akoinonitos είπε

δεν εκλεισε απο μονος του ,τον εκλεισαν απο οτι  εχω καταλαβει 

Ναι ρε αυτό εννοώ.

Ε με τις τιμές του έκανε ζημιά στα πιο μεγάλα καταστηματα,χαλάγε την πιάτσα και πέσανε καρφωτες.

Αθάνατο ελληνικό πνεύμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα κατάστημα που δεν έχει την επιλογή της αντικαταβολής, έχει πολύ φτηνότερες τιμές και κακές κριτικές το τελευταίο διάστημα μάλλον δεν είναι και το καταλληλότερο, γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...