Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, Herald είπε

Δηλαδή ντάξει, λέμε λέμε που η nvidia δεν υποστηρίζει τις παλιές κάρτες, αλλά μέχρι σήμερα που μιλάμε, περισσότερες κάρτες έχουν FG πάρα FSR 3. Κλείνει χρόνο η γενιά και ακόμα στο περίμενε :P 

περιμενουν να παρω καρτα εγω ρε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τερμάτισα σήμερα για δεύτερη φορα το god of war και λέω κάτσε να δοκιμάσω και μια φορα να παίξω με ανάλυση και fsr... ok.. dldsr,dlss και βλακείες... όλα ήταν μπροστά στα ματια μου τόσο καιρό και εγώ με το να ακούω τους πρασινοφρουρούς δεν έβλεπα την αλήθεια... και επειδή οι εικόνες μιλάνε από μονες τους ορίστε για όσους δε με πιστεύουν:

για να μην πονέσουν τα ματια σας εδώ πως έπαιζα..

Spoiler

7sDc0MF.jpg

 wBm8BNW.jpg

μετά με fsr ultra performance 🤘

image.png.6ad6aa8e55389b6eeea7f72db102d6e1.pngScreenShot-2023-9-27_20-29-38.png.f2aaa66ea9bb819c4ede249f376734d1.pngScreenShot-2023-9-27_20-29-53.png.a9e17c763cd68fddd3588e8224adf32b.png

εκτος ότι πήρα τρελα gains το αποτέλεσμα νομίζω φαίνεται ξεκάθαρα..

αυτά από εμενα σας στέλνω και μια φωτογραφία μου να γνωριστούμε αφού μιλάμε εδώ στο forum κάθε μέρα

Steve Harvey Wow GIF by NBC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

τερμάτισα σήμερα για δεύτερη φορα το god of war και λέω κάτσε να δοκιμάσω και μια φορα να παίξω με ανάλυση και fsr... ok.. dldsr,dlss και βλακείες... όλα ήταν μπροστά στα ματια μου τόσο καιρό και εγώ με το να ακούω τους πρασινοφρουρούς δεν έβλεπα την αλήθεια... και επειδή οι εικόνες μιλάνε από μονες τους ορίστε για όσους δε με πιστεύουν:

για να μην πονέσουν τα ματια σας εδώ πως έπαιζα..

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

7sDc0MF.jpg

 wBm8BNW.jpg

μετά με fsr ultra performance 🤘

image.png.6ad6aa8e55389b6eeea7f72db102d6e1.pngScreenShot-2023-9-27_20-29-38.png.f2aaa66ea9bb819c4ede249f376734d1.pngScreenShot-2023-9-27_20-29-53.png.a9e17c763cd68fddd3588e8224adf32b.png

εκτος ότι πήρα τρελα gains το αποτέλεσμα νομίζω φαίνεται ξεκάθαρα..

αυτά από εμενα σας στέλνω και μια φωτογραφία μου να γνωριστούμε αφού μιλάμε εδώ στο forum κάθε μέρα

Steve Harvey Wow GIF by NBC

Ειναι το πρωτο παιχνιδι που θα ξεκινησω μολις παρω την καρτα ,ελπιζω να κανει δουλεια το fsr ultra :lol:

νταξει  δεν θα χρειαστει την σκαπουλαραμε :P

Spoiler

Screenshot_20230927_210527_SamsungInternet.jpg.9ef406c97da91acb141da857b538b1cd.jpg

 

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Ειναι το πρωτο παιχνιδι που θα ξεκινησω μολις παρω την καρτα ,ελπιζω να κανει δουλεια το fsr ultra :lol:

νταξει  δεν θα χρειαστει την σκαπουλαραμε :P

  Απόκρυψη περιεχομένων

Screenshot_20230927_210527_SamsungInternet.jpg.9ef406c97da91acb141da857b538b1cd.jpg

 

παιχνιδάρα είναι από αυτά που βγάζει μονο η sony να τα λέμε και όλα!!!

πάντως αν και θα το μετανιώσω αυτό που θα πω με τον herald και τον Γιάννη να γυρνάνε εδώ μέσα σαν καομπόηδες :P εγώ βάζω fsrq σε κάθε game αν δεν έχει dlss ακόμα και να πιάνει τα fps που θέλω... η κάρτα δουλεύει πιο χαλαρά λιγότερο fanspeed, θερμοκρασίες, σε 4k δεν είναι και κακό οποτε γιατί όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

παιχνιδάρα είναι από αυτά που βγάζει μονο η sony να τα λέμε και όλα!!!

πάντως αν και θα το μετανιώσω αυτό που θα πω με τον herald και τον Γιάννη να γυρνάνε εδώ μέσα σαν καομπόηδες :P εγώ βάζω fsrq σε κάθε game αν δεν έχει dlss ακόμα και να πιάνει τα fps που θέλω... η κάρτα δουλεύει πιο χαλαρά λιγότερο fanspeed, θερμοκρασίες, σε 4k δεν είναι και κακό οποτε γιατί όχι...

κοιτα αν το οπτικο δεν χαλαει τοσο που να σου χαλαει την εμπειρια του παιχνιδιου why not?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Native 4K > all. Οτιδήποτε άλλο είναι downgrade :P

έχεις δοκιμάσει 720p fsr performance να δεις? εγώ πάντως που δοκίμασα 4k native στο pc της αδερφής του μπατζανάκη ενός φίλου δε μου άρεσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Tambas91 είπε

τερμάτισα σήμερα για δεύτερη φορα το god of war και λέω κάτσε να δοκιμάσω και μια φορα να παίξω με ανάλυση και fsr... ok.. dldsr,dlss και βλακείες... όλα ήταν μπροστά στα ματια μου τόσο καιρό και εγώ με το να ακούω τους πρασινοφρουρούς δεν έβλεπα την αλήθεια... και επειδή οι εικόνες μιλάνε από μονες τους ορίστε για όσους δε με πιστεύουν:

για να μην πονέσουν τα ματια σας εδώ πως έπαιζα..

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

7sDc0MF.jpg

 wBm8BNW.jpg

μετά με fsr ultra performance 🤘

image.png.6ad6aa8e55389b6eeea7f72db102d6e1.pngScreenShot-2023-9-27_20-29-38.png.f2aaa66ea9bb819c4ede249f376734d1.pngScreenShot-2023-9-27_20-29-53.png.a9e17c763cd68fddd3588e8224adf32b.png

εκτος ότι πήρα τρελα gains το αποτέλεσμα νομίζω φαίνεται ξεκάθαρα..

αυτά από εμενα σας στέλνω και μια φωτογραφία μου να γνωριστούμε αφού μιλάμε εδώ στο forum κάθε μέρα

Steve Harvey Wow GIF by NBC

Ρε μιλάμε για τεχνολογίες τώρα. Για αυτό καθυστερεί το FSR 3. Φαντάζεσαι να προσπαθεί να φτιάξει fake frames για αυτό το πράγμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Armoral είπε

Ρε μιλάμε για τεχνολογίες τώρα. Για αυτό καθυστερεί το FSR 3. Φαντάζεσαι να προσπαθεί να φτιάξει fake frames για αυτό το πράγμα;

Οποτε διαβαζω FSR παντα θυμαμαι αυτο
 

Spoiler

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Oταν βγει το Throne and Liberty σε 2-3 μηνες θα καταλαβεις ποσο σαπια γραφικα εχει το Starfield και το ποσο Unoptimized ειναι για MMO.
 

 

περιμένω πως και πως για το συγκεκριμένο game 

18 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Στην 7800xt που ειναι καινουρια και Mid Range γιατι να ριξεις Details και να μη παρεις τη 4070 που αυτη τη στιγμη ειναι φθηνοτερη (550€ vs 630€) ;
 

που ειναι αυτές οι τιμές;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...