Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Aris-leme said:

Δεν με λέτε σε 2κ ΑΝ έρθει ποτέ η κάρτα αξίζει ο 5800Χ3D ή να πάω σε νέα ΑΜ5? Λετε να έχει διαφορά(έχω δει άπειρα τεστ). Θα ήθελα άποψη από παιδιά που κάναν μια τέτοια αλλαγή με καλή κάρτα γραφικών.

Το πισί εκτός γκειμινγκ δεν κάνει τίποτε άλλο.

Προς το παρόν είμαι σε 5600 δεν έχει καιρό που άλλαξα μαδερ και επεξεργαστή.

ο 5800Χ3D θα με βγει κάπου στα 250-260 καινούργιος + καμιά υδρόψυξη 150(δεν ξέρω αν αντέχει η φρίζερ 34 duo)

 

Πήγαινε σε ΑΜ5 με έναν 7700, ίδιες επιδόσεις με τον 5800X3D και θα σου μείνει η καινούργια  πλατφόρμα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Aten-Ra είπε

Παλιότερα έστελναν , δεν ξέρω αν το άλλαξαν τώρα.

 

2 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

το caseking οχι ,κανονικο μαγαζι ειναι ,απλα η τιμη θα ανεβει λιγο λογω ελληνικου φπα + τα μεταφορικα

Νομίζω ρε παιδιά ότι σε ιδιώτη δεν στέλνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimoskoutr είπε

Και επειδή όντως δεν μου περισσεύει αυτό το 50άρικο πήρα αυτή με την καλύτερη τιμή που βρήκα τώρα που αποφάσισα να πάρω. Δεν είπα ποτέ ότι δεν θυμάμαι τι έλεγα.

Πες μα ποια πήρες μη ντρέπεσαι 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Πες μα ποια πήρες μη ντρέπεσαι 😜

Έχεις φαγούρα να μάθεις; Όταν θα έρθει θα δω και εγώ. Προς το παρόν το αφήνω στη τύχη. 😂

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Το caseking στελνει κανονικα λεμε ,δεν χρειαζεται ουτε αφμ ουτε τπτ ,αγοραζω συχνα

2023-09-23201733.png.e48f3399bd0b26f0ae6ec6e1a1dfa62a.png

Δεν είχα βάλει άπαυτους γιατί είδα το παρακάτω. Δεν ξέρω πραγματικάimage.png.f2921f92874e11f385f19dff78e1f81d.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tambas91 είπε

Ωχ για να μη λες κατάλαβα … θα ανοίξει  σαμπάνια ο Φαραώ 😛

Και κρασί και σαμπάνια ας ανοίξει δεν με αφορά. Ότι νομίζει ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Aris-leme είπε

Δεν είχα βάλει άπαυτους γιατί είδα το παρακάτω. Δεν ξέρω πραγματικάimage.png.f2921f92874e11f385f19dff78e1f81d.png

αυτο ηταν τοτε με το mining που στην ουσια κανενα γερμανικο καταστημα δεν ηθελε να στελνει ελλαδα και ειχαν βαλει τα εξοδα στο θεο επιτηδες ,επειδη οπως ειπα παιρνω πραγματα απο εκει και προσφατα πηρα ανεμιστηρες πλεον τα μεταφορικα εχουν επανελθει στις σωστες τιμες ,οπως φαινεται και στο ss

ωστοσο οι τιμες του ειναι πανω κατω οσα θα εδινες να τις παρεις και απο ελλαδα ,δεν αξιζει

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Aris-leme είπε

Δεν είχα βάλει άπαυτους γιατί είδα το παρακάτω. Δεν ξέρω πραγματικάimage.png.f2921f92874e11f385f19dff78e1f81d.png

Δεν νομίζω να ισχύουν τέτοιες τιμές ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Ωχ για να μη λες κατάλαβα … θα ανοίξει  σαμπάνια ο Φαραώ 😛

απο αλλου το περιμενεις και απο αλλου θα σου ερθει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

απο αλλου το περιμενεις και απο αλλου θα σου ερθει :lol:

ωχ!!! σόδομα και γόμορρα γίνονται κατάλαβα... τώρα δε φταίει να μπει εδώ μέσα ο herald σα μαινόμενος ταύρος και να το κάνει ρδελομπού :P 

Spoiler

άσχετο αλλα περιμένω με την αλλαγή των κομματιών να πάρω και κουτί γιατί βαριέμαι να ξεστήνω 2 φορες... με 30 παραπάνω αξίζει το lian Li PC-011 Dynamic XL από το δικό σου λες? φαίνεται πιο premium

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

ωχ!!! σόδομα και γόμορρα γίνονται κατάλαβα... τώρα δε φταίει να μπει εδώ μέσα ο herald σα μαινόμενος ταύρος και να το κάνει ρδελομπού :P 

  Απόκρυψη περιεχομένων

άσχετο αλλα περιμένω με την αλλαγή των κομματιών να πάρω και κουτί γιατί βαριέμαι να ξεστήνω 2 φορες... με 30 παραπάνω αξίζει το lian Li PC-011 Dynamic XL από το δικό σου λες? φαίνεται πιο premium

 

Spoiler

αν σου αρεσει why not ,το asus  παντως δεν το λες στην καμια φθηνιαρικο ,ολα μεταλλικα ειναι

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 minutes ago, akoinonitos said:

Το caseking στελνει κανονικα λεμε ,δεν χρειαζεται ουτε αφμ ουτε τπτ ,αγοραζω συχνα

2023-09-23201733.png.e48f3399bd0b26f0ae6ec6e1a1dfa62a.png

Kαι ο alternatede

22 minutes ago, Tambas91 said:

ωχ!!! σόδομα και γόμορρα γίνονται κατάλαβα... τώρα δε φταίει να μπει εδώ μέσα ο herald σα μαινόμενος ταύρος και να το κάνει ρδελομπού :P 

  Reveal hidden contents

άσχετο αλλα περιμένω με την αλλαγή των κομματιών να πάρω και κουτί γιατί βαριέμαι να ξεστήνω 2 φορες... με 30 παραπάνω αξίζει το lian Li PC-011 Dynamic XL από το δικό σου λες? φαίνεται πιο premium

 

Tι έγινε, ένα μπάνιο πήγα να κάνω και αρχίσατε τις αγορές? Ένας @Tambas91 και ένας @akoinonitos δυό

 

Spoiler

 


Δεν έδωσα οδηγίες ρε να μην αγοράζεται AMD?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...