Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή στο παρελθόν, πολλές φήμες έχουν πέσει έξω, και άρα δεν ειναι οτι το καλύτερο να δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις/προσδοκίες στον κόσμο, γιαυτο πολλοί αποφεύγουμε τις όποιες φήμες.

Ασε που ειναι η χαρά του κάθε άκυρου youtuber για να μαζέψει τσάμπα clicks, ειδικά γνωστων κακόφημων sites τύπου Wccftech...

Ειδαμε τον γνωστό youtuber του λαού Jay2cents τι έλεγε για την επόμενη γενιά καρτών οτι θα βγει και ποτε ανακοινώθηκε τελικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τις μεγαλυτερες αποριες που εχω ειναι πως ο jay2cents καταφερε να μαζεψει τοσους συνδρομητες στο youtube. 

Πρεπει να απο τους πιο ασχετους που κυκλοφορουν εκει εξω. 

Μιλαει για τα λαπτοπ . Φανταζομαι θα τα δουμε στην CES

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, noFEARgr είπε

Μια απο τις μεγαλυτερες αποριες που εχω ειναι πως ο jay2cents καταφερε να μαζεψει τοσους συνδρομητες στο youtube. 

Πρεπει να απο τους πιο ασχετους που κυκλοφορουν εκει εξω. 

Δείξε μου τους reviewers σου να σου πω ποιός είσαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω και αυτός μιλάει με τεράστια σιγουρια.

Κολλητός της Lisa ή του Jay2cents αραγε ?

Βλέπω κάνει retweets και άρθρα του Wccftech. Καλά θα πάει και αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Μια απο τις μεγαλυτερες αποριες που εχω ειναι πως ο jay2cents καταφερε να μαζεψει τοσους συνδρομητες στο youtube. 

Πρεπει να απο τους πιο ασχετους που κυκλοφορουν εκει εξω. 

Μιλαει για τα λαπτοπ . Φανταζομαι θα τα δουμε στην CES

Νομίζω ότι ήταν από τους πρώτους στο είδος του μαζί με Linus. Πρέπει να έπαιξε ρόλο αυτό, γιατί το επίπεδο τεχνικής κατάρτισης κλπ είναι πολύ χαμηλότερο σε σχέση με τον ανταγωνισμό όντως.

Δεν το εξέλιξε επίσης καθόλου, έμεινε σε αυτό που ήταν. Απλή αναφορά σε θέματα και κουτσομπολιά. Ο κόσμος της τεχνολογίας έγινε περισσότερο απαιτητικός.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, TR-909 είπε

xp1kpl.png.004e0ef36ffebde4ef1f8c4e5cc65fc1.png

Καλα νταξ...υποθεσεις full...

@kepler και μ@@@κιες

Γιατι 7950?

Οι σειρες 6x50 δεν ηταν full die vs cut down...τα ιδια die ειχαν με τις 6x00, και δεν ειχαν και ιδιαιτερο νοημα.

Και βεβαια η Nvidia εχει ηδη ανακοινωσει 4080...(αλλο που η πρωτη τιμη και η ονομασια "80" σε σχεση με τις αναμενομενες επιδοσεις ειναι μια χαζομαρα)... 

η AMD θα πεταει χαρταετο? Δε θα ανακοινωσει αμεσα  κατι μεταξυ 7900XT και 6900XT?

Αλλο να κανουμε φιλολογικες υποθεσεις FOR THE FAN of it και αλλο να το παιζουμε πληροφοριοδοτες.

Ολοι αναμασανε τον Greymond55 και τον KopiteKimi και το παιζουν leakers...

( ολα αυτα για αυτον τον Kepler ετσι? Οχι για τον @TR-909 που ποσταρε...μην παρεξηγηθουμε κιολας 😇)

Επεξ/σία από scorpion8283
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...