Προς το περιεχόμενο

AMD RX 7000 Series [RDNA 3/Navi31]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ο συμφορουμίτης αναφέρει μια προσφορά που βρήκε την παρούσα χρονική στιγμή, του προτείνεις 3060ti που είναι αρκετά ακριβότερη απο αυτή, και μετά αναφέρεις ένα παράδειγμα προσωπικής αγοράς πριν 2-3 εβδομάδες για να βγάλεις ένα γενικό ότι να ναι συμπέρασμα....

Ναι όντως περίεργα πράγματα και πάντα σε Amd θέμα 🙃

Έτσι είναι

Επεξ/σία από Herald
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ilos είπε

Από τότε που πήρα την gtx 1080 πριν 5 χρόνια:

Πήρα καινούριο pc, ακουστικά, τηλεόραση, ηχόμπαρα, ps5 και καμιά 10ριά games, κλιματιστικό, γωνιακό καναπέ-κρεβάτι, 100 τελάρα McFarland, 1000 μάσκες FFP2, 100 self test τουλάχιστον, άλλα 100 πακέτα αντισηπτικά χαρτομάντηλα, air fryer (το προτείνω σε όλους)...

Και όταν έφτασε η άγια ώρα και η στιγμή μετά την πανδημία και το mining craze για να γίνω για άλλη μια φορά το π#%%#%$%ί του και άλλη μια κονκάρδα στο πέτσινο, πήρε τα @@ μου μετά από πολλά χρόνια.

Νίκο με λένε Ρίζο και όλα τα γυρίζω.🤣

καπως ετσι και εγω και δεν προκειται να κανω το χατιρι του πετσινου και της θειας,απλα τα λεφτα θα πανε σε αλλου ειδους διασκεδαση (ηδη πηγαινουν🤣)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ο καθένας τα δίνει όπου γουστάρει, μην αρχίσουμε πάλι αυτή τη κουβέντα.

Αλλο τα δίνω όπου γουστάρω(δεν θυμάμαι να έγραψε κάποιος το αντίθετο), άλλο βγάζω άκυρη μια προσφορά επειδή δεν χωνεύω μια εταιρεία, όπως συμβαίνει στο εδώ θέμα.

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τον Ιανουάριο να βγουν κι αυτές μαζί με την 4070Ti, μην το καθυστερήσουν τόσο πάλι σε σχέση με την 4080...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, DiaperCh@nger101 είπε

Simplycity και απλα 2 χρωματα στα led, προφανως και για οικονομια για να εχει rgb η red devil. Δεν ξερω μονο αν θα απενεργοποιουνται τελειως γιατι δεν θα ειναι software controlled.

Μια χαρα και 3.5 slot φαινεται αλλα οχι μεγαλο μηκος, γυρω στα 320 πρεπει να ειναι. Φαινεται πολυ κοντα στη reference με 2 x 8.

Μαλλον δεν θα βγαλει red dragon.

Οπως και να χει και η powercolor βγαζει κ γ@μ& τις καρτες! ( βασικα ολες και Xfx και Sapphire και asrock συνηθως εχουν παρα πολυ καλες υλοποιησεις.

Να δουμε που θα πανε οι τιμες απο Γεναρη,  and may the....cheapest win ( my money)

( οχι οτι με χαλαει και reference...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, pirmen56 είπε

Αν βγουν με αυτες τις τιμες.. μου ηρθε ενα μερος αλλα θα ειμαι ευγενικος και δεν θα πω , που πρεπει να της βαλουν...

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, enable_your_mind είπε

Αν βγουν με αυτες τις τιμες.. μου ηρθε ενα μερος αλλα θα ειμαι ευγενικος και δεν θα πω , που πρεπει να της βαλουν...

Up to...

Αλλά ναι, δεν είναι καλές. Ίσως να φταίει και η διαθεσιμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...