Προς το περιεχόμενο

Το expansion του Cyberpunk 2077 θα είναι διαθέσιμο το 2023


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, hasiotis_john είπε

Αυτά που περιγράφεις είναι μόνο στο Ps4 πλέον,  μάλλον μπέρδεψες τις κονσόλες...

Θεωρείς δηλαδή ότι στο PS5, που ακόμα δεν υπάρχει στα ράφια, το AI της αστυνομίας και των NPCs είναι βελτιωμένο? 

Αν ναι, γιατί. Θέμα για έκθεση πανελλήνιες θα μπορούσε να είναι αυτό ολόκληρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε μου δεν μου αρεσε ολο προβληματα για να το τρεξεις θες 3.000 υπολογιστη.....Οπως το κατεβασα τα διεγραψα ουτε 40 λεπτα μακρια υπαρχουν  παιχνιδαρες εκει εξω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν ούτε είναι το ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ παιχνίδι που περιμέναμε αλλά μετά το patch στο ps5 τουλάχιστον μια χαρά παιχνίδι του 8 είναι , πολύ ωραίο στόρυ και γενικά αποστολές που παρά την χαζούλα ΑΙ (παίζω στο νόρμαλ) είναι ευχάριστες και ενδιαφέρουσες. Μπορούν ακόμα καλύτερα; Φυσικά. Αλλά τουλάχιστον για 15 ευρώ μια χαρά αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, polaki είπε

Θεωρείς δηλαδή ότι στο PS5, που ακόμα δεν υπάρχει στα ράφια, το AI της αστυνομίας και των NPCs είναι βελτιωμένο? 

Αν ναι, γιατί. Θέμα για έκθεση πανελλήνιες θα μπορούσε να είναι αυτό ολόκληρο...

Ρε συ μάστορα που πετάχτηκες σαν την ...., για το night city που ειναι ένα άδειο κουφάρι χωρίς ζωή έλεγα! 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Ρε συ μάστορα που πετάχτηκες σαν την ...., για το night city που ειναι ένα άδειο κουφάρι χωρίς ζωή έλεγα! 😛

Δεν βλέπω κάτι διαφορετικό. Δεν υπάρχει και κάτι για να εξερευνήσεις. Το ότι μεγάλωσε λίγο ο πληθυσμός τον npcs δεν μου λέει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, REDMAN-X είπε

Ποτε μου δεν μου αρεσε ολο προβληματα για να το τρεξεις θες 3.000 υπολογιστη.....Οπως το κατεβασα τα διεγραψα ουτε 40 λεπτα μακρια υπαρχουν  παιχνιδαρες εκει εξω!!

εγώ έπαιζα σε 1050ti , οπότε όχι δεν ήθελες υπολογιστή 3000 για να το παίξεις (τώρα αν θες εσύ τα super duper γραφικά όλα στα max κι στα 200-300 fps εεε δώσε και 3 και 4 και 5 χιλιάρικα) 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη απογοήτευση, καθόλου φιλικό και για modding για όσους θέλαμε να ασχοληθούμε. Να δούμε Νοέμβριο τι δουλειά έκανε με την Creation Engine 2 στο Starfield η Bethesda. Και είχε τέτοια δυναμική σαν κόσμος και τα έκανε σκατά η CDRP.  Να βγει το Creation Kit 2...

Θα βγει 2ο Cyberpunk, ξέρετε; Μακάρι να έβγαζε κάτι σε cyberpunk  η Bethesda παρά μα...ες mix Star Trek - Mass Effect.

Δε θες ακριβό σύστημα για το τρέξεις με ray-tracing. Πολύ ωραίος ο κόσμος , πολύ ωραία η μουσική. Όπως έλεγαν το παιδιά στο νήμα του παιχνιδιού, μπορούσες απλά να μπεις βράδυ και να κάνεις βόλτες με το αυτοκίνητο ακούγοντας μουσική. Τόσο άδειο όμως. Είχαν τέτοια δυναμική και τα έκαναν πραγματικά σκατά.

Σε VR είναι το κάτι άλλο. Φοβερή εμπειρία. Πολύ απαιτητικό ήθελε τουλάχιστον μια 3090 , σε εμένα ζοριζόταν. 

Μου άρεσε πάρα πολύ το Shadowrun, Cyberpunk - magic μαζί. Το αγόρασα 3-5 ευρώ  πόσο είχε. Δε μου αρέσουν τα ισομετρικά αλλά τι δυνατότητες, ένα ανακάτεμα Cyberpunk - Skyrim με καλά εργαλεία για modding. Παιχνιδάρα  θα ήταν. Το ιδανικό παιχνίδι με τρελό μπάτζετ για Beth από Microsoft.Μακάρι να γινόταν.

Αν είδατε και το magic the gathering κάνει κάτι σε cyberpunk τώρα. 

Έγινε και η εισβολή στην Ουκρανία, πάει και το Stalker 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, kodorevi8ulis είπε

εγώ έπαιζα σε 1050ti , οπότε όχι δεν ήθελες υπολογιστή 3000 για να το παίξεις (τώρα αν θες εσύ τα super duper γραφικά όλα στα max κι στα 200-300 fps εεε δώσε και 3 και 4 και 5 χιλιάρικα) 

Έχω την 1050 τι. Παίζει οριακά όλα χαμηλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/4/2022 στις 8:23 ΜΜ, kodorevi8ulis είπε

εγώ έπαιζα σε 1050ti , οπότε όχι δεν ήθελες υπολογιστή 3000 για να το παίξεις (τώρα αν θες εσύ τα super duper γραφικά όλα στα max κι στα 200-300 fps εεε δώσε και 3 και 4 και 5 χιλιάρικα) 

Ο καθενας τα πιστευω του, αν ειναι να παιζω 2022 παιχνιδια με τετραγωνα αστο καλυτερα καλυτερα game boy η να αρχισω την ζωγραφικη!χαχαχαχαχαχαχαχ

 

Επεξ/σία από REDMAN-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...