Προς το περιεχόμενο

365shop.gr


Alexper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και από εμένα έπαθα ακριβώς το ίδιο παρήγγειλα στις 23 Μαρτίου μία τηλεόραση με 243 Ευρώ με ενημέρωσαν πριν τρεις μέρες ότι έχουνε στείλει την παραγγελία στο κούριερ που έχω επιλέξει καλώ σήμερα σε όλα τα τηλέφωνα που έχω βρει δεν απαντάει κανείς σας παρακαλώ πολύ ας οργανωθούμε όλοι μαζί για ΑΜΕΣΗ ΜΑΖΙΚΗ ΑΓΩΓΗ κάντε αντί τον giannis chorafas όσοι θέλετε να συμμετάσχετε...

Συμφέρει...όσο περισσότεροι μαζευτούμε τόσο πιο φθηνά θα βγει στον καθέναν μας τα παράβολα και τα λοιπά που θα χρειαστούν για τη μαζική αγωγή. Ακόμα και 10 ευρώ να είναι αυτά που έχετε χάσει καλό είναι να συμμετάσχετε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 654
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο νέος ιδιοκτήτης του μαγαζιού εφάρμοσε το σύστημα του "Δούρειου Ίππου:" προσέγγισε ένα ήδη "παλιό" μαγαζί (το 365shop ήταν στο Skroutz από το 2019) με καλές κριτικές και αξιόπιστο και το αγόρασε.

Έκανε τη γερή του μπάζα μέσα σε 1 μήνα και εξαφανίστηκε. Άντε να βρεθεί τώρα περιουσία του "αυτοφωράκια" που είχε μπει. Τίποτα δεν θα έχει στο όνομά του, τσάμπα οι αγωγές και τα παράβολα και οι δικηγόροι.

Μήνυση μόνο, τίποτε άλλο.

Επεξ/σία από jordfarra
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως παιδια νομιζω οτι πρεπει να πιεσουμε και το σκρουτζ. Δηλαδη πως γινετε μια τετοια εταιρια να εχει απατεωνες μεσα στο μαρκετ place τους. Δεν ειναι αμοιρο ευθηνων, δηλαδη απορω με τοσους που βλεπω εδω μεσα να εχουν τετοια προβληματα και να μην παρουσιαζει αρνητικες κριτικές.  

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giannaros69 είπε

Κάντε ΟΛΟΙ ΑΜΦΙΣΒΉΤΗΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗΣ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΣΑΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΙΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΗΝΥΣΗ. Ο απατεώνας είναι λογικά ο ΝΙΚΟΣ ΤΣΕΣΜΕΡΤΖΗΣ ΟΧΙ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ. ΚΑΝΤΕ ADD giannis.chorafas inst για να προχωρήσουμε νομικά αν δεν καταφέρουμε μέσω τράπεζας όπως σας είπα

Την 31/03/2022 καταχωρίσθηκε στο Γενικό Εμπορικό Μητρώο µε Κωδικό Αριθμό Καταχώρισης 2825584, η από
09/02/2022 απόφαση της Συνέλευσης των εταίρων της με την οποία τροποποιήθηκαν τα άρθρα 1, 2, 5, 6, 9 και 
κωδικοποιήθηκε το καταστατικό της ιδιωτικής κεφαλαιουχικής εταιρείας με την επωνυμία «365 SHOP.GR 
ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ι.Κ.Ε.» και αριθμό Γ.Ε.ΜΗ. 150449748000.
Την ίδια ημερομηνία καταχωρίσθηκε στο Γενικό Εμπορικό Μητρώο ολόκληρο το νέο κείμενο καταστατικού 
μαζί με τις τροποποιήσεις του. Το νέο κείμενο του καταστατικού είναι συνημμένο και αποτελεί αναπόσπαστο 
μέρος της παρούσας ανακοίνωσης. 
O Αν. Προϊστάμενος
της Υπηρεσίας ΓΕΜΗ
H γνησιότητα του παρόντος μπορεί να επιβεβαιωθεί από το https://www.businessregistry.gr/publicity.aspx

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ ΤΗΣ 
ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ «365 
SHOP.GR ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ», ΑΦΜ 801159278 ΚΑΙ ΑΡ. ΓΕΜΗ 
150449748000, ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ 
ΜΕΡΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΕΤΑΙΡΟΥ – ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΗ 
ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ.
Στην Κατερίνη σήμερα την 09 Φεβρουαρίου 2022, οι στο παρόν 
συμβαλλόμενοι, ήτοι : 
Α) ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΥΚΑΤΖΗΣ του Αγγέλου και της Αλεξάνδρας, γεννηθείς 
στη Στοκχόλμη Σουηδίας στις 27.05.1980, κάτοικος Κατερίνης, με Α.Δ.Τ. ΑΟ 
779105, με Α.Φ.Μ. 113377391 και
Β) ο ΤΣΕΣΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου και της Παρασκευής, γεννηθείς 
στο Μαρούσι Αττικής στις την 01.11.1990, κάτοικος Χαϊδαρίου Αττικής, οδός 
Ύδρας, αρ. 36, με Α.Δ.Τ. ΑΟ 869215 και με Α.Φ.Μ. 138816962 της Δ.Ο.Υ. 
Ελευσίνα

H αμφισβήτηση κρατάει από 3 έως 12 μήνες. Και δεν είναι 100% σίγουρο ότι θα γίνει αποδεκτή.

Εμένα μια φορά μου έτυχε και έγινε αποδεκτή. Όμως δεν ισχύει για όλους. 

Το να κάνεις μήνυση έχει νόημα, όμως μην περιμένεις κάποιο αποτέλεσμα. Θέλει καιρό.

Αν δεν υποβάλετε όμως μήνυση μέσα σε 3 μήνες, το αδίκημα του μπορεί να παραγραφεί, αφού χάνετε το δικαίωμα της μήνυσης. 

1 λεπτό πριν, mats_ είπε

Παντως παιδια νομιζω οτι πρεπει να πιεσουμε και το σκρουτζ. Δηλαδη πως γινετε μια τετοια εταιρια να εχει απατεωνες μεσα στο μαρκετ place τους. Δεν ειναι αμοιρο ευθηνων, δηλαδη απορω με τοσους που βλεπω εδω μεσα να εχουν τετοια προβληματα και να μην παρουσιαζει αρνητικες κριτικές.  

Και η Amazon έχει απατεώνες και το eBay, τι σημαίνει αυτό;

Η λύση είναι απλή.

ΠΟΤΕ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ.

Προτιμότερο ΟΛΩΝ η αντικαταβολή. 

18 λεπτά πριν, mats_ είπε

Παιδια και εγω την πατησα. Ειχα κανει μια παραγγελια lego πριν μια βδομαδα την εχω πληρωσει και τωρα βλεπω οτι την πατησα! Πως οργανωνομαστε να δουμε πως θα κινηθουμε? Εκανα αμφισβητηση συναλαγης στην alpha bank.

Τίποτα δεν μπορείς να κανείς. 

Τι να κανείς άλλο;

Αναμένεις την απάντηση από την Visa/MasterCard. (Αυτές σου επιστρέφουν τα χρήματα όχι η ALPHA BANK)

Γενικα:

Ότι φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό - ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.

Μην είστε τόσο ευκολόπιστοι. 

Κάθε χρόνο- Πάσχα, BlackFriday, Χριστουγεννα, πεφτουν κανονια. ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΗΜΜΑΤΑ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αντιστοιχη περιπτωση στο ebay τα λεφτα μου τα πηρα πισω απο το ebay, αμεσα. Οποτε δεν καταλαβαινω την παρομοιωση σου. Αν εισαι σοβαρη εταιρια πρεπει να καλυπτεις τετοια θεματα. Οποτε για εμενα εχει ευθηνη και το σκρουτζ. Ειδικα γνωριζοντας οτι για να βαλει μια αρνητικη κριτικη πρεπει να κανεις ενορκη εξεταση.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, georsouv είπε

Καλησπέρα παιδιά, κι εγώ το ίδιο έπαθα. Με ψυγείο. 15/3 Η παραγγελία.

Πείτε πως να κινηθούμε! Gianni Chorafa βρήκα στο fb αρκετούς!!

Και εγω βλεπους πολλους giannis.chorafas επισης δεν βλεπω στο messeger 365shop.gr 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να εχουν γινει 2 ομαδες στο messenger απο τα ατομα του Insomnia. Η μια του giannaros69 και η αλλη απο Dimth. Καλο θα ειναι να ενωθουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, insomniac01 είπε

Η λύση είναι απλή.

ΠΟΤΕ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ.

Προτιμότερο ΟΛΩΝ η αντικαταβολή. 

 

Καλησπέρα σε όλους, εύχομαι γρήγορη επίλυση...

Το ανωτέρω είναι η ΑΣΦΑΛΕΣΤΕΡΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ λύση, ούτε μασκες για τα παιδια που παραγγέλνω ποσότητες δεν προπληρώνω στα φαρμακεία...Αν δεν έρθει ποτέ τίποτε ή είναι μούφα η διαθεσιμότητα,τηλεφωνάκι και ανάλογα ακύρωση η συνέχιση...

Μόνο στο insomnia έχω προβεί σε κατάθεση, το πιστεύετε δεν το πιστεύετε,φυσικά σε πολλών αξιολογήσεων άτομα;-)))

Πιο πολύ εμπιστεύομαι συμφορουμίτες παρά SkroutzoBestPricοκαταστήματα....

Όπου δω τρόπο πληρωμής που δεν περιλαμβανει αντικαταβολή ή πληρωμή στο κατάστημα, γεια σας...

Υ.Γ.Εν τω μεταξύ, έδινε ο / οι συγκεκριμένοι το Series S φθηνότερα από οπουδήποτε αλλού με άμεση και καλά αποστολή, αν θυμαμαι καλά...

Επεξ/σία από ChrisOnceMore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, insomniac01 είπε

H αμφισβήτηση κρατάει από 3 έως 12 μήνες. Και δεν είναι 100% σίγουρο ότι θα γίνει αποδεκτή.

Εμένα μια φορά μου έτυχε και έγινε αποδεκτή. Όμως δεν ισχύει για όλους. 

Το να κάνεις μήνυση έχει νόημα, όμως μην περιμένεις κάποιο αποτέλεσμα. Θέλει καιρό.

Αν δεν υποβάλετε όμως μήνυση μέσα σε 3 μήνες, το αδίκημα του μπορεί να παραγραφεί, αφού χάνετε το δικαίωμα της μήνυσης. 

Και η Amazon έχει απατεώνες και το eBay, τι σημαίνει αυτό;

Η λύση είναι απλή.

ΠΟΤΕ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ.

Προτιμότερο ΟΛΩΝ η αντικαταβολή. 

Τίποτα δεν μπορείς να κανείς. 

Τι να κανείς άλλο;

Αναμένεις την απάντηση από την Visa/MasterCard. (Αυτές σου επιστρέφουν τα χρήματα όχι η ALPHA BANK)

Γενικα:

Ότι φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό - ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.

Μην είστε τόσο ευκολόπιστοι. 

Κάθε χρόνο- Πάσχα, BlackFriday, Χριστουγεννα, πεφτουν κανονια. ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΗΜΜΑΤΑ. 

Φιλε μου μιλωντας προσωπικα να σου πω οτι δεν ισχυε τιποτα απο αυτα που λες στην περιπτωση μου. Παλαιουτσικο καταστημ (απο το 2019) με legit κριτικες απο τοτε. Η τιμη της καρτας ηταν μολις 20 ευρω κατω απλα ηταν αμεσα διαθεσιμη.

Ολα δειχναν οκ οταν το εψαξα προτου προβω σε αγορα. Και το ωραιο ειναι πως παλιοτερα ηταν οντως οκ σαν μαγαζι.

Δεν ηταν ο μαιντανος που ξεπεταχτηκε πριν απο 3 μηνες με κριτικες απο bots.

Δυστυχως τετοιες περιπτωσεις κανουν τεραστιο κακο στα μικρα μαγαζακια, οπως ξαναεγραψα. 100 τιμιοι και ενας σκαρτος να υπαρχει αντε να ξαναψωνισω πλεον απο σκρουτζα που δεν ειναι χρονια και δεν εχει μεγαλη βιτρινα.
 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το domain ειναι 365shop.gr; Αν ναι εμφανιζεται μια σελιδα που λεει συντομα κοντα σας. Ενταξει το συντομα κοντα σας στην ελλαδα ειναι εφαμιλλο με αν μας ξαναδειτε γραψτε μας αλλα θεωρησα οτι θα θελατε να το ξερετε

 

image.png.0956a2285e7e3ea8a35871f6f15e8f8f.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Asdfghjklmnbvcxz είπε

Φαίνεται ότι έχει πουλήσει το shop από .. πως θα έρθουμε σε επαφή εμείς που ενδιαφερόμαστε να κινηθούμε νομικά?έχω μιλήσει ήδη με δικηγόρο. 

Γίνε μέλος στην ομάδα στο φβ έχουμε μαζευτεί κ άλλα άτομα. 365shop.gr

29 λεπτά πριν, mats_ είπε

Και εγω βλεπους πολλους giannis.chorafas επισης δεν βλεπω στο messeger 365shop.gr 

Είναι σελίδα η συγκεκριμένη 365shop.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...