Προς το περιεχόμενο

Κεφαλή έγχρωμη για A3 εκτυπωτή K800DN


psixakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας. 

Έχω το εξής πρόβλημα. Έχω στην κατοχή μου τον HP K8600DN (Α3+) και μου έχει χαλάσει η έγχρωμη κεφαλή με τα στοιχεία: 

HP 88 C9382A . Και το κακό είναι ότι δεν μπορεί να εκτυπώσει με την μία κεφαλή. 

Υπάρχει περίπτωση να βρώ την παραπάνω κεφαλή γνήσια σε σχετικώς καλή τιμή;  Παρακαλώ πολύ όπως με ενημερώσετε. 

Σας ευχαριστώ πολύ, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, psixakias είπε

Γειά σας. 

Έχω το εξής πρόβλημα. Έχω στην κατοχή μου τον HP K8600DN (Α3+) και μου έχει χαλάσει η έγχρωμη κεφαλή με τα στοιχεία: 

HP 88 C9382A . Και το κακό είναι ότι δεν μπορεί να εκτυπώσει με την μία κεφαλή. 

Υπάρχει περίπτωση να βρώ την παραπάνω κεφαλή γνήσια σε σχετικώς καλή τιμή;  Παρακαλώ πολύ όπως με ενημερώσετε. 

Σας ευχαριστώ πολύ, 

https://www.amazon.it/Testina-professionale-testina-k5400dn-K5400dtn/dp/B08FSRR71L/ref=mp_s_a_1_1?keywords=printhead+hp+88&qid=1648417138&sr=8-1

Καλή τιμή θα έλεγα

Επεξ/σία από gianniz_k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, psixakias είπε

Δεν ξέρω αν θα δουλεύει σωστά διότι δεν είναι η γνήσια της εταιρίας. Εκτός και αν έχει καταργηθεί η γνήσια οπότε... πάνε σε άλλα επίπεδα. 

Μάλλον δεν έχεις και πολλές επιλογές: Πάρε τηλ την hp, ρώτα τιμή και διαθεσιμότητα και σε συνδυασμό με την πρόταση του gianniz_k βλέπεις τι σε συμφέρεi και αποφασίζεις: συμβατό, γνήσιο ή αλλαγή εκτυπωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνήσια κεφαλή έχει κάπου στα 120 ευρώ. Αυτή την στιγμή κανένας επίσημος εισαγωγέας της HP δεν την έχει διαθέσιμη. Αυτό μου δείχνει πως είναι end of life προϊόν και θα είσαι τυχερός αν βρεις κάπου γνήσια στοκαρισμένη κατα τύχη.

Μην πάρεις την συμβατή, 99% δεν θα παίξει και 1%  να παίζει με προβλήματα.

 

Αλλάζεις εκτυπωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/3/2022 στις 12:49 ΠΜ, psixakias είπε

Δεν ξέρω αν θα δουλεύει σωστά διότι δεν είναι η γνήσια της εταιρίας. Εκτός και αν έχει καταργηθεί η γνήσια οπότε... πάνε σε άλλα επίπεδα. 

Καλά λες δεν το πρόσεξα. 

Στην θέση σου θα έπαιρνα τηλέφωνο τους μεγάλους από τα retail και τα μελανομάγαζα τύπου cartridgeworld μήπως και είσαι τυχερός και έχει ξεμείνει σε κανένα μαγαζί/αποθήκη. 

Βρήκα πχ μέσω google την σελίδα του προϊόντος στο πλαίσιο. Κωδικός 797488. Κάνε μια δοκιμή μήπως και...

https://www.plaisio.gr/ektiposi/melania-analosima-ektiposis/melania/kefali-hp-88-magenta-cyan_797448

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...