Προς το περιεχόμενο

Village Comfort πολυθρόνες


Kostas_Hifi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

 

Είχα πάει παλιότερα στα village Comfort και μου είχαν κάνει εντύπωση ποσο αναπαυτηκές ήταν οι πολυθρόνες. Ψάχνω αυτή την περίοδο να βρω ποιες είναι αλλά δεν τις βρίσκω πουθενά. Στο site τους αναφέρουν ότι είναι τύπου Lay-Z-Boy έτσι πήρα τηλέφωνο στους αντιπρόσωπους της Lay-Z-Boy αλλα μου είπαν ότι διαφορετικές πολυθρόνες χρησιμοποιούν τα village και δεν γνωρίζουν την μάρκα και το μοντέλο.

Γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω αυτές τις πολυθρόνες και αν όχι, έχετε να μου προτείνετε κατι παρόμοιο?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Gold-Class.jpg

Επεξ/σία από Kostas_Hifi
Προσθήκη εικόνας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μόνο που είναι κοντινό(από village) σε αυτές είναι οι της gold class. Πιθανόν να καταργήθηκαν και οι αίθουσες στον βωμό των gold class. 

Επεξ/σία από aris_rom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ οτι βλέπω, στην gold class έχουν κατι δερμάτινες και απεχθάνομαι την αίσθηση των δερμάτινων γενικα... Ψαχνω τις ίδιες ή παρόμοιες για το home theater που φτιάχνω. Έχω δοκιμάσει ένα σορο πολυθρόνες με ανάκληση αλλα όλες έιναι ή άβολες ή κοντές και δεν στηρίζουν καλά τον αυχένα. Μόνο τις Lay-Z-Boy δεν έχω δοκιμάσει ακόμα και αυτό γιατι πρέπει να κατεβώ Αθήνα, κάτι δύσκολο αυτή την περίοδο.

Τις Lay-Z-Boy στο κατάστημα της Αθηνας τις δοκίμασε κανένας για να μου πει την άποψή του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δεν ανοίγω νέο θέμα το επαναφέρω. Έχει πάει κανείς? Αξίζει σαν εμπειρία. Επίσης πέραν από την άνεση προσφέρει κάτι άλλο? Έχω να πάω πολλά χρόνια. Παλιά θυμάμαι είχε μια μικρή αίθουσα πριν την προβολή με δωρεάν μπύρες σάντουιτς κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...