Προς το περιεχόμενο

Αγορά ασπρόμαυρου εκτυπωτή


supremo1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα όποιος ξέρει και μπορεί να με βοηθήσει στην αγορά ασπρόμαυρου εκτυπωτή,τον χρειάζομαι για ηλεκτρονική τιμολόγηση,δεν με ενδιαφερουν λοιπον τα χρωματα.Σε μια μέρα δουλειας  μπορει να τυπώσω 10 τιμολογια την αλλη 1-2,αναλογα με τον φορτο δουλειας δλδ.Δεν θα εχει άλλη χρηση περα απο την τιμολογηση,το αναφερω για την καταπονηση του μηχανηματος.Επισης δεν με ενδιαφερει η υπαρξη σκανερ.Βασικο επισης για μενα,να είναι σε λογικη τιμη τα αναλώσιμα του. Ευχαριστώ εκ τω προτέρων!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεσαι έναν μικρό ασπρόμαυρο laser. Δεδομένου πως υπάρχουν τρομερές ελλείψεις στην αγορά αγοράζεις τον πιο φτηνό hp ή brother που θα βρεις. 

 

Αν τυπώνεις κάθε μέρα ή έστω κάθε 3-4 μέρες μπορείς να πας και σε Epson m1100 (αλλά είναι τσιμπημένος σε τιμή). Αν αφηνεις παραπάνω μέρες όχι. Μόνο laser

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι Αθηνα και δε σε πειραζει να ειναι μεταχειρισμενος και χωρις τιμολογιο, εχω για πουλημα καποιον καταλληλο για σενα, στειλε μηνυμα. Διαφορετικα ακολουθας ακριβως τη συμβουλη του φιλου highpriest. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρειαζεσαι 100% laser. Επειδη δεν χρειαζεσαι σκανερ  (οχι πολυμηχανημα) υπαρχουν παρα πολλοι εκτυπωτες σε χαμηλο κοστος.
Η δικη μου αποψη ειναι να προτιμησεις να προμηθευτεις εναν απο τους εκτυπωτες που εχει ο lector. Χρειαζεσαι πιο πολυ μια σωστη συμβουλη απο καποιον που γνωριζει.

Επεξ/σία από John31
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lampisd είπε

κι εγω παιδια ψαχνω ακριβως τα ιδια ο brother που λες Νικο παιζει κομπλε με τα συμβατα?τον εχεις?

Εννοείται πως ΝΑΙ. Οι ασπρόμαυροι laser είναι οι πιο καλόβολοι εκτυπωτές σε θέματα συμβατών τόνερ. ΠΡΟΣΟΧΗ μόνο, ο γενικός και χρυσός κανόνας είναι να μην προτιμάς ποτέ το πιο φθηνό, αλλά το πιο αξιόπιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, lampisd είπε

κι εγω παιδια ψαχνω ακριβως τα ιδια ο brother που λες Νικο παιζει κομπλε με τα συμβατα?τον εχεις?

Ήθελα κάτι καλύτερο με scanner + wifi και κατέληξα στον Brother DCP-L2530DW, που παίρνει τα ίδια συμβατά toners. Μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με τα συμβατά. Απλά δεν αναβαθμίζω ποτέ το firmware του εκτυπωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...