Προς το περιεχόμενο

Laptop Lenovo IdeaPad 3 14ALC6 14" AMD Ryzen 3 5300U 395 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, giantzeron είπε

Διαθέσιμο πάλι και μάλιστα απευθείας απο την Lenovo:

https://www.e-lenovo.gr/lenovo-ideapad-3-14-premium-fullhd-300nits-ryzen3-5300-8gb-ssd256-w11-arcticgrey-backlit-cam720p-outlet.html

Δεν είναι η επίσημη Lenovo αλλά μεταπωλητής...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.amazon.de/-/en/IdeaPad-WideView-anti-glare-Notebook-Graphics/dp/B08THQQYPR&ved=2ahUKEwiBnKq45rH4AhXH1qQKHdbYCA4QFnoECA8QAQ&usg=AOvVaw1CJg-TkrGvA4SBQLymof28

Ακόμη φθηνότερα από Γερμανικό amazon

Τιμή λουκούμι μην το σκέφτεστε 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ballin95 είπε

https://www.amazon.de/-/en/IdeaPad-WideView-anti-glare-Notebook-Graphics/dp/B08THQQYPR&ved=2ahUKEwiBnKq45rH4AhXH1qQKHdbYCA4QFnoECA8QAQ&usg=AOvVaw1CJg-TkrGvA4SBQLymof28

Ακόμη φθηνότερα από Γερμανικό amazon

Τιμή λουκούμι μην το σκέφτεστε 

Προσοχή, Γερμανικό keyboard. Δείτε πρώτα γιατί αρκετοί δεν το βολεύονται με τίποτα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, skritikos είπε

Προσοχή, Γερμανικό keyboard. Δείτε πρώτα γιατί αρκετοί δεν το βολεύονται με τίποτα.

 

Σωστη παρατηρηση, μπορει εγω να αντεχω η να ξερω Γερμανικα, μπορει αλλος να καλυπτεται με αυτοκολλητα (που χαλανε backlight ομως), αλλα μπορει καποιος να μην το αντεχει και να μετανιωσει κατοπιν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, giantzeron είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ είναι outlet, ύστερα από επικοινωνια, ενημερωθηκα οτι ειναι με αλλαγμενη συσκευασια (χωρίς να ξερω περαιτερω τι σημαινει αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, SterThess είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ είναι outlet, ύστερα από επικοινωνια, ενημερωθηκα οτι ειναι με αλλαγμενη συσκευασια (χωρίς να ξερω περαιτερω τι σημαινει αυτό)

Τα outlet της Lenovo είναι εντελώς ασφαλή και με full εγγύηση. Καινούργια προϊόντα που μπορεί η αρχική τους συσκευασία να είχε χτυπηθεί ή ανοιχθεί σε κάποιο warehouse επειδή λείπανε manual ή κάτι τέτοιο.

Έχουμε πάρει ως τώρα πάνω από 10 από το outlet (και μάλιστα από τις ακριβές σειρές) και όλα ήταν καινούργια.

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

https://www.e-lenovo.gr/lenovo-ideapad-3-14-fullhd-ryzen3-5300-8gb-ssd256-w10-arcticgrey.html 429 €

Συμμετέχει και στην Ψηφιακή Μέριμνα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγοράσει το συγκεκριμένο λαπτοπ,του εχω βάλει και μνημη 16 gb και παει σφαιρα.

Για browsing,εργασιες γραφείου και ελαφρυ gaming ειναι πραγματικά πολυ καλο.Αν συνδιαστεί με τη φορητότητα που εχουν οι 14" νομιζω ειναi vfm.

Επειδή έχω την έκδοση,θα ψαξω στο μέλλον αν μπορώ να κάνω αλλαγή με μεγαλύτερη,βγάζοντας τη θέση για ssd που διαθέτει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/7/2022 στις 8:52 ΠΜ, HatTrick είπε

Εχω αγοράσει το συγκεκριμένο λαπτοπ,του εχω βάλει και μνημη 16 gb και παει σφαιρα.

Για browsing,εργασιες γραφείου και ελαφρυ gaming ειναι πραγματικά πολυ καλο.Αν συνδιαστεί με τη φορητότητα που εχουν οι 14" νομιζω ειναi vfm.

Επειδή έχω την έκδοση,θα ψαξω στο μέλλον αν μπορώ να κάνω αλλαγή με μεγαλύτερη,βγάζοντας τη θέση για ssd που διαθέτει.

Βλέπω στα χαρακτηριστικά μνήμη soldered 4gb, πως έβαλες 16gb;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, pareisaktos είπε

Βλέπω στα χαρακτηριστικά μνήμη soldered 4gb, πως έβαλες 16gb;

Έχει soldered 4gb και θέση για ραμ πάνω στη μητρική,οπότε πήρα μια δεκαεξαρα μνήμη και την κούμπωσα πάνω.Συβεπως μαζί μετά 4gb που είναι κολλημένα στη πλακέτα έχω συνολικά 20gb ram,τα οποία τα αναγνωρίζει μια χαρά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, HatTrick είπε

Έχει soldered 4gb και θέση για ραμ πάνω στη μητρική,οπότε πήρα μια δεκαεξαρα μνήμη και την κούμπωσα πάνω.Συβεπως μαζί μετά 4gb που είναι κολλημένα στη πλακέτα έχω συνολικά 20gb ram,τα οποία τα αναγνωρίζει μια χαρά...

Πόσο σου κόστισαν τα 16gb;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pareisaktos είπε

Πόσο σου κόστισαν τα 16gb;

νομιζω ειχα δει την μνημη και τον τυπο της μνημης σε αυτο το thread,στις πρωτες σελιδες.

Αν θυμαμαι καλα ενα 30αρι...ειναι εντελως plug n play η ραμ στο λαπτοπακι.Και επειδη αγορασα την εκδοση που ειχε 8gb αρχικα, την τεσσαρα μνημη που αντικατεστησα την κρατησα,και την εβαλα σε ενα ιδιο lenovo 15αρι που το αγορασαμε σε πολυ καλη τιμη με 4gb ram...Eπομενη αναβαθμιση στο laptop θα ειναι nvme hd ωστε να εχω 1tb αποθηκευστικο χωρο...και μετα μια μεγαλυτερη μπαταρια...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...