Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με μελάνια για τον canon mg7550


Ducatista

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Ducatista είπε

Οπότε δεν έχω να φοβάμαι κάτι νομίζω... θα πάρω τηλ την Δευτέρα και θα ζητήσω και το αλλο χρώμα να μου το προσθέσει στην παραγγελία οπότε να ειμαι κομπλε! Λογικά θα με εξυπηρετήσουν..!

Λογικά αν τους προλάβεις.

Ανάλογα τον τρόπο πληρωμής, ίσως να ακυρώσεις και να ξαναπαραγγείλεις, ή αν παραγγείλεις και τα υπόλοιπα να τους κόψει να ενσωματώσουν τα μεταφορικά, ή πάρε από κάπου κοντά σου (χωρίς μεταφορικά) το χρώμα που λείπει, ότι βολεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, iml είπε

Λογικά αν τους προλάβεις.

Ανάλογα τον τρόπο πληρωμής, ίσως να ακυρώσεις και να ξαναπαραγγείλεις, ή αν παραγγείλεις και τα υπόλοιπα να τους κόψει να ενσωματώσουν τα μεταφορικά, ή πάρε από κάπου κοντά σου (χωρίς μεταφορικά) το χρώμα που λείπει, ότι βολεύει.

θα τηλεφωνησω αυριο πρωι να δω τι ακριβως λειπει να το βαλουν.. και εδω εχουμε μαγαζια αλλα δεν εχω ιδεα τι και πως εδω τα ειδα πακετο... εκτος και αν ειναι ολα στανταρ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στάνταρ είναι, πχ τύπο μελανοδοχείου αγοράζεις(με chip), και το μοντέλο του εκτυπωτή για επαλήθευση (γράφουν στα κουτιά σε ποια μοντέλα μπαίνουν). Το XL αφορά τα original που έχουν 2 μεγέθη. Τα συμβατά συνήθως έχουν όσο μελάνι έχουν τα XL πάνω κάτω. Σιγούρεψε ποιο λείπει και συνέχισε.

Για MG7550

PGI-550PGBK XL (Pigment Black)

CLI-551BK XL (Black)

CLI-551C XL (Cyan)

CLI-551M XL (Magenta)

CLI-551Y XL (Yellow)

CLI-551GY XL (Grey)

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...