Προς το περιεχόμενο

Ασύρματη Σύνδεση Εκτυπωτη και εκτύπωση μεσω Vodafone VDSL Router.


Fuel7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!
θελω  την βοήθεια σας.Αλλαξα  παροχο,οποτε αλλαξα  και  μοντεμ.Ειχα ενα  TPLink Archer,μεσω του  οποιου εκτύπωνα  ασύρματα στο πολυμηχάνημα  που εχω.επειδη  πηγα σε vodafone,και  αναγκάστικα  να  αλλαξω μοντεμ,πρεπει  να  βρω εναν  τροπο να ξαναεπαναφερω την εκτυπωση μεσω του μοντεμ.Το πολυμηχάνημα ειναι ήδη  συνδεδεμένο,στο  usb του μοντεμ.Απο εκει και  μετά  το  χάνω,και  δεν  ξερω τι  ακριβως πρεπει  να  κανω,για  να  μπορεσω ξανα  ,να  εκτυπώνω.
Το  πολυμηχάνημα  που  εχω ειναι  ενα HP Deskjet4615, και το Modem που  εχω απο  την vodafone  ειναι το ZXHN-H267A.
Ευχαριστώ πολυ  προκαταβολικά!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 minutes ago, giorgos_76 said:

δοκίμασε να ξανά εγκαταστήσεις τους οδηγούς και το wifi του πολυμηχανήματος...Ο εκτυπωτής συνδέεται με κάποιο pc ;;

To Πολυμηχανημα  δεν  συνδέεται στον υπολογιστη,το πολυμηχανημα  δεν εχει  wifi.
Το  πολυμηχανημα  ειναι απλα  συνδεδεμενο  μονο  στο  Modem της vodafone  το ZXHN-H267A στην usb θύρα του Modem.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 16/1/2022 στις 7:38 ΜΜ, Fuel7 είπε

To Πολυμηχανημα  δεν  συνδέεται στον υπολογιστη,το πολυμηχανημα  δεν εχει  wifi.
Το  πολυμηχανημα  ειναι απλα  συνδεδεμενο  μονο  στο  Modem της vodafone  το ZXHN-H267A στην usb θύρα του Modem.

Έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα χωρίς να έχω βρει λύση. Εγώ έχω το H300s. Ο εκτυπωτής αναγνωρίζεται από το modem, αλλά δεν φαίνεται στο δίκτυο. Έχω διαβάσει ότι η Vodafone απενεργοποιεί διάφορες δυνατότητες των modem, ίσως να είναι κάτι τέτοιο. Αν έχεις βρει κάποια λύση, παρακαλώ ενημέρωσέ μας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...