Προς το περιεχόμενο

Hp deskjet εκτύπωση με mail


trialxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα καλή χρόνια. 
Έχω το hp deskjet 3835, έχει λειτουργία να στέλνω mail και να εκτυπωνει και μου έχει λύση τα χέρια. Θέλω να πάρω ένα ακόμα μηχάνημα αλλά είναι εξαντλημένο το συγκεκριμένο. Θα ήθελα ένα πολυμηχάνημα με λειτουργία που να στέλνω mail και να εκτυπώνει. Είδα το HP DeskJet Plus 4120e αλλά δεν ξέρω άμα έχει τέτοια λειτουργία. Έχετε εσείς να μου προτείνεται κάτι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, trialxx είπε

Καλημέρα καλή χρόνια. 
Έχω το hp deskjet 3835, έχει λειτουργία να στέλνω mail και να εκτυπωνει και μου έχει λύση τα χέρια. Θέλω να πάρω ένα ακόμα μηχάνημα αλλά είναι εξαντλημένο το συγκεκριμένο. Θα ήθελα ένα πολυμηχάνημα με λειτουργία που να στέλνω mail και να εκτυπώνει. Είδα το HP DeskJet Plus 4120e αλλά δεν ξέρω άμα έχει τέτοια λειτουργία. Έχετε εσείς να μου προτείνεται κάτι ?

Το HP Smart εκτελεί την εξ'αποστάσεως εκτύπωση ουσιαστικά και κοιτάς να το υποστηρίζει ο εκτυπωτής που ψάχνεις.
Ο 4120e το υποστηρίζει από ότι βλέπω.
https://www.hp.com/gr-el/printers/product-details/product-specifications/29378230

Ελπίζω να είδες και το:
Ο συγκεκριμένος εκτυπωτής προορίζεται να λειτουργεί μόνο με δοχεία που διαθέτουν καινούργια ή επαναχρησιμοποιούμενα ηλεκτρονικά κυκλώματα της HP. Επιπλέον, χρησιμοποιεί μέτρα δυναμικής ασφάλειας για τον αποκλεισμό δοχείων με τροποποιημένα κυκλώματα ή κυκλώματα που δεν είναι της HP. Οι περιοδικές ενημερώσεις υλικολογισμικού διατηρούν την αποτελεσματικότητα αυτών των μέτρων και αποκλείουν δοχεία που λειτουργούσαν προηγουμένως. Τα επαναχρησιμοποιούμενα ηλεκτρονικά κυκλώματα της HP επιτρέπουν τη χρήση επαναχρησιμοποιούμενων, ανακατασκευασμένων και ξαναγεμισμένων δοχείων.

Που αναφέρει στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, trialxx είπε

Αυτό είναι η αλήθεια δεν το είδα. Έχεις κάτι να μου προτείνεις? Γενικά οι εκτυπώσεις που θα γίνονται είναι 50-70 τον μήνα ασπρόμαυρες 

Δεν έχω, αναγκαστικά πας σε ΗΡ αφού χρειάζεσαι την εκτύπωση από έξω, απλά κοίτα για κάποιο μοντέλο που είναι στο μπάτζετ σου.
Για μελάνια θα είσαι με αυτά της ΗΡ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...