Προς το περιεχόμενο

Το πρωτότυπο ποντίκι της XPG ενσωματώνει SSD για την αποθήκευση… παιχνιδιών


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι απαραίτητα μόνο για gamers μιας και μπορείς να έχεις ολόκληρη βιβλιοθήκη εκεί και απο άλλα πράγματα.Επίσης εάν ο SSD είναι αποσπώμενος θα μας γλιτώσει απο κοπτοραπτική για αντικατάσταση.

Εάν το βγάζανε πχ σε Dualshock4,Dualshock5 ή και για Xbox χειριστήριο με ενσωματωμένο δίσκο θα ήταν πράγμαται ανάρπαστο....

Μια ιδέα λέω εγώ τώρα....Gamepad SONY,Nintendo,Xbox με ενσωματωμένη θύρα για δίσκο ssd αφαιρούμενο που θα έχει το/τα παιχνίδια που θές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, TsoliasGR είπε

Μια ιδέα λέω εγώ τώρα....Gamepad SONY,Nintendo,Xbox με ενσωματωμένη θύρα για δίσκο ssd αφαιρούμενο που θα έχει το/τα παιχνίδια που θές....

To θέμα με αυτό ειναι α) οι ταχύτητες β) η μπαταρία γιατί ασύρματα δεν μπορείς να μεταφέρεις τόσο γρήγορα τα δεδομένα ειδικά αν μιλάμε για περιορισμένο χώρο και μπαταρία που έχει ένα controller  

Θα πρέπει λοιπόν να ειναι συνδεδεμένα με καλώδιο αλλά επίσης μιλάμε για επόμενης γενιάς κονσόλες γιατί οι τωρινές δεν νομίζω να μπορούν να τροφοδοτήσουν έστω με τις θύρες για controller με καλώδιο που έχουν με αρκετή ενέργεια + δεν νομίζω να είναι αρκετά γρήγορες οπότε ούτε ταχύτητα μεταφοράς δεν θα έχει ακόμη και αν μπορεί να τροφοδοτηθεί μεσα απο την θύρα τόσο το controller όσο ο ssd  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...