Προς το περιεχόμενο

Αξεσουάρ «κατά του 5G» βρέθηκαν ραδιενεργά!


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Theodore1890 είπε

Γιατί τόσο μίσος ρε παιδιά, εντάξει όλοι έχουμε παλαβώσει απ΄τη κλεισούρα και τη τρομολαγνία στα κανάλια αλλά κάποτε τύπους κατά του 5g και της επίπεδης γης τους λάτρες, τους ακούγαμε και χαμογελούσαμε γιατί κυρίως είναι ακίνδυνοι, τώρα αν κάποιοι τους εκμεταλεύνται δε πιστεύω να υπάρχει κάποιος να νομίζει πως γενικά δεν πέφτει πολύ εκμετάλευση. Να φτάσουμε σε σημείο να μισούμε τον γείτονα επειδή πιστεύει κάποια παλαβά πράγματα και να τον δείχνουμε με το δάχτυλο και να κοροιδεύουμε τι ακριβώς πετυχαίνουμε; Αφού έτσι κι αλλιώς αυτοί είναι λίγοι δηλαδή νιώθουμε πως απειλούμαστε από αυτούς και πρέπει να τους καταστρέψουμε; αυτό δείχνει ανασφάλεια από μεριά μας, δε το καταλαβαίνετε; Σα τα παιδιά που κοροιδεύουν τα διαφορετικά παιδιά στο σχολείο. Ηρεμήστε.

δεν έχεις ακούσεις για τους ακίνδυνους που λες που έκαιγαν κεραίες;Δεν βλέπεις τι γινεται με θεματοφύλες συντάγματος κλπ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

δεν έχεις ακούσεις για τους ακίνδυνους που λες που έκαιγαν κεραίες;Δεν βλέπεις τι γινεται με θεματοφύλες συντάγματος κλπ;

Έχω ακούσει, ναι, δηλαδή τι προτείνεις, να βάλουμε φυλακή αυτούς που πιάσανε το δάσκαλο φυλακή; Συμφωνώ. Και ο εμπρησμός λάθος.  Και άλλοι θυμάσαι που έχτισαν ένα καθηγητή και του κρεμάσανε και ταμπέλα; Ή που καίγεται η Αθήνα κάθε τρείς και λίγο; Να απαγορεύσουμε τις ιδεολογίες τους; Να τους κρεμάσουμε κουδούνια; Δε ξέρω, υπάρχει δικαιοσύνη για τους παραβάτες.

Να μισούμε ο ένας τον άλλο πιστεύεις είναι λύση; Αυτό μου λες; Να σκοτωνόμαστε στους δρόμους; Οι αντιεμβολιαστές είναι πολλοί οι αλλά και πάλι μειοψηφία και με το κράτος απέναντι τους. Δε ξέρω τι σε φοβίζει και έχεις φτάσει σε σημείο να μισείς τους γειτόνους σου επηδεί πιστεύουν κάτι λάθος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Theodore1890 είπε

Έχω ακούσει, ναι, δηλαδή τι προτείνεις, να βάλουμε φυλακή αυτούς που πιάσανε το δάσκαλο φυλακή; Συμφωνώ. Και ο εμπρησμός λάθος.  Και άλλοι θυμάσαι που έχτισαν ένα καθηγητή και του κρεμάσανε και ταμπέλα; Ή που καίγεται η Αθήνα κάθε τρείς και λίγο; Να απαγορεύσουμε τις ιδεολογίες τους; Να τους κρεμάσουμε κουδούνια; Δε ξέρω, υπάρχει δικαιοσύνη για τους παραβάτες.

Να μισούμε ο ένας τον άλλο πιστεύεις είναι λύση; Αυτό μου λες; Να σκοτωνόμαστε στους δρόμους; Οι αντιεμβολιαστές είναι πολλοί οι αλλά και πάλι μειοψηφία και με το κράτος απέναντι τους. Δε ξέρω τι σε φοβίζει και έχεις φτάσει σε σημείο να μισείς τους γειτόνους σου επηδεί πιστεύουν κάτι λάθος.

Eίπα ότι τους μισώ;Οτι είναι επικίνδυνοι λέω και όχι ακίνδυνοι όπως λες εσύ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε,είχα δει ενα ντοκιμαντέρ όπου κάποιοι είχαν μπει στο Τσερνομπίλ και είχαν κλέψει σίδερα με τα οποία έφτιαχναν κουζινικά σκεύη. Πολλά από αυτά είχαν φτάσει μέχρι την Αμερική. Είμαι σίγουρος ότι η προέλευση του μετάλλου είναι από Κίνα ή Ινδία. Σε αυτά τα κράτη γίνεται το έλα να δεις ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, μαστερ είπε

Εδώ υπάρχουν διαφημίσεις που σου λένε" "δίνεις 200 ευρώ και σε μια βδομάδα εισπράττεις τάδε χιλιάδες ευρώ"'

 

Και με λιγοτερα απο 200ε γινεσαι κρoισος, οριστε μερικες ιδεες απ το utube. Δε θελει κοπο αλλα τροπο

https://www.youtube.com/results?search_query=best+software+to+earn+money+online+

 

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, ntinosterpsis είπε

Κάποτε,είχα δει ενα ντοκιμαντέρ όπου κάποιοι είχαν μπει στο Τσερνομπίλ και είχαν κλέψει σίδερα με τα οποία έφτιαχναν κουζινικά σκεύη. Πολλά από αυτά είχαν φτάσει μέχρι την Αμερική. Είμαι σίγουρος ότι η προέλευση του μετάλλου είναι από Κίνα ή Ινδία. Σε αυτά τα κράτη γίνεται το έλα να δεις ....

Πολύ ακραίο σενάριο. Πρέπει να φοράς ειδική στολή για να εισέλθεις σε τέτοιους χώρους η να επεξεργαστείς τέτοια μέταλλα, ασχέτως αν θα λάβεις την άδεια των αρχών η όχι, κινδυνεύεις ο ίδιος. Πέρα από αυτό, στο Τσερνομπιλ έχουνε σκουριάσει όλα, δεν έχει κάτι αξιοποιησιμο για μέταλλα. Σε Κίνα και Ινδία υπάρχει τεράστια ρύπανση της ατμόσφαιρας. Πάντως, έχει ενδιαφέρον να μάθουμε αν γίνει έρευνα και δείξει από που και πως καταλήξανε να παράγουν τέτοια προϊόντα με αυτά τα υλικά, από που προήλθαν τα υλικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, ELTASSOS1 είπε

Η θρησκεια μας επισημα αναγνωριζει αυτες τις δυναμεις σαν υπαρκτες οπως το ματι, ξεμματιαζμα, ματοχαντρα, θειο ελαιο,...κλπ. Υπερανω ολων ομως ειναι οι δυναμεις της πιστης, της προσευχης και της τελεσης των μυστηριων, κυριως  της μετανοιας και της εξομολογησης. ...Αυτα πραγματικα σωζουν απο τις μαστιγες της εποχης...ισως μεσω αυθυποβολης. Οι επιστημονες το ερευνουν.

( ολες οι θρησκειες εχουν παρομοια χαρακτηριστικα, εκτος απο μια, την ακατανομαστη δηλ...)

Αυτο ειναι βλασφημια κατα τη γνωμη μου.

Με το σκεπτικο σου ο Ιησους επρεπε να λουφαρε, να απολαμβανε τα προνομια του ΥΙΟΥ του Θεου...η εστω να μην υφιστατο το Θειο μαρτυριο της Σταυρωσης, απλα επειδη μπορουσε.  Το εκανε για να σωσει τον Ανθρωπο. Το ιδιο σκεπτικο εχουν και οι αστρολογοι, μεντιουμ, χαρτοριχτρες, καφετζουδες...κλπ την διαχυση της Σωτηριας του Ανθρωπου, και απαλλαγη τους απο προβληματα. ΔΕΝ ΑΠΟΤΙΜΩΝΤΑΙ οι αξιες αυτες με ΥΠΕΡΟΨΙΑ,  ΧΡΗΜΑ, ΔΥΝΑΜΗ, ΔΟΞΑ ..κλπ,  αλλα με ταπεινοτητα και μετανοια.

Αλλωστε ειναι γνωστο οτι τα ονοματα που ανεφερες και αλλα παρομοια, αποτελουν το δηλητηριωδες δορυ του εωσφορου επι της γης και τω ανθρωπω.

Σωστα διοτι ο χαλκος με το οξυγονο στο αιμα δημιουργουν οξειδια χαλκου που επηρεαζουν νευρωνες και δημιουργουν αισθηση καταστολης πονου, αγχους, νευρολογικων διαταραχων,..κλπ. Επθσης εχουν αντιδραστικες ιδιοτητες με διαφορα στοιχεια υου αιμστος και βελτιωνουν την κλινικη εικονα των ανθρωπων χωρις παρενεργειες...υπαρχει και το στοιχειο της αυθυποβολης βεβαια κυριως για ψυχικες πσθησεις. Σε ορισμενες νοσοκομειακες κλινες κσι  ψυχιατρικα νοσοκομεια τα μεταλλικα κρεβατια εχουν ραβδους χαλκου, και καποια αγιογραφια, γθα θετικη επιρροη στην ψυχολιγια των ασθενων.

Του ΠΑΣΟΚ?

 

 

troll trolling GIF

Επεξ/σία από MikeKata
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, kwstas81ss είπε

Darwin finds a way...

Ναι ναι ειδικά αυτή η κατηγορία ανθρώπων με μηδενικούς ενδοιασμούς δεν προλαβαίνει να κάνει παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ELTASSOS1 είπε

Η θρησκεια μας επισημα αναγνωριζει αυτες τις δυναμεις σαν υπαρκτες οπως το ματι, ξεμματιαζμα, ματοχαντρα, θειο ελαιο,...κλπ. Υπερανω ολων ομως ειναι οι δυναμεις της πιστης, της προσευχης και της τελεσης των μυστηριων, κυριως  της μετανοιας και της εξομολογησης. ...Αυτα πραγματικα σωζουν απο τις μαστιγες της εποχης...ισως μεσω αυθυποβολης. Οι επιστημονες το ερευνουν.

( ολες οι θρησκειες εχουν παρομοια χαρακτηριστικα, εκτος απο μια, την ακατανομαστη δηλ...)

Αυτο ειναι βλασφημια κατα τη γνωμη μου.

Με το σκεπτικο σου ο Ιησους επρεπε να λουφαρε, να απολαμβανε τα προνομια του ΥΙΟΥ του Θεου...η εστω να μην υφιστατο το Θειο μαρτυριο της Σταυρωσης, απλα επειδη μπορουσε.  Το εκανε για να σωσει τον Ανθρωπο. Το ιδιο σκεπτικο εχουν και οι αστρολογοι, μεντιουμ, χαρτοριχτρες, καφετζουδες...κλπ την διαχυση της Σωτηριας του Ανθρωπου, και απαλλαγη τους απο προβληματα. ΔΕΝ ΑΠΟΤΙΜΩΝΤΑΙ οι αξιες αυτες με ΥΠΕΡΟΨΙΑ,  ΧΡΗΜΑ, ΔΥΝΑΜΗ, ΔΟΞΑ ..κλπ,  αλλα με ταπεινοτητα και μετανοια.

 

Δεν θυμάμαι ο Χριστός και οι Άγιοι πατέρες να είχαν γραμμή 090 ούτε να έπαιρναν χρηματα. Βλασφημία είναι να συγκρίνεις τα Θεία με τσαρλατάνους. 

6 ώρες πριν, Theodore1890 είπε

Έχω ακούσει, ναι, δηλαδή τι προτείνεις, να βάλουμε φυλακή αυτούς που πιάσανε το δάσκαλο φυλακή; Συμφωνώ. Και ο εμπρησμός λάθος.  Και άλλοι θυμάσαι που έχτισαν ένα καθηγητή και του κρεμάσανε και ταμπέλα; Ή που καίγεται η Αθήνα κάθε τρείς και λίγο; Να απαγορεύσουμε τις ιδεολογίες τους; Να τους κρεμάσουμε κουδούνια; Δε ξέρω, υπάρχει δικαιοσύνη για τους παραβάτες.

Να μισούμε ο ένας τον άλλο πιστεύεις είναι λύση; Αυτό μου λες; Να σκοτωνόμαστε στους δρόμους; Οι αντιεμβολιαστές είναι πολλοί οι αλλά και πάλι μειοψηφία και με το κράτος απέναντι τους. Δε ξέρω τι σε φοβίζει και έχεις φτάσει σε σημείο να μισείς τους γειτόνους σου επηδεί πιστεύουν κάτι λάθος.

Προφανώς και δεν πρέπει να μισούμε κανέναν. Όταν μισείς σημαίνει ότι πρώτα εσυ έχεις πρόβλημα. Από εκεί και πέρα απλά δώσαμε έναν χαρακτηρισμό που ίσως θα έπρεπε να είναι η λέξη αδαής. Οι άνθρωποι αυτοί συνήθως είναι τα θύματα και όχι οι θύτες. Προσωπικά προσπαθώ να τους εξηγήσω με επιχειρήματα γιατί είναι λάθος αυτό που πιστεύουν. Δεν λέω ότι ποτέ δεν κάνω λάθος αλλά προσδοκώ να ακούσω επιχειρήματα της άλλης άποψης ώστε να αλλάξω και εγώ γνώμη αν με πείσουν.

Προφανώς και δεν απαιτώ από ενα άνθρωπο που όταν εγώ πήγαινα σχολείο αυτός δούλευε για να επιζήσει ή έναν ηλικιωμένο που δεν μπορεί να ακολουθήσει την εποχή να έχει υψηλή κριτική σκέψη (χωρίς να σημαίνει ότι δεν υπάρχουν πολλοί ικανότεροι από εμένα σε αυτούς). 
 

Τελος, φοβάμαι και ο ίδιος ότι κάποια στιγμή θα πέσω θύμα (ή βλάκας) αφού κανένας δεν είναι γνωστής των πάντων και ούτε έχει τις γνώσεις για να κρίνει τα πάντα. Επίσης αυτές οι μορφές απάτης διαρκώς εξελίσσονται.

Ελπιζω να σε κάλυψα όσον αφορά εμένα.


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Theodore1890 είπε

Έχω ακούσει, ναι, δηλαδή τι προτείνεις, να βάλουμε φυλακή αυτούς που πιάσανε το δάσκαλο φυλακή; Συμφωνώ. Και ο εμπρησμός λάθος.  Και άλλοι θυμάσαι που έχτισαν ένα καθηγητή και του κρεμάσανε και ταμπέλα; Ή που καίγεται η Αθήνα κάθε τρείς και λίγο; Να απαγορεύσουμε τις ιδεολογίες τους; Να τους κρεμάσουμε κουδούνια; Δε ξέρω, υπάρχει δικαιοσύνη για τους παραβάτες.

Να μισούμε ο ένας τον άλλο πιστεύεις είναι λύση; Αυτό μου λες; Να σκοτωνόμαστε στους δρόμους; Οι αντιεμβολιαστές είναι πολλοί οι αλλά και πάλι μειοψηφία και με το κράτος απέναντι τους. Δε ξέρω τι σε φοβίζει και έχεις φτάσει σε σημείο να μισείς τους γειτόνους σου επηδεί πιστεύουν κάτι λάθος.

Διαβασε και το παρακάτω https://www.lawyersgunsmoneyblog.com/2021/12/america-gone-mad 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι κεραίες τους πείραξαν. Οτι ο καθείς καθημερινά:

Συνδεεται και περιβαλλεται απο ενδοεταρικά και ελεύθερα στους δρόμους WiFi, φοράει BT buds στο κεφάλι του, εχει σε ενα χώρο οικιακό (WIFi, Dect phone, WiFi extenders) και κοιμάται με το κωμοδίνο να έχει συσκευή μονίμως ανοιχτη με SAR-τηγάνι συσκευή και ξυπνάει σαν τηγανισμένο υβριδικό KFC κοτόπουλο, ΟΧΙ δεν τους ενοχλεί. Πόση αλλαζονεία και ημιμάθεια. Ιδια φάση με τα εμβόλια, τρώει ο καθείς το junk καταπέτασμα, βουλωμένα απο χοληστερίνη μέχρι και τα νύχια, τα εμβόλια τους προκαλούν θρομβώσεις. Pathetic at least.

Επεξ/σία από Defragment
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...