Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Diinekis21 είπε

Έχει και Merceda του χρόνου στο πάρτι!

Γιαυτό είπα στην καλύτερη  , αν δεν έχουμε περιέργα του χρόνου θα είναι δίπλα δίπλα με τον Σαινζ αλλά νομίζω ότι θα τον φάει ο Σαινζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dether είπε

Γιαυτό είπα στην καλύτερη  , αν δεν έχουμε περιέργα του χρόνου θα είναι δίπλα δίπλα με τον Σαινζ αλλά νομίζω ότι θα τον φάει ο Σαινζ.

Ο Sainz είναι ξεκάθαρα ανώτερος οδηγός. Κάνει λίγα περισσότερα λάθη, αλλά έχει σαφώς ανώτερη ταχύτητα. Τον έχει εύκολα αν δεν εμπλακεί ο @papp0us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stolenweapon είπε

Ο Sainz είναι ξεκάθαρα ανώτερος οδηγός. Κάνει λίγα περισσότερα λάθη, αλλά έχει σαφώς ανώτερη ταχύτητα. Τον έχει εύκολα αν δεν εμπλακεί ο @papp0us

Του χρόνου θα οδηγάει χωρίς -ενα περίεργο- βάρος ο Sainz. Εγώ σας λέω οτι του χρόνου θα δείτε προδότη και θα τρίβετε τα μάτια σας. Leclerc λέτε τώρα οι φεραρικοί, αλλα σας περιμένει έκπληξη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε μάγκες μου, σας χάλασε που καθυστέρησε μια Άλφα Ταουρι τον Τσέκο;; Ξεχάσαμε τις προηγούμενες χρονιές τι συνέβαινε!😁

Πήγα να ψηφίσω τον οδηγό του αγώνα, αλλά δε βρήκα το όνομα του Kimi! 😐

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, specre είπε

Έχω την εντύπωση ότι ο μόνος υποστηρικτής της McLaren εδώ μέσα, είναι ο @papp0us :P

Μιλούνια είμαστε, αλλα οι υπόλοιποι ντρέπονται, θα αρχίσουμε τις νικες θα εμφανιστούν. Είναι και ο Tommykimi νομίζω Mclaren

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

Μιλούνια είμαστε, αλλα οι υπόλοιποι ντρέπονται, θα αρχίσουμε τις νικες θα εμφανιστούν. Είναι και ο Tommykimi νομίζω Mclaren

και εγω μεσα. τον πιστευω τον νορρις. αν δεν αλλαξουν πολύ τα μονοθεσια των πρωτων και η απο πισω κλεισουν λιγο την ψαλιδα πιστευω θα δει και 2η θεση. 

ο σαινθ σιγα σιγα ανεβαινει παιδια. του χρονου θα εχει εσωτερικη μαχη η φεραρι. ο μαξ δεν ειναι ατρωτος, οπως δεν ειναι και ο χαμ. του χρονου χωρις το αεροπλανο της rb εχουμε πολλους διαφορετικους στα σκαλια του podium.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Shyn είπε

Ο Κορόβηλας ειναι αυτός τώρα μαζί με Πουρναράκη? Δηλαδή τι περίμενε να κάνει ο Μαξ? Να τρακάρει τον Leclerc για να τον βγάλει εκτός αγώνα ?

Αυτοί δεν είναι πού έλεγαν ότι αν ο Χάμιλτον ζήταγε απο απο την mercedes να πουν στον Ρασελ να κάνει στην άρκη για να κερδίσει τον αγώνα θα το έκαναν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dether είπε

Αυτοί δεν είναι πού έλεγαν ότι αν ο Χάμιλτον ζήταγε απο απο την mercedes να πουν στον Ρασελ να κάνει στην άρκη για να κερδίσει τον αγώνα θα το έκαναν?

Δεν το θυμάμαι, αλλά πέταξαν πολλές τέτοιες μπαρούφες σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, basilis_k6 είπε

και εγω μεσα. τον πιστευω τον νορρις. αν δεν αλλαξουν πολύ τα μονοθεσια των πρωτων και η απο πισω κλεισουν λιγο την ψαλιδα πιστευω θα δει και 2η θεση. 

ο σαινθ σιγα σιγα ανεβαινει παιδια. του χρονου θα εχει εσωτερικη μαχη η φεραρι. ο μαξ δεν ειναι ατρωτος, οπως δεν ειναι και ο χαμ. του χρονου χωρις το αεροπλανο της rb εχουμε πολλους διαφορετικους στα σκαλια του podium.

Σαινζ vs Λεκλερ vs Binotto vs strategy team? Χαμός θα γίνει εκεί μεσα  ούτε εμφύλιο να είχαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

και εγω μεσα. τον πιστευω τον νορρις. αν δεν αλλαξουν πολύ τα μονοθεσια των πρωτων και η απο πισω κλεισουν λιγο την ψαλιδα πιστευω θα δει και 2η θεση. 

ο σαινθ σιγα σιγα ανεβαινει παιδια. του χρονου θα εχει εσωτερικη μαχη η φεραρι. ο μαξ δεν ειναι ατρωτος, οπως δεν ειναι και ο χαμ. του χρονου χωρις το αεροπλανο της rb εχουμε πολλους διαφορετικους στα σκαλια του podium.

Μπα, δεν έχει τον ρυθμό του Leclerc. Αν ο Μονεγάσκος συνεχίσει να φτιάχνει δικές του στρατηγικές δεν έχει ελπίδα, έχει βελτιωθεί στο quali αλλά υστερεί στον αγώνα. Επιπλέον αν έχουμε Vasseur θα δώσει ξεκάθαρη προτεραιότητα.

Εγώ πάντως αυτή την στιγμή πιστεύω ότι το μόνο άτομο που μπορεί να στερήσει νίκες από τον Μαξ ακούει στο όνομα Leclerc. Ίσως να μπορέσει και ο Χάμιλτον, αλλά θα είναι 38 του χρόνου.

Επεξ/σία από stolenweapon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...