Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, ts0ts0s είπε

Γι αυτο λοιπον δεν εισαι ο Χορνερ και εισαι το κλεμμένο όπλο στο insomnia..Κουρασες με τα μπινελικια σου και την εμμονη σου,βγαλε τις παρωπιδες και μη φανατιζεσαι με τους πολυεκατομμυριουχους οδηγους,δε ξερουν την υπαρξη σου ουτε τους νοιαζει η αποψη σου. Ποσο μαλιστα οταν το 80% των post σου εχει να κανει με βρισιες και χολή.

Περα απ τις 4-5 ωρες που σου προσφερει το 3ημερο η formula 1 δεν ειναι κατι παραπανω,μη τρελαινεσαι.

Το 99% των μπινελικίων μου απευθύνονται προς την Φερράρι. Το να λέω ότι κάποιος είναι εντελώς λαθος και εκανε βλακεια δεν ειναι ουτε μπινελικι ουτε φανατισμος. Το επιχειρημα “δεν ξερουν οτι υπαρχεις” ειναι εντελως ακυρο, αν ειναι ετσι να μην μιλαμε καθολου και να μην εχουμε αποψη. Αλλα οταν ειναι ο Χαμιλτον μια χαρα ολα, αν τολμησουμε να πουμε κατι για τον Φερσταπεν ειμαστε τοξικοι και εμμονικοι.

Τεσπα, ας το ληξουμε. Δεν εχει νοημα. Με την ιδια λογικη ομως, να μην ξαναμιλησουμε γενικα για κανενα αθλημα αφου δεν ξερουν καν οτι υπαρχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ts0ts0s είπε

Ειχα ξεχασει να σε βαλω ignore εσενα,καλα που πεταχτηκες,μη μπεις στο κόπο να μου παραθέσεις τους κανονισμους της FIA και τη νομοθεσια της Ελλαδος...

To σημαντικο ειναι να παραμεινεις εσυ με τα παντα ευστοχα σχολια σου, μην σε χασουμε!

Επεξ/σία από haHa
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stolenweapon είπε

Το 99% των μπινελικίων μου απευθύνονται προς την Φερράρι. Το να λέω ότι κάποιος είναι εντελώς λαθος και εκανε βλακεια δεν ειναι ουτε μπινελικι ουτε φανατισμος. Το επιχειρημα “δεν ξερουν οτι υπαρχεις” ειναι εντελως ακυρο, αν ειναι ετσι να μην μιλαμε καθολου και να μην εχουμε αποψη. Αλλα οταν ειναι ο Χαμιλτον μια χαρα ολα, αν τολμησουμε να πουμε κατι για τον Φερσταπεν ειμαστε τοξικοι και εμμονικοι.

Τεσπα, ας το ληξουμε. Δεν εχει νοημα. Με την ιδια λογικη ομως, να μην ξαναμιλησουμε γενικα για κανενα αθλημα αφου δεν ξερουν καν οτι υπαρχουμε.

Ρε φιλε πανω γραφεις ο πανιβλακας,μ@λακίες  και αλλα χιλιαδυο που εχεις πει οσες φορες εχω δει σχόλια σου εδω.

Η αποψη σου λοιπον ειναι το λαθος που θεωρεις οτι εκανε και αυτο ειναι σεβαστο απο ολους,οι υπολοιποι αχρειαστοι χαρακτηρισμοι σου που καταντανε εμμονικοι ειναι το λαθος και εισαι φαουλ,και γω μπορει να μη συμφωνω με 10 πραγματα που θα δω σε εναν αγωνα ειτε απο ομαδα ειτε απο οδηγο,και σιγουρα απ τα 100 ποστ που εχω κανει θα εχω βρισει και 1-2 φορες οδηγους,οχι ομως στο βαθμο που κανεις μονιμα εσυ με Verstappen.

Το επιχειρημα μου ειναι οτι ειτε βριζεις ειτε οχι δε νοιαζει την αποψη των οδηγων,ομως επηρεαζει τους υπολοιπους εδω που πρεπει καθε φορα να βλεπουμε χολή αντι να συζηταμε ωριμα και με χαβαλε για τον αγωνα.

Το κομματι για Χαμιλτον αχρειαστο κ ανουσιο να το αναφερεις μιας και η F1 δε περιστρεφεται μονο γυρο απ αυτους τους 2,

Σ οποιον δεν αρεσει ο verstappen δε σημαινει οτι γουσταρει Hamilton ή αντιστοιχα.Υπαρχουν αλλοι 18 οδηγοι...

Αν εγω σου απανταω επειδη βριζεις το Verstappen δε σημαινει οτι εχω εμμονη με Hamilton.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, papp0us είπε

Να σου λένε οτι ο Νορρις έκανε Ρικιαρντιά, και να μην έχεις τι να απαντήσεις γιατι ψιλοσυμφωνείς. Α μωρή Mclaren, θα μας ρίξεις στο ποτό.

Σας βλεπω απο ομαδα F1 να το γυριζετε σε συλλογο ανωνυμων αλκοολικων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις τώρα, ghostrider είπε

Σας βλεπω απο ομαδα F1 να το γυριζετε σε συλλογο ανωνυμων αλκοολικων :P

Έχουμε χώρο στης Ferrari, ελάτε. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Gulik είπε

Πριν λίγο, δήλωσε ο Verstappen ότι στον τελευταίο αγώνα, την άλλη Κυριακή, θα κάνει τα πάντα για να κατακτήσει την 2η θέση στο πρωτάθλημα οδηγών ο Perez.

θα ντυθει perez να οδηγησει το μονοθεσιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, stolenweapon είπε

τον εκλεράκη λες; :P 

Αν οντως ισχύει ότι ειχαν pre race agreement, δικαιολογειται. Μεχρι και ο ιδιος ειπε οτι κανονικα δεν θα το ζητουσε. Δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να κρινουμε τον χαρακτηρα καποιου για εναν αγωνα, ιδιως μετα απο οσα εχει τραβηξει. Αλλοι εχουν πει και χειροτερα, οταν ο Περεζ στο σπριντ ομως ζητουσε αλλαγη δεν ειπε κανενας τιποτα.

Θεωρητικά του ειχαν πει ότι θα άλλαζαν θεσεις αν ηταν διπλα-διπλα. Δεν το εκαναν λογω του…Τσουνοντα (οπως ειπαν και οι ιδιοι) αλλα μαλλον ο Σαρλς δεν το καταλαβε. Μια χαρα ειναι ο χαρακτηρας του, μην τα ισοπεδωνουμε ολα λογω ενος αγωνα.

Μα δεν είπα πουθένα ότι έχει κακό χαρακτήρα αλλά ότι δεν έχει χαρακτήρα πρωταθλήτη η οδηγού πού θα τον δείς και θα πεις αυτός είναι ο ν1 οδηγός της φερραρι .Το ότι συμπεριφέρεται ή ότι έχει χαρακτήρα "παιδιού" το λέω καιρό δεν περίμενα το σημερινό γιά αυτό.

 

  

49 λεπτά πριν, stolenweapon είπε

Οσοι λετε οτι ο πανιβλακας θυμισε Σεννα:

Στην Αυστραλια το 1993, ο Σεννα σηκωσε τον Προστ στο πρωτο σκαλι του βαθρου στον τελευταιο αγωνα του Καθηγητη. Ο γελοιος ΠΟΤΕ δεν θα το εκανε αυτο, εδω εφυγε απο το βαθρο στην ΣΑ περσι ταχα γιατι “αδικηθηκε”. Η το 92 που εδωσε την νικη στον Μπεργκερ στην Ιαπωνια.

Οχι οτι Σεννα, Σουμι ηταν καθαροι οδηγοι, αλλα τουλαχιστον δεν ειχαν αυτο το γελοιο υφακι του στυλ “εγω κανω κουμαντο”. Αν ημουν ο Χορνερ θα τον εβγαζα εκτος στο Αμπου Νταμπι και θα του τα εχωνα για τα καλα για να μην επαναληφθει κατι τετοιο. Οσο τον αφηνουν να παιρνουν τα μυαλα του αερα, αλλο τοσο θα συνεχιζει να κανει τετοιες μ@λ@κιες. 

Γιά θυμήσου πώς ήταν η σχέση τούς πριν τα βρούν και τι άποψη είχαν ο ένας για τον άλλον.Ξέχνας οτι ο Προστ είχε πεί ότι τον φοβόταν μέσα στήν πίστα γιατί ήταν ικανός για τα πάντα και ούτε για teammate δεν τον ήθελε.Η διαφόρα είναι ότι τότε οι οδηγοί δεν ήταν 20χρονα και τα βρήκανε στο τέλος.
 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GhostRiderLSOV είπε

Έχουμε χώρο στης Ferrari, ελάτε. :P

Του τα λεω εδω και καιρό. Ελα σε μας που εχουμε και αμπελια να πινεις το κοκκινελι απο το βαρελι. Εκει αυτός. Μαλλον θα θελει να πινει αγγλικα μπυρονια σε παμπ. Δεν εξηγειτε αλλιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ghostrider είπε

θα ντυθει perez να οδηγησει το μονοθεσιο ?

 Ο Περεζ εχει κατι να χασει και ο Μαξ οχι.

Επεξ/σία από flexpick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, prototypegr είπε

Ρε παιδιά, η Alpha Tauri τι δουλειά έχει εκεί;

Αυτό που αναρωτιόμουν χθες, τελικά οφείλεται σε glitch του συστήματος:

https://www.motorsport.com/f1/news/tsunoda-highlights-bizarre-f1-safety-car-system-anomaly-in-brazil-gp/10399799/?fbclid=IwAR3m9ZdFUkpJqdJIC542OQsFX6D7DtrG_0EH1zy126KBk2Aetqi6uPMt7b8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ghostrider είπε

θα ντυθει perez να οδηγησει το μονοθεσιο ?

Θα θυσιάσει τον αγώνα του και θα στούκαρι με τον Λεκλέρ για να τον βγάλει εκτος και άκουσα φήμες ότι θέλει να αλλάξει χαρακτήρα και ότι απο το 23 θα όδηγα με σεβασμό και θα γίνει το καλύτερο παιδί της φ1 . 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Dether είπε

Μα δεν είπα πουθένα ότι έχει κακό χαρακτήρα αλλά ότι δεν έχει χαρακτήρα πρωταθλήτη η οδηγού πού θα τον δείς και θα πεις αυτός είναι ο ν1 οδηγός της φερραρι .Το ότι συμπεριφέρεται ή ότι έχει χαρακτήρα "παιδιού" το λέω καιρό δεν περίμενα το σημερινό γιά αυτό.

Από περιέργεια, γιατί θεωρείς ότι ο χαρακτήρας του Λεκλερ είναι παιδικός; Εμένα πάντοτε μου φαινόταν αρκετά ωριμος, παραδεχεται πάντοτε τα λάθη του και είναι πάντα διπλωματικος (οσο μπορει) με τους κλόουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, prototypegr είπε

Αυτό που αναρωτιόμουν χθες, τελικά οφείλεται σε glitch του συστήματος:

https://www.motorsport.com/f1/news/tsunoda-highlights-bizarre-f1-safety-car-system-anomaly-in-brazil-gp/10399799/?fbclid=IwAR3m9ZdFUkpJqdJIC542OQsFX6D7DtrG_0EH1zy126KBk2Aetqi6uPMt7b8

Η ανακοίνωση της FIA είναι απάντηση δημοσίου υπαλλήλου όταν του λες ότι έχει κάνει μαλακία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Η ανακοίνωση της FIA είναι απάντηση δημοσίου υπαλλήλου όταν του λες ότι έχει κάνει μαλακία.

Ναι, το διαπίστωσα. "Όλα δούλεψαν σωστά." Πως γίνεται αυτό, μόνο αυτοί το ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...