Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίδια νοοτροπία, ίδια κοψιά με τον τεράστιο Schumacher έχει ο Verstappen, κάτι που θα φανεί και στα χρόνια που έρχονται, θα τα σαρώσει όλα ακριβώς επειδή είναι βουτηγμένος στην ίδια νοοτροπία του μόνιμου πρωταθλητή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Diinekis21 είπε

Lec αγάπη μου, είσαι τραγικός με το γλυκό σου μυαλουδάκι.

Τι plz plz δώστε μου τη θέση (και podium) μωρέ.

Είχε μείνει 4s πίσω και τον έφτανε ο Nando.

Νταξει ρε συ, μετά από αυτά που τράβηξε σήμερα δικαιολογημένος είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη απογοήτευση το radio του μαξ. Απο την αλλη δεν ξερουμε τι εχει ειπωθει μεταξυ τους. Ειπε το εχω εξηγησει, εμεις δεν ξερουμε τι εννοει.

Ρασελ το αξιζε. Περεζ αν και νιωθω ασχημα για την θεση, ειναι λιγος μετα το μονακο. Του χρονου τον βλεπω να παλευει για 8ες θεσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται να ειναι καλό παιδί ο Max, δεν τον θέλουμε για γαμπρό. Να οδηγάει όπως οδηγάει θέλουμε, και να μην προσπαθεί να σκοτώσει τους υπόλοιπους στην πίστα, γιατι δεν τον αφήνουν να περάσει.

Κατα τα άλλα μπορεί να είναι όσο αρχ..ι θέλει. Τα καλά παιδιά τα κερνάμε κανα καφέ, δε τους δίνουμε τιμόνια.

Απλά μου έκανε έκπληξη, περίμενα οτι σε έναν τοσο υποτακτικό οδηγό όπως ο Perez θα έδινε τουλάχιστον τα κουκουτσια απο το καρπούζι. Τα κατάπιε, και ας τον πιάσει κόψιμο.

Πάμε παρακάτω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stolenweapon είπε

Νταξει ρε συ, μετά από αυτά που τράβηξε σήμερα δικαιολογημένος είναι

Έχω χάσει το gp, δε ξέρω σε τι αναφέρεσαι! 😅

Όπως και να έχει δε νομίζω πως δικαιολογείται τέτοια νοοτροπία σε επίδοξο πρωταθλητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Diinekis21 είπε

Έχω χάσει το gp, δε ξέρω σε τι αναφέρεσαι! 😅

Όπως και να έχει δε νομίζω πως δικαιολογείται τέτοια νοοτροπία σε επίδοξο πρωταθλητή.

Του έριξε μία ο Νορις και τον έστειλε μπαριερα

Μετά από όσα έχει παθει αυτή την χρονιά ότι κι αν πει δικαιολογείται κατ’εμε. Έχει φαει το σαμποταζ της αρκούδας φέτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...