Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

Ο περες με σοφτ ηταν γρηγορος, ο μαξ με το ίδιο λαστιχο τον περναει απο πάνω. Μηπως το M του βερ ηταν ακριβως για να κρατήσει ενα παραπανω S για αυριο? Δεν ξέρω τι παιζει με τις διαθεσιμοτητες ελαστικων οταν εχει σπριντ.

Πριν πατήσει θραύσματα, ο Verstappen "γυρνούσε" ένα δευτερόλεπτο ταχύτερα από τον Perez, δεν είναι, θέλω να πω, θέμα γόμας. Θα δούμε αύριο, λογικά πάνε όλοι για 2 pit-stops.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, flexpick είπε

Ε τωρα με τους haters

Ναι τι ? Είναι αστείο  λόγο του προηγούμενου αγώνα με τα  track limits.
Αλλά καποίοι κάνουν ποστ μόνο για να κράξουν , αλλά  όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται πού λένε και στο χωριό μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δώσουμε και credit στον K-Mag, εξαιρετική εκκίνηση και τους κράτησε πίσω με το τρακτέρ 2 ολόκληρους γύρους σε ένα power track.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dether είπε

Ναι τι ? Είναι αστείο  λόγο του προηγούμενου αγώνα με τα  track limits.
Αλλά καποίοι κάνουν ποστ μόνο για να κράξουν , αλλά  όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται πού λένε και στο χωριό μου.

Α ναι αστειο τι ειμαστε τιποτα haters δοξα τη red bull

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, flexpick είπε

Α ναι αστειο τι ειμαστε τιποτα haters δοξα τη red bull

Το ότι τα παιρνέτε στα σοβα΄ρα είναι δικό σας θέμα , καποίοι απλα βλέπουμε f1 χωρίς οπαδιλίκια και κάνουμε και χαβαλέ ακόμα και με την ομάδα που υποστηρίζουμε. 
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραιο sprint, φανταστικη μαχη με Γιωργη και Μαξ, εξαιρετικη οδηγηση και φυσικα αξιος νικητης σημερα ο Γιωργης.
Πολυ δυνατες οι Μερσεντες, @~mxls~ o φιλος σου ο Τοτο σου στελνει φιλακια!!! :wub:

Σε ο,τι αφορα τα track limits, ας εκαναν καλα τη δουλεια τους οι stewards για να μην διαμαρτυρονται οι οδηγοι.

Αν δε γινει κανα περιεργο αυριο, την εχουν στο τσεπακι τη νικη τα Μερσεντια.

Αλονσο εκανε βλακεια στην ευθεια, αλλα νωριτερα τον ειχε πεταξει εξω αυτος ο πανιβλακας ο Οκον.

ΥΓ. οπως θα ελεγε και ο Ναντο (για τη φωτια στον Οκον): ΚΑΡΜΑ!!!

Επεξ/σία από tommy^
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυριο  θα έχει ωραίο αγωνα αν είναι και οι τρεις ομάδες κοντά.
Νίκη Λουίς μέσα στην Βραζιλία ούτε στημενο να το είχαν , μακάρι να την πάρει γιατί την αξίζει φέτος μία νίκη.

Επεξ/σία από Dether
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

Φήμες λένε ότι την έβαλε ο αλονσο 

 

Η αλήθεια αυτή είναι, γιατί στην κόντρα τους, ο ένας διέλυσε το μονοθέσιο του άλλου, σχεδόν σε όλη την διάρκεια του sprint race υπήρχε ένα τεράστιο άνοιγμα στη δεξιά πλευρά της Alpine του Ocon, που κατά σύμπτωση ο σκηνοθέτης είτε αγνόησε, είτε δεν είδε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...