Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, mandos είπε

Λες και το εχει γραψει καποιος φαν τους Λουις απο το reddit είναι αυτο που ακομα ζει στο 2021. 

Γενικα αυτο που εκαναν τα Βρετανικα μεσα ηταν απαραδεκτο το 21, αλλα οταν εισαι Βρετανος εχεις free pass σε πολλα στην f1

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απολαυστε 
 

 

Τυφλα να εχει η Eurovision 

ωραιο στατιστικο αν ισχυει για τον ισπανο προδοτη στην πιστα του μεξικο. 
Η θεσεις του στο Qualy τα προηγουμενα χρόνια 
2015 - P11
2016 - P10
2017 - P9
2018 - P8
2019 - P7
2021 - P6
2022 - P5
-------------

Στατιστικα λοιπον ο προδοτης θα παρει pole στο μεξικο το 2026
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, liakinen είπε

Έχω αρχίσει να πιστεύω εδώ και λίγο καιρό ότι ο Γιώργης είναι από τα μεγαλύτερα κωλόπαιδα στο Grid. 

εγω απο την αρχη του 22 το πιστευω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, tempes είπε

εγω απο την αρχη του 22 το πιστευω

 

40 λεπτά πριν, liakinen είπε

Έχω αρχίσει να πιστεύω εδώ και λίγο καιρό ότι ο Γιώργης είναι από τα μεγαλύτερα κωλόπαιδα στο Grid. 

Από το 2020 προς 2021 φάνηκε σε κάτι συνεντεύξεις που έδωσε. Πολύ Καλός οδηγός, αλλά όταν μίλησε φάνηκε τι είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, mandos είπε

 

Από το 2020 προς 2021 φάνηκε σε κάτι συνεντεύξεις που έδωσε. Πολύ Καλός οδηγός, αλλά όταν μίλησε φάνηκε τι είναι

Ηταν πιο μετρημένος πριν πιάσει δυνατό μονοθέσιο .Γι αυτό και για μένα άλλαξε η εικόνα το 2022

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Σκληρή αλλά πολύ ωραία απάντηση του Σερ Κλάψα στον Νάντο. 

Χαχαχααχχαχ lol αυτος ο alonso δεν θα αλλαξει ποτε οσο και αν μεγαλωσει. Ρε συ nando να υποθεσω οτι ο max φετος κουραστηκε πολυ για να παρει το πρωταθλημα........ 5 αγωνες πριν το τελος της σεζον και φυσικα φιλε nando φετος ο max δεν ειχε το πιο γρηγορο μονοθεσιο του grid. Ποσο πονο εχει μοιρασει ο ham με τοσα χρονια κυριαρχιας ρε φιλε...

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, ~mxls~ είπε

Έγινε ρε

Κλασικός χάμιλτον με τις ανασφάλειές του...

Επεξ/σία από liakjim
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Χαχαχααχχαχ lol αυτος ο alonso δεν θα αλλαξει ποτε οσο και αν μεγαλωσει. Ρε συ nando να υποθεσω οτι ο max φετος κουραστηκε πολυ για να παρει το πρωταθλημα........ 5 αγωνες πριν το τελος της σεζον και φυσικα φιλε nando φετος ο max δεν ειχε το πιο γρηγορο μονοθεσιο του grid. Ποσο πονο εχει μοιρασει ο ham με τοσα χρονια κυριαρχιας ρε φιλε...

Δεν φταιει ο Μαξ που πετανε χαρταετο οι κλοουν της ferrari. 

Αλλα σιγουρα ειναι ποιο πολυ κυριαρχια mercedes παρα Χαμιλτον αλλα αυτο δεν αναιρει οτι ηταν και ο καλυτερος οδηγος. 

Απλα ρισκαρε τοτε με την mercedes και του βγηκε σε καλο κατι που δεν καταφερε ποτε ο Αlonso με τις μεταγραφες του. 

Μακαρι να μην δουμε ξανα κυριαρχια ομαδας για τοσο χρονια ωστε να μπορεσουν να δειξουν και αλλοι οδηγοι τι αξιζουν και οχι μονο αυτοι που ειναι στις τοπ 2 ομαδες αλλα χλωμο... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, liakinen είπε

Έχω αρχίσει να πιστεύω εδώ και λίγο καιρό ότι ο Γιώργης είναι από τα μεγαλύτερα κωλόπαιδα στο Grid. 

https://youtu.be/1JcApzT9jIM

Απο την στιγμή που του είπε ο Τοτος οτι μπορει να οδηγησει Μερσεντα αρχισε να φερεται λες και ειναι ανωτερος. Λες και ειναι ο Σεννα και ολοι οι αλλοι ειναι Μαζεσπιν. Ειχε αρκετο γελιο που νομιζε οτι αξιζε την pole χθες ενω ηταν…0.3 πισω απο τον Μαξ!
 

58 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Χαχαχααχχαχ lol αυτος ο alonso δεν θα αλλαξει ποτε οσο και αν μεγαλωσει. Ρε συ nando να υποθεσω οτι ο max φετος κουραστηκε πολυ για να παρει το πρωταθλημα........ 5 αγωνες πριν το τελος της σεζον και φυσικα φιλε nando φετος ο max δεν ειχε το πιο γρηγορο μονοθεσιο του grid. Ποσο πονο εχει μοιρασει ο ham με τοσα χρονια κυριαρχιας ρε φιλε...

Ο Αλονσο εχει ακομα πικρα απο το 2007 και φαινεται. Η ζηλια του για τον Χαμ δεν εχει ορια (και το λεω ως φαν του, μου αρεσει πολυ ως οδηγος) και γι’αυτο κανει τετοια σχολια. Ουσιαστικα “ζει” την καριερα των ονειρων του μεσω του Μαξ.

Η απαντηση του Σερ ηταν ολα τα λεφτα. Συνοπτικη αλλα απιστευτα σκληρη. Τα ζηταγε ο Αλονσο με τετοιες δηλωσεις βεβαια.

Επεξ/σία από stolenweapon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Alonso (είμαι φαν του) έχει θέμα με τον Hamilton ο οποίος με την σειρά του έχει θέμα με τον Max. Ακόμα και φέτος ο Hamilton δυσκολεύεται λες και έχει να χέσει βδομάδα να πει ότι ο Max είναι μεγάλος οδηγός αλλά όλο το πάει στην ομάδα (Redbull, Άντριαν) και στα θέματα που έχει η δική του. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, liakinen είπε

Ο Alonso (είμαι φαν του) έχει θέμα με τον Hamilton ο οποίος με την σειρά του έχει θέμα με τον Max. Ακόμα και φέτος ο Hamilton δυσκολεύεται λες και έχει να χέσει βδομάδα να πει ότι ο Max είναι μεγάλος οδηγός αλλά όλο το πάει στην ομάδα (Redbull, Άντριαν) και στα θέματα που έχει η δική του. 

Ο Χαμιλτον εχει πικραθει απο περυσι. Ξερει οτι δεν φταιει ο Μαξ για τα οργια του τελευταιου αγωνα, αλλα εχει κρατημενη κακια προς τον Ολλανδο. Αδικα ναι μεν, αλλα ο ανθρωπος κοντεψε να σπασει το τελευταιο ρεκορ που τον ενοιαζε. 

Γενικα στον πρωταθλητισμο ειναι συχνο φαινομενο αυτο. Αλλο ομως να εχεις θεμα για 2 χρονια, και αλλο για 15. Δεν ειναι ολοι Κιμι (ευτυχώς, γιατί ο Iceman ειναι μοναδικός!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...