Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ASFE είπε

Συγκρινεις περιστατικο more than 10 cars length behind sc και κοψιμο S σε αμυνα, με εισοδο στην πιστα με κλεισιμο στον αντιπαλο.

Ε πως να συγκριθουν αυτα τα 2 περιστατικα? Το ενα θελει μελετη δεδομενων το αλλο ειναι καθαρο. gained advantage leaving the track.

Μια στιγμή, αναφέρεσαι στο περιστατικό του Τσέκο ή στο περιστατικό του Μαξ στην Σιγκαπούρη;

Αν αναφέρεσαι στο περιστατικό του Τσέκο, λάθος μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, ASFE είπε

Αναφερομουν στο Τσεκο που αργησε να βγει η ποινη ενω σημερα βγηκε αμεσως η τιμωρια. Ναι προφανως παρεξηγησες

Λάθος μου! Το έσβησα το μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

191984975_Screenshot_20221009-2202262.png.a81fb48c28944f4198afd486fc068339.png

Το βίντεο της alpine υπονοεί ότι ο mick έρχεται για reserve. 

Ο perez πέρασε 2ος. Η RB έχει τόσο καλό αυτοκίνητο που ακόμα κι ο μεξικανός θα γινόταν πρωταθλητής, που δεν νομίζω ότι το αξίζει. Αν αυτό οφείλεται στην  υπέρβαση του προϋπολογισμού τότε υπάρχει θέμα. Φοβερός ο μαξ βέβαια, δεν αμφιβάλω ότι θα μπορούσε να το πάρει και δίκαια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, liakjim είπε

Εκτός θέματος.

Μαλλον ο φίλος θέλει να δείξει ότι στο MotoGP τρέχουν με χειρότερες συνθήκες και δεν κάνουν τέτοιες ξεφτίλες στην βροχή (υποθέτω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Stergios74 είπε

... perez πέρασε 2ος. Η RB έχει τόσο καλό αυτοκίνητο που ακόμα κι ο μεξικανός θα γινόταν πρωταθλητής... Φοβερός ο μαξ βέβαια, δεν αμφιβάλω ότι θα μπορούσε να το πάρει και δίκαια. 

Ότι το πήρε άδικα; 

1 λεπτό πριν, MrRush είπε

ότι τι;

Ότι μας κοροϊδεύουν ασύστολα.

Extreme συνθήκες και έβαλαν ενδιάμεσα από πρώτο γύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ~mxls~ είπε

Ότι το πήρε άδικα; 

Έκοψες από την ανάρτηση μου  αυτό: Αν αυτό οφείλεται στην  υπέρβαση του προϋπολογισμού τότε υπάρχει θέμα.

Νομίζω είναι σαφές αυτό που λέω. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ακομα και ο Μαξ ειπε οτι δεν ηταν να τρεξουν στην αρχη και οτι οι πισω δεν εβλεπαν τπτ αλλα τι να ξερει και αυτος.
Ο Lecler ειπε οτι το penalty ηταν δικαιο σε αντιθεση με τον binotto  ("I did a mistake and tried to minimize it by trying to go straight.
"I was not aware this was the last lap but the five-second penalty was the right thing to do be honest.")
Το οτι καποιοι συγκρινουν μοτο gp , f1 πριν 10 χρονια   εχετε καταλαβει οτι τα μονοθεσια δεν ειναι το ιδιο πλεον και καθεστε και κραζετε τους οδηγους οτι ειναι παιδακια και δεν ξερουν να οδηγουν υπο βροχη κτλπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ASFE είπε

Μαξαρος απο αλλο πλανητη και σημερα.

 

Παμε να μειωσουμε τον Μαξ δλδ λεγοντας για τους κλοουν της Φερραρι και τα λαστιχα του Λεκ.

 

Κανείς δεν μείωσε τον max..αντιθετος.το εχω πει σε αλλο post,ο μοναδικος που πλησιαζει τον schumi...ωστόσο αυτη ειναι η αληθεια.ναι μεν απο αλλο πλανητη o max αλλα ουτε ο leclerc ειναι από αυτήν την πλανητη.δεν καταλαβαινω γιατι οταν ανεβασουμε τον εναν,πρεπει να κατεβαζουμε τον αλλον....απλα και οι δυο ειναι top

34 λεπτά πριν, Stergios74 είπε

Αν αυτό οφείλεται στην  υπέρβαση του προϋπολογισμού τότε υπάρχει θέμα. Φοβερός ο μαξ βέβαια, δεν αμφιβάλω ότι θα μπορούσε να το πάρει και δίκαια. 

αναμφιβολα.η υπέρβαση του προϋπολογισμού ειναι λιγο πολυ σαν ενας αθλητης που παιρνει ντόπινγκ

Επεξ/σία από eri77
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...