Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Perez για το συμβάν που ήταν να εξεταστεί, δέχτηκε ποινή 5 δευτερολέπτων, 2 βαθμούς ποινής στο αντίστοιχο σύστημα βαθμών και 1 επίπληξη. Επίσημα είναι ο νικητής στη Σιγκαπούρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

solid drive δεν λες τιποτα

 

Ευτυχώς που δεν είμαι φαν της Φερραρι γιατί με τέτοιες δηλώσεις θα έριχνα μπινελικια..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

solid drive δεν λες τιποτα

Άλλη μια φορά στο "δούλεμα".

2 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Ευτυχώς που δεν είμαι φαν της Φερραρι γιατί με τέτοιες δηλώσεις θα έριχνα μπινελικια..

 

Έχουμε "ανοσία" πια. Τα μπινελίκια τα ρίξαμε πριν το διάλειμμα του καλοκαιριού. Βασικά, ίσως να προτιμούσαμε που "παλεύαμε" για την 4-6 θέση κάθε φορά. Δεν ελπίζαμε για τπτ παραπάνω και "κοιμόμασταν" ήσυχοι. :wacko:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Ευτυχώς που δεν είμαι φαν της Φερραρι γιατί με τέτοιες δηλώσεις θα έριχνα μπινελικια..

 

Ακόμα θυμάμαι τι μπινελίκια έριχνα αφού η Φερράρι ανέβασε αυτό το ακατέργαστο διαμάντι:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, volleyball είπε

Ο Perez για το συμβάν που ήταν να εξεταστεί, δέχτηκε ποινή 5 δευτερολέπτων, 2 βαθμούς ποινής στο αντίστοιχο σύστημα βαθμών και 1 επίπληξη. Επίσημα είναι ο νικητής στη Σιγκαπούρη.

Έχει το δικαίωμα η Ferrari να κάνει έφεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, stolenweapon είπε

F1TV μέχρι να παγώσει η κόλαση!

Ακριβούτσικο, αλλά το commentary των Palmer, Collins, Buxton (που ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ ΑΠΟ F1!!) αξίζει φουλ, σε σχέση με τους αστοιχείωτους της ΕΡΤ.

Αυτοι ειναι που ουρλιαζουν σαν τρελοι οπως κανουν στο ποδοσφαιρο; Μου αρεσει στην ΕΡΤ που ειναι ψυχραιμοι και δεν κανουν σαν τον Τακη του Ολυμπιακου.

Επεξ/σία από safridia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, safridia είπε

Αυτοι ειναι που ουρλιαζουν σαν τρελοι οπως κανουν στο ποδοσφαιρο; Μου αρεσει στην ΕΡΤ που ειναι ψυχραιμοι και δεν κανουν σαν τον Τακη του Ολυμπιακου.

Aυτοί που ουρλιάζουν σαν τρελοί είναι του Sky Sports / ESPN / International Feed στο F1, δες την εκκίνηση στο 2:42 και το final lap 10:46.

Oι άλλοι εκφωνητές που ανέφερε ο @stolenweapon στο live feed του F1, νομίζω είναι αυτοί που ακούγονται στο 4:05 και στο 9:16

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, safridia είπε

Αυτοι ειναι που ουρλιαζουν σαν τρελοι οπως κανουν στο ποδοσφαιρο; Μου αρεσει στην ΕΡΤ που ειναι ψυχραιμοι και δεν κανουν σαν τον Τακη του Ολυμπιακου.

αν είναι να ακούω σχολιασμό του αγώνα λες και έχω πάρει Lexotanil, χίλιες φορές καλύτερα τα ουρλιαχτά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά στο τέλος του Λεκλέ από τον Πέρ πού οφειλόταν;

Στα λάστιχα του Λεκλέ; σε κάποια αλλαγή ρυθμίσεων του Περ;

Από εκεί που ήταν να τον περάσει έχανε πάρα πολύ στο γύρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για άλλη μία φορά εμετός η FIA. Για το ίδιο συμβάν δεν μπορεί να έχει τρεις διαφορετικές ποινές. Ο Giovinazzi είχε πάρει 10 δευτερόλεπτα και ο vettel drive through. Από εκεί και πέρα ο Perez τήν άξιζε τήν νίκη αλλά δυστυχώς η FIA τα έκανε μαντάρα. Να δούμε τι θα πούνε τήν Τετάρτη 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, bilham είπε

Η διαφορά στο τέλος του Λεκλέ από τον Πέρ πού οφειλόταν;

Στα λάστιχα του Λεκλέ; σε κάποια αλλαγή ρυθμίσεων του Περ;

Από εκεί που ήταν να τον περάσει έχανε πάρα πολύ στο γύρο...

Overheating στα εμπρός λάστιχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...