Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Macosj είπε

Μια χαρά είναι η πίστα. Αυτο είναι το ποτάμι? 

Φίλε μου, δεν ξέρω, είμαι σε έναν καναπέ, κάτι εκατοντάδες χιλιόμετρα μακριά και υπάρχουν εκεί άνθρωποι καταρτισμένοι, με δεδομένα, οι οποίοι πληρώνονται για να παίρνουν τις αποφάσεις αυτές. Οπότε, σκάω και εμπιστεύομαι την άποψή τους. 

Επεξ/σία από liakjim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GoMaR είπε

Εγω δεν εκανα τπτ. Ειμαι σπιτι και απλα γελαω :P

 

Καταστροφή για τη FIA αμα δε γινει ο αγώνας. Που θα βρεί λεφτά για ΤΟΣΑ F1 TV Basic να ξεπληρώσει τον κόσμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε σίγουρα για "κομμένο" αγώνα, όπως γράψαμε και νωρίτερα.

Ο τοπικός νόμος απαγορεύει διεξαγωγή αγώνων μετά τις 22:00.

Τουλάχιστον ας δούμε τον μισό, έστω, αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μόλις τώρα, liakjim είπε

Φίλε μου, δεν ξέρω, είμαι σε έναν καναπέ, κάτι εκατοντάδες χιλιόμετρα μακριά και υπάρχουν εκεί άνθρωποι καταρτισμένοι, με δεδομένα, οι οποίοι πληρώνονται για να παίρνουν τις αποφάσεις αυτές. Οπότε, σκάω και εμπιστεύομαι την άποψή τους. 


Ακριβως.
Οπως και στο Spa, μπορει απο την τηλεοραση να φαινοταν "γαμω βροχη σουπερ" αλλα μονο απο κοντα καταλαβαινες τις πραγματικες συνθηκες του καιρου.
Οσο και τραγικο να ηταν σαν γεγονος(που δεν εγινε αγωνας), το ελεγα και τοτε.Αντικειμενικα  ΔΕΝ ηταν συνθηκες για να τρεξουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

"Conditions are ok" λέει το τρίο στο SkySports και ότι θέλουν οι οδηγοί να ξεκινήσουν.

Όχι δεν ξέρει ο masosj. Η πίστα φαίνεται εντάξει, άρα μπορούν να ξεκινήσουν. Σε λίγο θα αναβάλουν άλλες 2 ώρες μέχρι να ρίξουν κουβέρτες για να στεγνώσει. Δεν ξέρω γιατί πήρε αναβολή μια ώρα, αντί για 5-10 λεπτά 

Επεξ/σία από Macosj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι εγινε, εχουμε παλι τα ιδια;
Εβρεξε και εδωσαν αναβολη για να μην βραχουν τα καλσον των οδηγων μεσα στο κοκπιτ;;;

Ας γεμισουν την πιστα με αφυγραντηρες για να πεσει και η υγρασια γιατι κατσαρωνει το μαλλι του Σανθη! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...