Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Πηγή: STRATEGY GUIDE: What are the possible race strategies for the 2022 Singapore Grand Prix?

Ο Γιωργάκης θα ξεκινήσει από το pitlane: Russell set to start from pit lane in Singapore after taking on new power unit elements

Και συγκριτικό των τελευταίων γύρων, των Leclerc & Max: WATCH: Leclerc and Verstappen’s final Singapore qualifying laps compared

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα.

Φρονω λόγω δύσκολου χειμώνα μπροστά μας, καλό είναι όλοι να περιορίσουμε τις δαπάνες μας. Δεν χωράνε έξοδα πάνω από το μπάτζετ. Να είμαστε μετρημένοι, να μην προκαλούμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ~mxls~ είπε

Παιδιά καλησπέρα.

Φρονω λόγω δύσκολου χειμώνα μπροστά μας, καλό είναι όλοι να περιορίσουμε τις δαπάνες μας. Δεν χωράνε έξοδα πάνω από το μπάτζετ. Να είμαστε μετρημένοι, να μην προκαλούμε. 

Προφανώς σε Toto, Horner, Binotto κτλπ το λες. Ή έχασα κάτι; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, specre είπε

Προφανώς σε Toto, Horner, Binotto κτλπ το λες. Ή έχασα κάτι; :P

οι χέιτερς μας κατηγορούν για έξοδα πάνω απ'το όριο και κάτι τέτοια κουλά, κάτι πρώην πασόκοι ξέρω γω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Μπορεί να είναι εικόνα αυτοκίνητο και κείμενο που λέει "SInGAPORE AIRLINES Q3 1:05 LEC 1:49,412 ALO +1.325 HAM +1.607 VERSTAPPEN PER 2.335 +2.822 SINGAPORE AIRLINES SAI NOR MAG 9 10 758 TSU GAS 054 Leclerc is on pole. What will happen to him at the race? The Master BlanM ruins his race Smashes the car into the wall B: Something dies in the car 10.993 D: Other unlucky situation"

θα παρω την επιλογη Ε. Δεν θα αρχισει ο αγωνας ποτε.

13 λεπτά πριν, ~mxls~ είπε

οι χέιτερς μας κατηγορούν για έξοδα πάνω απ'το όριο και κάτι τέτοια κουλά, κάτι πρώην πασόκοι ξέρω γω

Οι Πασοκοι πασοκοι θα ειχαν ξοδεψει και τα λεφτα των αλλων ομαδων. Οχι μονο τα δικα σας ... :P

Επεξ/σία από ghostrider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν είπαν ότι η εκκίνηση δεν θα γίνει στης 15... Σε 20 λεπτά περίπου είπαν ότι θα πάρουν μία απόφαση για το πότε θα γίνει η εκκίνηση.. Δεν νομίζω να ξανά γίνει αυτό που έγινε Spa. Φάγανε πολύ κράξιμο τότε και θα κάνουν τα πάντα για να το αποφύγουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Έχουν ήδη δημιουργηθεί "ποταμάκια" μέσα στην πίστα και η νύχτα με τους προβολείς κάνει την ορατότητα πολύ δύσκολη, υπάρχει και όριο μέχρι το πότε μπορεί να αναβληθεί η εκκίνηση, λόγω και της νύχτας (νομίζω ο κανονισμός λέει ότι μπορούν να τρέχουν εντός πίστας μέχρι και τις 22:00 τοπική), οπότε δύσκολα τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Gulik είπε

'Έχουν ήδη δημιουργηθεί "ποταμάκια" μέσα στην πίστα και η νύχτα με τους προβολείς κάνει την ορατότητα πολύ δύσκολη, υπάρχει και όριο μέχρι το πότε μπορεί να αναβληθεί η εκκίνηση, λόγω και της νύχτας (νομίζω ο κανονισμός λέει ότι μπορούν να τρέχουν εντός πίστας μέχρι και τις 22:00 τοπική), οπότε δύσκολα τα πράγματα.

ακομα και να τρεξουν το νεφος που θα σηκωνουν δεν εχει να παει πουθενα. σε συνδυασμο με το φωτισμο η ορατοτητα θα ειναι μηδενικη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, eri77 είπε

Προς το παρόν είπαν ότι η εκκίνηση δεν θα γίνει στης 15... Σε 20 λεπτά περίπου είπαν ότι θα πάρουν μία απόφαση για το πότε θα γίνει η εκκίνηση.. Δεν νομίζω να ξανά γίνει αυτό που έγινε Spa. Φάγανε πολύ κράξιμο τότε και θα κάνουν τα πάντα για να το αποφύγουν 

Α καλά πάλι τα ίδια? Ας τρέξουν και ας πάνε με 100 km/h. Τέτοιοι αγώνες έπρεπε να γίνονται. Τώρα ο τελευταίος μπορεί να βγει πρώτος. Αν είχε καλό καιρό, σε τέτοια πίστα δεν θα υπήρχαν προσπεράσματα 

Επεξ/σία από Macosj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...