Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, MrRush είπε

Post race interview https://streamable.com/0l5050

 

αρα επιβεβαιωθηκε αυτο με τα καυσιμα που ειπαν απο την αρχη... Χοντρη χαζομαρα θα πω εγω...Πως δεν το ειδαν να ερχεται? Δεν μας εχει συνηθισει η RB σε τετοια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

"L.H.: Inaccurate self scrutineer form"

Για κάνα σκουλαρίκι θα τον φώναξαν πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα δεν καταλαβαινουν οτι ξεφτυλιζονται με τετοιες συμπεριφορες? 25k σε εναν ανθρωπο που βγαζει ποιος ξερεις ποσα εκατομμυρια τον χρονο ασχετως των εσοδων του σαν οδηγος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Εγω αυτο που δε καταλαβαινω ειναι πρωτον αφου η FIA θεωρει τα κοσμηματα κινδυνο ασφαλειας κ αφου ο οδηγος δε συμμορφωνεται αντι να μοιραζει αστεια κ ανουσια προστιμα ας κανει ban τον οδηγο απ τον αγωνα για να μπαινουν σε μια σειρα..δηλαδη αφου μεσα στους κανονες ασφαλειας ειναι τα κοσμηματα τοτε μεθαυριο καποιος ας παει να τρεξει χωρις παπουτσια..θα του πουν οκ 25.000 προστιμο κ τρεξε;

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως στο post quali check εδωσε δειγμα και ηταν εντος προδιαγραφων

Αν ολοκληρωνε το γυρο θα επρπε να κανει και ενα ακομα γυρο μεχρι να επιστρεψει στα pit και εκει ισως πλεον να μην επαρκουσαν τα καυσιμα για να δωσει δειγμα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

χαχαχαχα δεν καταλαβαινουν οτι ξεφτυλιζονται με τετοιες συμπεριφορες? 25k σε εναν ανθρωπο που βγαζει ποιος ξερεις ποσα εκατομμυρια τον χρονο ασχετως των εσοδων του σαν οδηγος. 

Στην ομάδα είναι το πρόστιμο! :P

'Εφερε χαρτί από γιατρό στη δασκάλα FIA ο Ham πως του δημιουργεί πρόβλημα άμα το βγάζει.

Αλλά η μαμά Merc δε το δήλωσε στη δασκάλα FIA να το ξέρει, οπότε της έριξε ένα προστιμάκι να πάρουν κάνα σάντουιτς τα παιδιά οι αγωνοδίκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GoMaR είπε

Εγω δε καταλαβαινω γιατι και ο λεκλερ αφησε τον γυρο του. Ηταν παντου πρασινος.
Του εφυγε στο 3ο sector η δεν ειχε και αυτος καυσιμο ;

Και εγώ το ίδιο λέω!

Μάλλον λόγω καυσίμων, το 3ο sector του ήταν πολύ καλό (νομίζω είχε και purple minisector μέχρι την 21).

Btw, ο Λεκλερκ στο 2ο sector ήταν 0.6s πιο αργός από τον Χαμ, αλλά στο 3ο sector ήταν κοντά 7 δέκατα ταχύτερος!

Οπότε ο Μαξ ακόμα και αν τελείωνε τον γύρο αμφιβάλλω ότι θα έπαιρνε pole, ιδίως αφού είχε και ένα μεγάλο γλίστρημα κάτω από το grandstand στο S3 που του κόστισε περίπου 2 δέκατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...