Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Χμμμμ δηλαδη μαθηματικα μπορει να το παρει το πρωταθλημα ο max στην σιγκαπουρη. Μαλιστααα, τι εκστασιακη μοναδικη σεζον και φετος με τα νεα μονοθεσια😂

Δεν φταίει κανένας που η Ferrari τα έκανε θάλασσα. Θα μπορούσε άνετα να είναι close fight αλλά Ferrari shit the bed

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Μαλιστααα, τι εκστασιακη μοναδικη σεζον και φετος με τα νεα μονοθεσια😂

μα δεν έχουν σχέση τα νέα μονοθέσια, άμα είναι κουλοί στις ομάδες με τις στρατηγικές κ τα DNF πχ..

 

μια χαρά βοηθάει το νέο design να ακολουθήσουν  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MrRush είπε

Δεν φταίει κανένας που η Ferrari τα έκανε θάλασσα. Θα μπορούσε άνετα να είναι close fight αλλά Ferrari shit the bed

Δεν έχει έρθει ο καιρός της ακόμα!

Δώστης λίγα χρόνια ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αυτό πέρσι ο μασι αποφάσισε να ξεκινήσει ο αγώνας για έναν γύρο. Να τερματίσει πίσω από το SC είναι πολύ βαρετό, πόσο μάλλον στο τελευταίο αγώνα και με τον νικητή που τα παίρνει όλα. Εδώ κάνετε έτσι για έναν αδιάφορο αγώνα, που αντικειμενικά ο λεκλερκ ακόμα και επανακιννηση να γινόταν δεν είχε και πολλές πιθανότητες 

Επεξ/σία από Macosj
  • Like 1
  • Thanks 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Diinekis21 είπε

Δεν έχει έρθει ο καιρός της ακόμα!

Δώστης λίγα χρόνια ακόμα...

Χαίρομαι που δεν είμαι Ferrari fan γιατί έχουν μείνει λίγα μαλλιά ακόμα στο κεφάλι μου, δε θέλω να τα χάσω και αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, MrRush είπε

Δεν φταίει κανένας που η Ferrari τα έκανε θάλασσα. Θα μπορούσε άνετα να είναι close fight αλλά Ferrari shit the bed

Μα ο Μπινοττος είπε ότι δεν τους νοιάζει το πρωτάθλημα! :D 
 

Ο Λεκ θα μπορούσε να κάνει προσπέραση στην ευθεία με το slipstream, όπως έκανε πέρυσι ο Νόρρις στην επανεκκίνηση.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stolenweapon είπε

Μα ο Μπινοττος είπε ότι δεν τους νοιάζει το πρωτάθλημα! :D 

Ο Μπινότος τι να πει; Να πει ότι είναι άχρηστοι; Θα τους φάνε το λαρύγγι οι Tifosi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, MrRush είπε

Χαίρομαι που δεν είμαι Ferrari fan γιατί έχουν μείνει λίγα μαλλιά ακόμα στο κεφάλι μου, δε θέλω να τα χάσω και αυτά.

Εγώ που είμαι, κρατιέμαι... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Gulik είπε

Τελικά δεν βγήκε κόκκινη σημαία επειδή πήραν απόφαση για SC λόγω του ότι ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ότι η McLaren ήταν "κολλημένη" με ταχύτητα στο κιβώτιο.

Αντιδράσεις πιο αργές και από replay. Είχαν χρόνο να αποφασίσουν να μπει μέσα το SC ή να βγει Red Flag μόλις κατάλαβαν ότι αυτό γίνεται. Μετά μέχρι και standing start θα μπορούσε να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...