Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

50 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Μπα.... Ο Ναντο όταν βλέπει Μαξ γίνεται...  Οκον σε άμυνα, όταν βλέπει Σερ γίνεται Τσεκο ...

Παίζει να πατήσει και φρένο για να μας δείξει ποσο εύκολα τον περνάει ο Max, ενώ ο κοτσίδας ζορίζεται και δε μπορεί. Για κάτι τέτοιες μικρές στιγμές που μπορεί να κράξει τον χάμιλτον συνεχίζει να τρέχει είμαι σίγουρος. Πραγματικά τέτοιο σπάσιμο με άλλον δεν έχω ξαναδεί σε αθλητές, τουλάχιστον όσο θυμάμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Gulik είπε

Πρωτοφανή σκηνικά στις εξέδρες της Monza, θυμωμένοι οπαδοί της Ferrari απειλούν να ΔΕΙΡΟΥΝ οπαδούς της Red Bull και του Max Verstappen.

 

TΡΑ-ΓΙ-ΚΟ. Δυστυχώς δε φαίνεται να στρώνει σύντομα αυτό το θέμα, πολύ φοβάμαι, οτι θα φτάσουμε σε σημείο να έχουμε επεισόδια στο τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Gulik είπε

Πρωτοφανή σκηνικά στις εξέδρες της Monza, θυμωμένοι οπαδοί της Ferrari απειλούν να ΔΕΙΡΟΥΝ οπαδούς της Red Bull και του Max Verstappen.

 

δεν ακουγεται πουθενα καμια απειλει.χθες o max πηρε πολλα χειροκροτηματα απο τους οπαδους ferrari

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, eri77 είπε

δεν ακουγεται πουθενα καμια απειλει.χθες o max πηρε πολλα χειροκροτηματα απο τους οπαδους ferrari

 

Γλυκάκι ήθελαν να τους τρατάρουν, δηλαδή, για το "καλώς ήλθατε". Κατάλαβα.

Επεξ/σία από Gulik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που βλέπω είναι έναν καμένο μπροστά που έχει περάσει στην ζώνη του λυκόφως με αυτά που έχει πιεί και έναν από πίσω του να τον κουμαντάρει λίγο. Οι υπόλοιποι Ιταλοί απλά βλέπουν τους μαλ@κες 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Gulik είπε

Πρωτοφανή σκηνικά στις εξέδρες της Monza, θυμωμένοι οπαδοί της Ferrari απειλούν να ΔΕΙΡΟΥΝ οπαδούς της Red Bull και του Max Verstappen.

 

Αν ειναι δυνατον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Soft οι δύο πρώτοι,  για να δουμε πως θα τη βγάλει η Soft, Φαίνεται η πιο γρήγορη επιλογή γιατι μετά θα αλλάξουν σε medium, αλλα δεν ξέρω πόσους γύρους θα βγάλει με καλό Performace η Soft. Η Mclaren απο πίσω έχει βάλει M και στους δύο, γιατι πολύ απλά πάμε για νικη και ψάχνουμε σιγουριά.

Ποσα δίνει το στοίχημα για De vries έξω στην πρώτη στροφή;

ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΡΜΑΔΑ; ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΛΕΩ

Σας άρεσε το κόλπο με τον Norris? Τον αφήσαμε πίσω να παίζει άμυνα να φύγει μπροστά ο Ρικιαρντο 😏

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...