Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, basilis_k6 είπε

εχουμε το starting grid?

δεν μπορω να βγαλω ακρη με τις πραξεις τωρα...

ο βερ 7ος υποθετω

Κάτι λένε οτι μπορεί να ξεκινήσει τέταρτος, αλλα δεν μπορώ να καταλάβω που βασίζεται αυτή η απόφαση. Δεν έχουν βγει τα οριστικά ακομα βεβαια.

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ 3-4 ΤΗΣ MCLAREN, ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ.

Y.Γ, εδώ το διάβασα https://racingnews365.com/uncertainty-over-where-verstappen-will-start-italian-gp-after-penalty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

4.Daniel Ricciardo

θα ειναι το πιο γρηγορο 4->10 που εχουμε δει ποτε.

Για τον περσινό νικητη δε θα ξαναμιλήσεις έτσι, ΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΝΙΚΗΤΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

Για τον περσινό νικητη δε θα ξαναμιλήσεις έτσι, ΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΝΙΚΗΤΗ

εγω φταιω που στις μαχες μονο λευκη πετσετα σε ξυλαρακι δεν σηκωνει μεσα απο το κοκπιτ. ακομα και τις πρασινες σημαιες μπλε τις βλεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δινω συγχαρητήρια στη Ferrari. ανεβάζει τον πήχη ψηλά στη μοναδική πίστα που είναι μαθηματικά βέβαιο ότι αν τα θαλασσώσουν (πράγμα πολύ πιθανό) δεν θα τους σώσει ούτε ένα σώμα στρατού. 

Τους αρέσει να ζουν επικίνδυνα και μπράβο τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, specre είπε

Καλά λένε ότι το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι:

Binotto responds to Ferrari chairman's comments that he expects Scuderia title ‘before 2026’

John Elkann:

“Our first goal was to be competitive. If you are not, then you have nowhere to go, whereas you can always work on reliability,” replied the chairman. “That’s why I believe that before 2026 Ferrari will once again win the constructors’ and drivers’ titles, with Charles Leclerc in pole position. We are lucky to have two great drivers, probably the strongest pairing in Formula 1.”

https://www.formula1.com/en/latest/article.binotto-responds-to-ferrari-chairmans-comments-that-scuderia-can-win-title.46DmB42UoKPUWBSEI0d5cD.html

Πάμε πάλι:

hope.jpg.ba123781ed0e280dc13b61095ef91c40.jpg

Εγώ λέω πως μέχρι το 2040 θα έχει πάρει κάτι.

Όταν πλησιάζει το 40 θα πω βολικά για το 50... 😇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stolenweapon είπε

ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ ΕΚΛΕΡ!

Αύριο περίπατος Φερστάπεν. Τουλάχιστον χαρήκαμε λίγο σήμερα

εγω λεω να δωσουν την νικη στην φοραδα ανευ αγωνα να χαρει το χειλακι των ιταλων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, AtiX είπε

Θαύμα… Θαύμα…

1996978939_Formula12022-712--Insomnia_gr.png.3f7f3ebdcaaa495aebadde51e08d3664.png

με το ρυθμο που παιρνουν ποινες οι αλλοι συντομα θα τον δουμε να εχει την Pole. GOAT indeed

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, papp0us είπε

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ 3-4 ΤΗΣ MCLAREN, ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ.

αστους να λενε... συμφωνα με ασφαλεις πληροφορίες θα φανε ποινη για αλλαγη τροπου αναπνοης και ο εκλερακης και ο γιωργος ωστε η πορτοκαλι αρμαδα να μην εχει κανενα εμποδιο μπροστα της στο δρομο προς τη νικη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Max λογικά στην εκκίνηση θα είναι εξαιρετικά προσεκτικός με τον Alonso κοντά του. 

Κάτι μου λέει ότι η Ferrari θα έχει μεγάλο θέμα με τα ελαστικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...