Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

RB και Max πραγματικα σε αλλο επιπεδο!
 

41 λεπτά πριν, haHa είπε

Ωραιος ο Λεκλερκ!
Οι γυροι του Μαξ και του Sainz ηταν με used μαλακά, κοινως Μαξ/RB ειναι σε αλλο επιπεδο παρολο που ο Lec εκανε fastest lap στο Q2.

 

Επεξ/σία από haHa
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνετα νικητές και αύριο τα ρβ. Απ' όπου και αν ξεκινήσει ο φερσταπεν, στους 10 γύρους θα εχει φτάσει ποντιουμ 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν κάνει "κανονικό" Qualifying γύρο ο Verstappen θα ρίξει ένα δευτερόλεπτο στον δεύτερο, σήμερα. Απών τελειώς ο Περεζ μέχρι τώρα, δεν ξέρω γιατι τέτοια κάθετη πτώση απο τα μέσα του πρώτου γύρου και μετά, αλλα πάει χαμένο το αυτοκίνητο που οδηγάει πλέον, εκτός αν πράγματι οι αλλαγές που έγιναν στις αναβαθμίσεις δεν τον βολεύουν.

Ρε Ρίκι, ρε αγόρι μου. Τι να πώ. Καλά που φεύγεις μπας και βρείς και εσυ την υγειά σου και εμείς.

Προδότη, καλά πηγε ο τελευταιος γύρος ρε :devil:

Επεξ/σία από papp0us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, GeorgeHellas είπε

Άνετα νικητές και αύριο τα ρβ. Απ' όπου και αν ξεκινήσει ο φερσταπεν, στους 10 γύρους θα εχει φτάσει ποντιουμ 

προβλέπεται ρεσιταλ προσπερασεων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν γίνει κάποιο μακελειό στην εκκίνηση, γιατί μου φαίνεται νίκη Μαξ αύριο; Βέβαια έχει σημασία και η όποια φθορά των ελαστικών στον αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως κατάφερε ο περεζ και έμεινε πίσω από τον σαινζ μετα τον γύρο που έκανε ο Ισπανός ουτε ο ίδιος πρέπει να το ξέρει.

Δεν να δικαιολογηθουν αυτές οι επιδόσεις με το αμαξι που έχει ειδικά φέτος η rb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...