Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, sattack είπε

Ευτυχώς που Ferrari και RB έχασαν τα πατώματα που τις εκαναν πυραύλους. 

εχουμε ακομα μεχρι το qualify και κυριως το race που μεχρι τωρα η merc εδειχνε καλυτερα δειγματα απο οτι στο qualify.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η redbull έκανε διαστημόπλοια; Φαίνεται τρομακτικά μπροστά στον 1 γύρο... Φαίνεται ότι ο Μαξ θα κάνει περίπατο για την pole, αν το πάει μέχρι τέλους το qualifying...

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GoMaR είπε

Ο χαμιλτον κανει τους Ελληνες τραπερ να φαινονται φυσιολογικοι 🤣

αν ειχαν τα λεφτα του ναι, αλλα σε αντιστοιχια με το ανεκδοτο ειναι απλά σουργελα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Πολύ κακός ο εκλερακης ως τώρα...

FP είναι, ένα μικρό λάθος έκανε. Λες και ο Max δεν έχει τρακάρει πολλές φορές στα FP (μέχρι και πέρυσι στην ίδια πίστα), δοκιμάζει απλώς τα όρια.

Σε αλλα λογια, η RBR φαίνεται ανίκητη.

Εντωμεταξυ στο Sky έλεγαν ότι ο Leclerc είναι αναξιόπιστος και δεν κάνει για κορυφαία ομάδα…

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, stolenweapon είπε

FP είναι, ένα μικρό λάθος έκανε. Λες και ο Max δεν έχει τρακάρει πολλές φορές στα FP (μέχρι και πέρυσι στην ίδια πίστα), δοκιμάζει απλώς τα όρια.

Σε αλλα λογια, η RBR φαίνεται ανίκητη.

Εντωμεταξυ στο Sky έλεγαν ότι ο Leclerc είναι αναξιόπιστος και δεν κάνει για κορυφαία ομάδα…

Δεν λέω για το λάθος. Είναι πολύ πίσω και από τον Σαινθ ως τώρα... Να δούμε στα χρονομετρημένα...η Φεράρι φαίνεται ξεκάθαρα πίσω από redbull στον ένα γύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GoMaR είπε

Ο λεκ δεν υπαρχει λογος να πιεσει για χρονο. Αφου ξεκιναει απο τις πισω θεσεις.

Και ο Μαξ από πίσω ξεκινάει αλλά πετάει. Δεν νομίζω ότι δεν πιέζει ο εκλερακης, νομίζω ότι δεν είναι γρήγορος ούτε σε σχέση με τον Σαινθ σε αυτό το gran Prix.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Και ο Μαξ από πίσω ξεκινάει αλλά πετάει. Δεν νομίζω ότι δεν πιέζει ο εκλερακης, νομίζω ότι δεν είναι γρήγορος ούτε σε σχέση με τον Σαινθ σε αυτό το gran Prix.

Μα χθες μπροστά ήταν απο τον Σαινθ, και στον γύρο που το εστειλε μπαριέρες πήγαινε για purple sector. Ο Μαξ δεν ξερω γιατί πιέζει τόσο, μπορεί και να μην πιέζει και απλώς η RB να είναι τόσο γρήγορη. Δεν ξέρουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...