Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Macosj είπε

Αυτό με το κλάψα μόνο στο ελλαντα πρέπει να υπάρχει. Δεν δούλευε το μονοθέσιο, τι θέλατε να λέει στους μηχανικούς

οχι Χριστοπαναγιες ισως? 

Τι να πουνε και οι οδηγοι της Ferrari δηλαδη?

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

οχι Χριστοπαναγιες ισως? 

Τι να πουνε και οι οδηγοι της Ferrari δηλαδη?

Τι Χριστοπαναγίες ρε συ, δεν τους είπε ότι είστε ανίκανοι και μου δώσατε σκατά αμάξι αλλά έβριζε το αμάξι και την κατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Lewis ειχε προβλημα και δεν εκανε αλλη προσπαθεια αλα Perez?

Μόλις τώρα, MrRush είπε

Τι Χριστοπαναγίες ρε συ, δεν τους είπε ότι είστε ανίκανοι και μου δώσατε σκατά αμάξι αλλά έβριζε το αμάξι και την κατάσταση

σαμπως το ξερουμε? Μπιπ ακουγαμε...Καποια στιγμη ομως νομιζω ειπε κατι σε φαση πειτε μου τι σκατα να κανω να το φτιαξω με ευθυνη προς αυτους. Ετσι το καταλαβα τουλαχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

 

Τι να πουνε και οι οδηγοι της Ferrari δηλαδη?

Στο προηγούμενο αγώνα, όταν βγήκε ο λεκλερκ δεν αντέδρασε στον ασύρματο? Μέχρι και το γκάζι τον πείραξε, λες και αν είχε όπισθεν θα έσωζε τον αγώνα. Αυτό το κλάψα, κλαψια κτλ έχει καταντήσει σπαστικό. Μομο σε ελληνικά σχόλια το βλέπω αυτό. Λες και ο οδηγός το λέει σε εσένα, αυτός το λέει στους μηχανικούς και η FIA για λόγους τηλεθέασης το βγάζει σε εμάς 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να έχει ο Μαξ έδειχνε να είχε την ταχύτητα, στο Q2 είχε 1:17:700, στο Q3 σίγουρα είχε 3-4 δέκατα να δώσει και μάλλον θα έπαιρνε πολ. Το περίεργο είναι πως η φεραρι κατάφερε να το χάσει 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

ο Lewis ειχε προβλημα και δεν εκανε αλλη προσπαθεια αλα Perez?

σαμπως το ξερουμε? Μπιπ ακουγαμε...Καποια στιγμη ομως νομιζω ειπε κατι σε φαση πειτε μου τι σκατα να κανω να το φτιαξω με ευθυνη προς αυτους. Ετσι το καταλαβα τουλαχιστον

Το έχω βάλει το F1TV στην κάμερα του Max, είπε "Nothing works" και μετά "No for fuck's sake, fuck" και μετά "No information, nothing?" και του είπε ο Horner πως δε μπορούμε να σου πούμε κάτι άλλο από το ραδιόφωνο, αυτό είναι τώρα.

Πολύ dramatic ήταν το team radio που έκαναν broadcast, βάλανε μπιπ παντού και το κάνανε πιο σοβαρό από ότι ήταν.

Επεξ/σία από MrRush
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Macosj είπε

Αυτό το κλάψα, κλαψια κτλ έχει καταντήσει σπαστικό. Μομο σε ελληνικά σχόλια το βλέπω αυτό. Λες και ο οδηγός το λέει σε εσένα, αυτός το λέει στους μηχανικούς και η FIA για λόγους τηλεθέασης το βγάζει σε εμάς 

ειναι δεν ειναι εχει ξεκινησει εδω και μια 8ετια και συμβαινει...το καναν Mainstream οι αντι-hamilικοι και τωρα το λενε ολοι...

Επισης εχει διαφορα το να πεις παλι κολλησε το γκαζι το κερατο μου και να βγαλεις μια κραυγη  ή να πεις τα ελαστικα ειναι χαλια βαλτε με μεσα, το αμαξι δεν παει καλα κτλπ και ειναι αλλο να ακους απλα μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ...Προφανως το κανουν για τηλεθεαση και προφανως πετυχαινει.

Και δεν μπορω να πιστεψω οτι μονο εμεις ψαρωνουμε αλλιως δεν θα το συνεχιζαν!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότατα να πάει για νίκη αύριο ο Russell. Πύραυλος η Mercedes στα χέρια του.

Ίσως και να γίνει το ταχύτερο μονοθέσιο στο grid, μετά τις "καλοκαιρινές διακοπές".

Χάσανε το 1-2 για την αυριανή εκκίνηση επειδή είχε πρόβλημα το DRS του Hamilton.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Gulik είπε

Πιθανότατα να πάει για νίκη αύριο ο Russell. Πύραυλος η Mercedes στα χέρια του.

 

πολυ χοντρο αν γινει...δεν το πιστευω. Αλλ εχει σιγουρα βλεψεις για βαθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αλεξανδρος A.92 είπε

Επισης εχει διαφορα το να πεις παλι κολλησε το γκαζι το κερατο μου και να βγαλεις μια κραυγη  ή να πεις τα ελαστικα ειναι χαλια βαλτε με μεσα, το αμαξι δεν παει καλα κτλπ και ειναι αλλο να ακους απλα μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ...Προφανως το κανουν για τηλεθεαση και προφανως πετυχαινει.

Η κλάψα πια είναι σε αυτό? Ο οδηγός πρέπει να ξέρει τι συμβαίνει. Προφανώς σε τέτοια περίπτωση έντασης θα φωνάξει στους μηχανικούς και θα βρίσει. Οι αντί - χαμ μας εκνεύριζαν με αυτό και τώρα το συνεχίζουν οι φεραρρικοι. Λες και αν τον πει ο Παντελής από την κυψέλη "κλάψα" ο άλλος θα στεναχωρηθει 

4 λεπτά πριν, Gulik είπε

Πιθανότατα να πάει για νίκη αύριο ο Russell. Πύραυλος η Mercedes στα χέρια του.

Ίσως και να γίνει το ταχύτερο μονοθέσιο στο grid, μετά τις "καλοκαιρινές διακοπές".

Χάσανε το 1-2 για την αυριανή εκκίνηση επειδή είχε πρόβλημα το DRS του Hamilton.

Δεν υπάρχει περίπτωση να νικήσει ο ρασελ. Άλλο κατατακτηριες και άλλο αγώνας. Όπως προέβλεψα από εχθές, εύκολο 1-2 φεραρι. Μετά θα παλέψουν rus-ham-ver για βάθρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...