Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, Witcher1st είπε

https://www.newsauto.gr/formula1-3/hamilton-kalitera-na-odigis/

Το άρθρο ειναι πραγματικά ο,τι να'ναι ή μόνο εμένα μου φαίνεται έτσι;

Με τη φράση "Μου θύμισε τους θεατρινισμούς του Nigel Mansell“ ο Ecclestone κατά 99% αναφέρεται σε ότι είχαμε δει μετά τη λήξη του γκραν πρι του Μονακό το 1992 και την απίστευτη μάχη με τον Σένα

Για τους ανυπόμονoυς μετά το 3:50

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dafnoula13 είπε

Εμπάθεια στον Χάμιλτον. Από την μια του τα χώνει για τις γερασμένες φωνές και από την άλλη μια συνηθισμένη Τετάρτη η προτροπή από τον Στιούαρτ να ασχοληθεί με το τραγούδι.... Εμπαθής κ τραγικός.

Ετσι οπως διαβαζω τη δηλωση του Χαμιλτον εχω την εντυπωση οτι αναφερεται μονο στον Piquet και οχι στους αλλους δυο οδηγους. Κανω λαθος;

 

Με τον Russel τελικα υπαρχει καποια επισημη απαντηση; Μπορουσε το οχημα να ξεκινησει κανονικα και να παει μεχρι τα Pit;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Με τον Russel τελικα υπαρχει καποια επισημη απαντηση; Μπορουσε το οχημα να ξεκινησει κανονικα και να παει μεχρι τα Pit;

Νομίζω ότι σε συνέντευξη μετά το τέλος του αγώνα είπε ότι απλά είχε κλαταρισμένο λάστιχο και ότι αν επέστρεφε στα πιτς, θα έτρεχε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, MrRush είπε

Σιγά να μην το αφήσει να γίνει αυτό ο Horner

Υπάρχουν παραθυράκια να τη γλυτώσει η Mercedes. Προσωπικά αν και δε χωνεύω το Hamilton θα γούσταρα έτσι ξαφνικά να αποκτήσει ένα ανταγωνιστικό μονοθέσιο ισάξιο της RB και της Ferrari. Moυ έχουν λείψει οι κοκορομαχίες Χάμιλτον-Φερστάπεν... σε συνδιασμό με τις κοκορομαχίες Λεκλέρκ-Μπινότο αυξάνεται το ενδιαφέρον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Υπάρχουν παραθυράκια να τη γλυτώσει η Mercedes. Προσωπικά αν και δε χωνεύω το Hamilton θα γούσταρα έτσι ξαφνικά να αποκτήσει ένα ανταγωνιστικό μονοθέσιο ισάξιο της RB και της Ferrari. Moυ έχουν λείψει οι κοκορομαχίες Χάμιλτον-Φερστάπεν... σε συνδιασμό με τις κοκορομαχίες Λεκλέρκ-Μπινότο αυξάνεται το ενδιαφέρον.

Πιο πιθανο δεν ειναι με τις αλλαγες στο πατωμα, η RB και FERRARI να ερθουν πιο κοντα στη Mercedes; Τελικα οντως εχουν παρατυπιες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Υπάρχουν παραθυράκια να τη γλυτώσει η Mercedes. Προσωπικά αν και δε χωνεύω το Hamilton θα γούσταρα έτσι ξαφνικά να αποκτήσει ένα ανταγωνιστικό μονοθέσιο ισάξιο της RB και της Ferrari. Moυ έχουν λείψει οι κοκορομαχίες Χάμιλτον-Φερστάπεν... σε συνδιασμό με τις κοκορομαχίες Λεκλέρκ-Μπινότο αυξάνεται το ενδιαφέρον.

Δεν νομίζω πως μπορεί να τους σταματήσει κανείς να ξεπατικώσουν το design της RB αν το κάνουν με το μάτι. Το πρόβλημα θα ήταν αν υπήρχε διαρροή π.χ των σχεδίων ή υποκλοπή, και μπορούσε να το αποδείξει η RB. Το μεγαλύτερο κακό για τη RB είναι οτι γύρισε τούμπα το αυτοκίνητο του Perez στο Monaco και είδαν όλοι το πάτωμα τους, οπότε αν εκεί ήταν το μυστικό το μάθανε όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nik1239 είπε

Fixed*

Nope!

Ο Hollywood-ιανός αδερφός του Checo μπορεί να έχει τα groupies του εκεί αλλά αυτό είναι ένα post αφιερωμένο στους ευτυχισμένους πατέρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αν ήταν και η μερτσέντα στο παιχνίδι θα είχαμε 4 μάχες. Verstappen vs Hamilton, Hamilton vs Russell, Russell vs Verstappen και Leclerc vs Ferrari

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, eri77 είπε

 

Δεν τους είδα πολύ ζεστούς… 😂

11 λεπτά πριν, stolenweapon είπε

Αν ήταν και η μερτσέντα στο παιχνίδι θα είχαμε 4 μάχες. Verstappen vs Hamilton, Hamilton vs Russell, Russell vs Verstappen και Leclerc vs Ferrari

Leclerc VS Ferrari καλοοοοοο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Δεν τους είδα πολύ ζεστούς… 😂

Ισχύει.. Το γεγονός πάντως ότι πήγε ο Binotto στην montecarlo και η συνάντηση δεν εγινε maranello, όλο και κάτι λέει 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, eri77 είπε

Ισχύει.. Το γεγονός πάντως ότι πήγε ο Binotto στην montecarlo και η συνάντηση δεν εγινε maranello, όλο και κάτι λέει 

Εννοείτε ο Lec μετά και τα τελευταία γεγονότα θα ακούει box box και θα προτιμάει να πηγαίνει στην Alfa Romeo…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...