Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, stolenweapon είπε

Λοιπόν διάβασα κάποιο post σε ένα forum που έλεγε ότι η Φερράρι πρέπει να κάνει τον Σαρλ no.2 και τον Κάρλος no.1 οδηγό για να πάρει πρωτάθλημα, γιατί ο SAI είναι καλύτερος οδηγός και ο LEC είναι απλώς τυχερός που είναι μπροστά. 

Το αποκορύφωμα; "Ο LEC δεν είναι ούτε top 10 οδηγός στο τωρινό grid, είναι στο επίπεδο του ALB και του STR"

Αναρωτιέμαι λοιπόν, βλέπουν όλοι αυτοί F1 ή απλώς σχολιάζουν;

Ξέρεις πόσους “amberis” υπάρχουν στον κόσμο??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

39 λεπτά πριν, stolenweapon είπε

Μάλλον σε αυτό στοιχηματίζει ο Μπινότο.

Η RB φαίνεται ότι δεν έχει λύσει εντελώς τα θέματά της. Οπότε νομίζω πως 1-2 DNFs ακόμα θα έχει ο Μαξ, και ο Σαρλ θα οδηγήσει στο 100% χωρίς λάθη όπως στην Imola.

 

Αδερφέ,ποιο πιθανό dnf βλέπω στον δικό μας παρά στον Μαξ.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, papp0us είπε

Ελα να σου πω, δε θα μου φάτε τη δουλειά εδώ μέσα.

ειδαν οτι τα βουντου του @papp0us εχουν περασει και εχουν ξεκινησει και αλλοι την ιδια επιχειρηση .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Με εκπλήσσει που ο παππούς δεν έχει ξεκινήσει τα βουντού στον Magnussen.

Τώρα που το σκέφτομαι, δεν αποκλείεται ήδη να του έχει κάνει αλλά να μην το ξέρουμε. Έγινε Albon'd στην Ισπανία, hydraulic (?) failure στο Μονακό, engine failure στο Μπακού και black/orange flag + 60 laps σε hards στον Καναδά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stolenweapon είπε

Με εκπλήσσει που ο παππούς δεν έχει ξεκινήσει τα βουντού στον Magnussen.

Τώρα που το σκέφτομαι, δεν αποκλείεται ήδη να του έχει κάνει αλλά να μην το ξέρουμε. Έγινε Albon'd στην Ισπανία, hydraulic (?) failure στο Μονακό, engine failure στο Μπακού και black/orange flag + 60 laps σε hards στον Καναδά. 

 

απλα βαζει μεγαλες δοσεις και χυνεται εξω απο το καζανι .... ενιοτε πεφτει και πανω στην ιδια του την ομαδα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
10 ώρες πριν, ghostrider είπε

απλα βαζει μεγαλες δοσεις και χυνεται εξω απο το καζανι .... ενιοτε πεφτει και πανω στην ιδια του την ομαδα ....

Μόνο στον Hakkinen να μην κάνει βουντού μπας και γυρίσει από το sabbatical του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/6/2022 στις 10:52 ΜΜ, ghostrider είπε

απολαυστε υπευθυνα electric fan car ...

 

Μήπως να τους βάζουν κανένα ψεύτικο μπαρδίκι να βγάζει ήχο της προκοπής;;; 😁😅🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.sport24.gr/auto24/motorsports/sti-ferrari-perimenan-kati-kalytero-apo-ton-lekler-ston-kanada.9678391.html?utm_source=News247&utm_medium=S24Auto&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos3&fbclid=IwAR2WGBKiJ9F38HGtMDRV44uTmcf5lJ3xqo5XORoKSRBX6DymALoHpdyr1u4

Καλά εντάξει, το έχουν χάσει εκεί μέσα...

Για το pit stop που κάνατε και τα 3 επιπλέον δευτερόλεπτα τον έβγαλαν πίσω από το τρενάκι;

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, bill_viper είπε

https://www.sport24.gr/auto24/motorsports/sti-ferrari-perimenan-kati-kalytero-apo-ton-lekler-ston-kanada.9678391.html?utm_source=News247&utm_medium=S24Auto&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos3&fbclid=IwAR2WGBKiJ9F38HGtMDRV44uTmcf5lJ3xqo5XORoKSRBX6DymALoHpdyr1u4

Καλά εντάξει, το έχουν χάσει εκεί μέσα...

Για το pit stop που κάνατε και τα 3 επιπλέον δευτερόλεπτα τον έβγαλαν πίσω από το τρενάκι;

Σαρλ, θέλω να ξέρεις οτι στην Mclaren είμαστε μια ευχάριστη ατμόσφαιρα, δεν πιέζουμε τους οδηγούς, εκτός αν είναι Αυστραλοί, στην οποία περίπτωση τους βγάζουμε την ψυχή με "διαρροές" οτι μπορούμε να τους σπάσουμε το συμβόλαιο επειδή είναι άμπαλοι.

Επίσης έχουμε τον Norris, μπορείτε να παίζετε Mario Kart παρέα στα ταξίδια, και να λέτε τα γκομενικά σας, και να κάνετε τικτοκ ή οτι άλλο κάνετε εσείς οι νεολαίοι, δεν ξέρω.

Δε θέλω να σε βάλω σε σκέψεις, αλλα και εμείς λεφτά δίνουμε, και δεν έχουμε και μπινότο πάνω απο το κεφάλι σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 minutes ago, bill_viper said:

https://www.sport24.gr/auto24/motorsports/sti-ferrari-perimenan-kati-kalytero-apo-ton-lekler-ston-kanada.9678391.html?utm_source=News247&utm_medium=S24Auto&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos3&fbclid=IwAR2WGBKiJ9F38HGtMDRV44uTmcf5lJ3xqo5XORoKSRBX6DymALoHpdyr1u4

Καλά εντάξει, το έχουν χάσει εκεί μέσα...

Για το pit stop που κάνατε και τα 3 επιπλέον δευτερόλεπτα τον έβγαλαν πίσω από το τρενάκι;

Έχασε πολύ χρόνο και στα pit και στο τρενάκι, αλλά με το που τους πέρασε έσκασε SC οπότε ήρθαν όλοι κοντά. Δεν του κόστισε αυτό το τραγικό λάθος. Ότι καθόταν και έχανε χρόνο επί πόσους γύρους πίσω απ τον Ocon (αν θυμάμαι καλά) ήταν το λάθος. Αφού δε μπορείς να τον περάσεις, αλλάξτε στρατηγική. Τι ομάδα που διεκδικεί τον τίτλο είστε;

Επεξ/σία από GeorgeMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, papp0us είπε

Σαρλ, θέλω να ξέρεις οτι στην Mclaren είμαστε μια ευχάριστη ατμόσφαιρα, δεν πιέζουμε τους οδηγούς, εκτός αν είναι Αυστραλοί, στην οποία περίπτωση τους βγάζουμε την ψυχή με "διαρροές" οτι μπορούμε να τους σπάσουμε το συμβόλαιο επειδή είναι άμπαλοι.

Επίσης έχουμε τον Norris, μπορείτε να παίζετε Mario Kart παρέα στα ταξίδια, και να λέτε τα γκομενικά σας, και να κάνετε τικτοκ ή οτι άλλο κάνετε εσείς οι νεολαίοι, δεν ξέρω.

Δε θέλω να σε βάλω σε σκέψεις, αλλα και εμείς λεφτά δίνουμε, και δεν έχουμε και μπινότο πάνω απο το κεφάλι σου. 

εκλερακης : δραχμες δινετε?
ζακ : δραχμες δεν δινω ...
εκλερακης : δινετε δολλαρια?
ζακ : δολλαρια δεν δινω... δινω φραγκα ....
εκλερακης : ε φερε φραγκα ...
ζακ : φραγκα δεν δινω ...
εκλερακης : αμαξι εχετε?
ζακ : αμαξι δεν δινω ....
εκλερακης : ε τι δινετε?
ζακ : θεση φουλ σαιζον στα Indycar ...
εκλερακης : ευχαριστω δεν θα παρω

32 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Τι ομάδα που διεκδικεί τον τίτλο είστε;

ομαδα για playstation ισως .... για πρωταθλημα μονο αν μεινει ο λατιφι και ξεκινησει τα SC τα σωστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...