Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2022


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, flexpick είπε

+Ανθρωπινο λαθος

Δεν υπάρχει νόημα να ξαναπιάσουμε αυτό το θέμα. Ότι έγινε έγινε.

Πέρα από αυτό:

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, stolenweapon είπε

Δεν υπάρχει νόημα να ξαναπιάσουμε αυτό το debate. Ότι έγινε έγινε.

Δεν ειναι ντιμπειτ ειναι η θεση της επισημης ανακοινωσης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, stolenweapon είπε

Το ομορφόπαιδο της εικόνας στο post είναι ο Latifi, οδηγός για την Williams, ο οποίος πέρυσι είχε μια μικρή επαφή με τοίχο στον τελευταίο αγώνα της σεζόν, με αποτέλεσμα να έρθει safety car και στον τελευταίο γύρο να περάσει ο Max τον Hamilton και να πάρει τον τίτλο.

Γι'αυτό τον λόγο ο μέγας Latifi θεωρείται ως GOAT της Formula 1, και το post μου ήταν ένα αστείο για το πως ο Goatifi είχε πάρει DOTD αλλά το έκρυψε η FIA για να μην υπάρχουν αντιδράσεις.

Προφανώς και γνωρίζω ότι το υπόλοιπο 39.7% είναι διαδεδομένο στους άλλους 15 οδηγούς. Απλά μαθηματικά είναι.

οκ αλλά αυτό last year.Φέτος έχω την αίσθηση πως στον τοίχο έχει χτυπήσει ο Τομπάζης και βλέπουμε την συνέχεια του περσινού σήριαλ με διαφορετικούς πρωταγωνιστές (Τομπάζης αντί για latifi και ferrari vs red bull αντι mercedes vs red bull).Ο Τότο γαβγίζει γιατί έχει μείνει φέτος τελειώς έξω απο την πίτα ενω πέρυσι δάγκωσε κομματάκι για αυτό και έσκυψε το κεφάλι

Επεξ/σία από amberis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, amberis είπε

οκ αλλά αυτό last year.Φέτος έχω την αίσθηση πως στον τοίχο έχει χτυπήσει ο Τομπάζης και βλέπουμε την συνέχεια του περσινού σήριαλ με διαφορετικούς πρωταγωνιστές (Τομπάζης αντί για latifi και ferrari vs red bull αντι mercedes vs red bull).Ο Τότο γαβγίζει γιατί έχει μείνει φέτος τελειώς έξω απο την πίτα ενω πέρυσι δάγκωσε κομματάκι για αυτό και έσκυψε το κεφάλι

Και ολα αυτα στο επομενο drive to survive

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εντάξει τα'παμε αυτά.

Λέτε να χάσει τον επόμενο αγώνα ο Τσέκο;

Αν ναι, ποιον θα βάλει η RBR για reserve; Υποθέτω ότι θα βάλουν τον Gasly, αλλά RB είναι οπότε ποιος ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, amberis είπε

οκ αλλά αυτό last year.Φέτος έχω την αίσθηση πως στον τοίχο έχει χτυπήσει ο Τομπάζης και βλέπουμε την συνέχεια του περσινού σήριαλ με διαφορετικούς πρωταγωνιστές (Τομπάζης αντί για latifi και ferrari vs red bull αντι mercedes vs red bull).Ο Τότο γαβγίζει γιατί έχει μείνει φέτος τελειώς έξω απο την πίτα ενω πέρυσι δάγκωσε κομματάκι για αυτό και έσκυψε το κεφάλι

Αδερφέ την γκόμενα ή την δουλειά σου έκλεψε ο Τομπάζης και έχεις τόσο hate για αυτόν ; Χαλάρωσε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανταγωνιστικότητα πρωταθλήματος.Σαν να βλέπω ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

https://www.stoiximan.gr/sport/formoula-1/diorganoseis/prwtathlima-odigwn/11350/
https://www.stoiximan.gr/sport/formoula-1/prwtathlima-kataskeuastwn/nikitis/196053o/
https://www.stoiximan.gr/sport/formoula-1/eidika-stoiximata/eidika-stoiximata/194881o/

Αν δεν ριχτούν βίδες και καρφιά στην πίστα,ανταγωνιστικότητα δεν πρόκειται να δείτε ποτέ

 

Επεξ/σία από amberis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, amberis είπε

Ανταγωνιστικότητα πρωταθλήματος.Σαν να βλέπω ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

https://www.stoiximan.gr/sport/formoula-1/diorganoseis/prwtathlima-odigwn/11350/
https://www.stoiximan.gr/sport/formoula-1/prwtathlima-kataskeuastwn/nikitis/196053o/
https://www.stoiximan.gr/sport/formoula-1/eidika-stoiximata/eidika-stoiximata/194881o/

Αν δεν ρίχτουν βίδες και καρφιά στην πίστα,ανταγωνιστικότητα δεν πρόκειται να δείτε ποτέ

 

13 αγώνες ακόμα έχουμε και η φοράδα έχει λύσει τα περισσότερα προβλήματά της. Τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα. Όλο και κανένα DNF θα έχει η RB.

Και στην τελική, για το reliability της Ferrari δεν φταίει κανένας παρά η ίδια.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, stolenweapon είπε

Όλο και κανένα DNF θα έχει η RB.

Καρφιά και βίδες στην πίστα,αλλιώς μια απο τα ίδια.Αν οι θεατές που πάνε στην πίστα είχαν την ίδια άποψη με την δική μου,τώρα θα βλέπατε ένα σούπερ ανταγωνιστικό πρωτάθλημα.Αλλά όσο οι θεατές δεν έχουν μυαλό και συμπεριφέρονται οπαδικά και ουγκ-ουγκ άλλο τόσο θα απολαμβάνετε μονότονα πρωταθλήματα.Αν ο φίλαθλος κόσμος δεν "επαναστατήσει" μια ζωή τα ίδια χάλια θα βλέπετε.10 σερί πρωταθλήματα ο ένας,10 σερί πρωταθλήματα ο άλλος και στην μέση εσείς να φαγώνεστε για το ποιος πιλότος είναι ο καλύτερος και ποια ομάδα είναι κορυφαία

Καρφιά και βίδες η μόνη λύση!!!!

Επεξ/σία από amberis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, amberis είπε

Καρφιά και βίδες στην πίστα,αλλιώς μια απο τα ίδια.Αν οι θεατές που πάνε στην πίστα είχαν την ίδια άποψη με την δική μου,τώρα θα βλέπατε ένα σούπερ ανταγωνιστικό πρωτάθλημα.Αλλά όσο οι θεατές δεν έχουν μυαλό και συμπεριφέρονται οπαδικά και ουγκ-ουγκ άλλο τόσο θα απολαμβάνετε μονότονα πρωταθλήματα.Αν ο φίλαθλος κόσμος δεν "επαναστατήσει" μια ζωή τα ίδια χάλια θα βλέπετε.10 σερί πρωταθλήματα ο ένας,10 σερί πρωταθλήματα ο άλλος και στην μέση εσείς να φαγώνεστε για το ποιος πιλότος είναι ο καλύτερος και ποια ομάδα είναι κορυφαία

Καρφιά και βίδες η μόνη λύση!!!!

Είναι προφανές ότι έχεις κάποιο θέμα συγκεκριμένα με τον Τομπάζη.

Εγώ πάντως που τον είχα γνωρίσει πριν από πολύ καιρό μπορώ να σου πω ότι δεν έχεις κανέναν λόγο να του κρατάς κακία. Μια χαρά άνθρωπος είναι 🙂

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, stolenweapon είπε

Είναι προφανές ότι έχεις κάποιο θέμα συγκεκριμένα με τον Τομπάζη.

Εγώ πάντως που τον είχα γνωρίσει μέσω γνωστών πριν από πολύ καιρό μπορώ να σου πω ότι δεν έχεις κανέναν λόγο να του κρατάς κακία. Μια χαρά άνθρωπος είναι 🙂

Μπορει θα ειχε στείλει και αυτός βιογραφικό στην FIA και του έφαγε την θέση ο Τομπάζης......

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά γιατι μας τα ζαλίζετε 5 σελίδες τώρα; Ας σχολιάσουμε όταν έχουμε κάποια εξέλιξη και επί των γεγονότων. Γιατί αναμασάτε τα ίδια; Ο δε νέος έκανε account μόνο για να κράξει τον αντίζηλο του και arch nemesis Τομπάζη. Προτείνω να σταματήσουμε εδώ.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, amberis είπε

Έδωσα τόπο στην οργή,είπα να το ξεχάσω,να πάω παρακάτω ελπίζοντας πως φέτος με την αλλαγή του σχεδιασμού να δούμε κάτι διαφορετικό,κάτι πιο ποιοτικό που θα μας κάνει να ξεχάσουμε το περσινό ντράμα και να το θεωρήσουμε ως μια μεμονωμένη άτυχη χρονιά-στιγμή στην ιστορία της F1.Αμ,δε!!!

Ρε μαστορα, πλακα μας κανεις;
Ειπες να μη γραψεις εδω περσι ενω γραφτηκες στο φορουμ μολις πριν 17 μερες και γραφεις μονο σε αυτο το νημα;
Ελα που καθομαστε και ασχολουμαστε με το διπλό σου account. 
Συνεχισε το τρολλαρισμα και θα φας report.
 

1 ώρα πριν, stolenweapon είπε

Καλά τα λες.

Ας ασχοληθούμε με την απόλυτη ληστεία που έγινε αυτό το ΣΚ. 

Δείτε τα standings για DOTD:

Charles Leclerc - 21.6%

Lewis Hamilton - 11.9%

Carlos Sainz - 10.6%

Max Verstappen - 10.2%

Fernando Alonso - 6%

Οπότε ερωτώ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ 39.7%;;; 

 

Bwoah! Στον Κιμαρο ρε ψαρουκλες!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, stolenweapon είπε

Είναι προφανές ότι έχεις κάποιο θέμα συγκεκριμένα με τον Τομπάζη.

Εγώ πάντως που τον είχα γνωρίσει μέσω γνωστών πριν από πολύ καιρό μπορώ να σου πω ότι δεν έχεις κανέναν λόγο να του κρατάς κακία. Μια χαρά άνθρωπος είναι 🙂

Κόλλησες στο επίθετο; Δεν έχω εμμονή με κάποιον,ούτε απωθημένο.Απλά έχω εντοπίσει τον άνθρωπο που έκανε το πρωτάθλημα του 2022 ..ουτάνα απο όλες τις απόψεις.Ο άλλος απο πάνω μου λέει να φορτώσω βαλίτσες για το Uk και να πάω να σώσω την αξιοπιστία του πρωταθλήματος κάνοντας πιο ανταγωνιστικό.Να του απαντήσω λοιπόν "Ναι, να το παίξω ήρωας αλλά πρώτα να πάρω τα λεφτά που παίρνει ο Τομπάζης".Ο Τομπάζης πληρώνεται για να κάνει το σπορ πιο ποιοτικό και αυτός τα μάμησε όλα,ξεκινώντας πρώτα απο τους οδηγούς με σκοπό να τους στείλει στο σπιτάκι τους με αναπηρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...